امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)

(25-01-2019، 23:02)Bisarotahebelataklif نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2019، 22:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2019، 22:41)Bisarotahebelataklif نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر شما به عنوان یک فرد صاحب سبک در عرصه رپ پارسی ،برای کسی که سه ساله از گوش کردن به رپ دوری کرده سایت مناسبی برای دریافت آثار و بازگشت وَی نداری؟!
به نام خدا
اول باید خلوص نیت داشته باشی برادر , بعد باید بری حمام غسل های واجب رو انجام بدی که روح و جسمت واسه فراگیری رپ پارس امادگی داشته باشه , بعد وضو بگیر نمازا واجبت رو بخون , بعدش بیا یه پلی لیست خوب معرفی کنم بت اخبی

ملزمات و لزوم ما لا یلزم رو انجام دادم اخوی.

فقط یه نکته:
من از پنجم شروع کردم رپ گوش کردن، مثل 90 درصد افراد از زدبازی رسیدم به رضا پیشرو و از اون جا رسیدم به سورنا و بهرام و دیگه فهمیدم رپ می تونه خیلی حرف و نظریه توش باشه. بعد کم کم رسیدم به بامداد و نوید و رض و فهمیدم آقا این ها زیادی خوبند. بعد یه مدتی رفتم سراغ خواننده هایی که خوب کار می کنند اما کم تر شناخته شدن مثل همزاد و مسلک و صفیر و این ها.

بعد یک تغییری ایجاد شد که اصلا نمی تونستم موزیک با ریتم تند گوش بدم و کلاسیک گوش دادم، بعد یه مدت نمی تونستم آروم گوش بدم رفتم سراغ جز . الان می بینم برادر پس رپ چی شد.

خلاصه که خیلی دست و بالم بسته نیست یه چیزایی سر در میارم و آخرین آلبوم هایی که گوش دادم بر می گرده به پر صادق و آلبومی که تیک تاک با امیرعلی عی تو اگه اسمش رو درست خاطرم باشه ، بستن گوش کردم.

دیگه خودت تفسیر کن!

و نکته ظریف دیگه ای که وجود داره اینه که من دخترم.

نمی دونم چرا گفتمش با این که جنسیت چیز مهمی نیست اما گفتم شاید توی تفسیراتت تاثیر گذار باشه
من 7 سال پیش شروع کردم و با رپ اشنا شدم
اون دوران اگه یادت باشه تازه البوم مرد تنها سورنا پخش شد ک خیلی جنجال به پا کرد
من خودم به رپکن های حاشیه زیاد علاقه نداشتم ولی همیشه پیگیر امثال رض و ممد عارض و کنیس و غیره بودم و از پایه کلا 021 و 051 اون زمان گوش میدادیم تا الان که همه جدا شدن سروش و حصین و رضا و مهراد و سامان و سیجل و علی رضا همه رو جدا پیگیری میکنم..
الانم 7 صبحه جات خالی البوم تونل مهراد :|
درکت میکنم موقعیت شخمی شده واست
خب ببین الان من میتونم نسخه های مختلفی واست بچیپم , ولی اول از همه بگو بم که علاقه خودت چیه ؟! من خودم رپ فلسفی دوست دارم مث استاد نورایی و سورنا و شاهین
ولی به نظر من بخوای برگردی به دنیای هیپ هاپ باید با صادق و اون تکستای اروم و شفا دهندش شروع کنی , بعد کم کم عارض و شایع و  فدایی و سروش و حصین و جیدال و غیره
خودم ترک ها رو بت میدم تو مدت زمان مختلف
+
مرسی ک گفتی ولی هیچ تغییری ب حال نسخه عمو کوروش نداره :|
ولی قیافت به هیچ عنوان ب دختر نمیخوره همشیره :|||
 سپاس شده توسط Bisarotahebelataklif
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - ÆMÆշЇÑζ - 26-01-2019، 6:34

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان