امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)

(28-01-2019، 17:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2019، 16:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2019، 16:48)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2019، 16:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2019، 16:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیز میگم دیگه دربارش بحث نمیکنم((:

الان خواهرت برادرت تو یه رشته یا کاری موفق شن تو خوشحال نمیشی؟میگی چی به من میماسه؟:|

چرا همش میخواید با مثال حرفتون رو پیش ببرید ؟

به نظر منم زهرا راست میگه ، برای من برد و باخت ایران مهم نیست ! پولش تو جیب یکی دیگه میره اونوقت ما این وسط خودمون رو بکشیم که چی ؟ آخرشم بازیکنا چس کلاس بیان برامون ؟ ((: اگه ما انقد اهمیت نمیدادیم به فوتبال اینا انقدر معروف نمیشدن .

سربلندی مملکت هم یه شعار برای قانع شدن خودمونه فقط یه  اسمه .. وگرنه این سربلندی باید بالاخره به یه نقطه ای میرسید و تاثیری تو پیشرفت کشور هم داشت (((;

پس همونطور که باخت تاثیر نداره تو وضعیت آشفتگی این کشور، برد هم تاثیر نداره توی پیشرفتش پس فدای سرم :>

من و شما که به بازیکنا پول نمیدیم اون کسایی که پول زیاد میدن بهشون مقصرن((:
البته فک کنم تو دنیا هم فوتبالیستا پول بیشتری بگیرن البته مطمئن نیستم اگه اشتباه میکنم بگید._.

نمیگم فوتبال ..هر ورزشی هر رشته ای وقتی تیم ملیمون توش شرکت کنه و برنده شه ما خوشحال میشیم صرفا فقط فوتبال نیست....

هر کسی یه نظری داره ولی به نظرم یه افتخاره که تیم های ورزشی کشورم تو دنیا اسمش سر زبون ها باشه و متروکه نباشه که حتی کسی نشناستش

مگه پیشرفت و غرور حتما باید تو مسائل پزشکی و مهندسیو...باشه؟

آره هرکس یه نظری داره و این نظر منه . ترجیح میدم فکر پیشرفت خودم باشم تا وقت بذارم برای فوتبالی که هیچ تاثیری نداره برای من و پیشرفتش برای یکی دیگست .

بله چون فقط مهندسی ، پزشکی و امثالهم  به درد مملکت میخوره ایناست که یه کشور رو سرپا نگه میداره نه فوتبال (((;

حالا شما به ورزش افتخار کنید ؛ فقط به دیگران که تفکر دیگه ای دارن نظر خودتونو تحمل نکنید !

تا الان سعی داشتی زهرارو قانع کنی و حالا میگی هرکس یه نظری داره پس لطفاً حرف و عملت رو یکی کن و به نظر بقیه هم احترام بذار .
توهینی نکردم فقط داشتیم بحث میکردیم:|

البته ورزش هم یه جورایی فک کنم باعث پیشرفت کشور بشه

دونفر که درباره مسئله ای بحث میکنن هر دو طرف سعی میکنن همو قانع کنن چیز طبیعیه:|

منم نگفتم توهین کردی !

اره درسته اما حداقل وقتی به من میرسی این حرفو نزن : " هر کس یه نظری داره " بحثتو ادامه بده :>

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - Faust - 28-01-2019، 17:08

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان