امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.184 برنامه کاهش حجم عکس اندروید !

Thumbs Up 
Photo & Picture Resizer Premium 1.0.184 Final

با استفاده‌ی آسان کمک می کند تا شما به سرعت حجم عکس یا وضوح آن را کاهش دهید. می توان آن را برای پیام های متنی، ایمیل، نمایش مشخصات عمومی، فیس بوک، فرم های وب، و غیره مورد استفاده قرار داد. همچنین برای ارسال تصاویر خود بسیار سریعتر به دوستان و خانواده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر می خواهید به سرعت حجم عکس یا رزولوشن آن را کاهش دهید، این نرم افزار یک انتخاب ایده آل است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا به راحتی اندازه عکس بدون کاهش کیفیت را کاهش دهید. شما لازم نیست به صورت دستی تغییر اندازه تصاویر را ذخیره نمایید، زیرا آنها به طور خودکار در یک پوشه جداگانه با عنوان ’Pictures/PhotoResizer' ذخیره می‌شوند و از طریق ساخت در گالری برنامه در دسترس هستند.

این اپلیکیشن اندرویدی به شما امکان تغییر اندازه تصویر با انتخاب رزولوشن مناسب را می‌دهد. Photo Resizer نرم افزار رایگان طراحی شده برای کمک به شما در تغییر اندازه تصاویر به سرعت و به راحتی است. Picture Resizer یک کار ساده مانند تغییر اندازه تصویر را در یک راه سریع و آسان برای استفاده انجام می‌دهد. picture resizer نسبت ابعاد تصویر با ارائه یک لیست قطعنامه بر اساس وضوح دوربین را حفظ می‌کند. Photo Resizer به شما کمک می‌کند عکسهای تغییر یافته‌ی قبل را به اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، Pinterest، Reddit، Tumblr، Google+، VKontakte، KakaoTalk و غیره بفرستید. 

هنگامی که شما ایمیلی با پیوست تصویر می‌فرستید، اغلب با این عبارت مواجه می‌شوید که اندازه‌ی پیام محدود است. برای مثال، اگر حساب ایمیل شما اجازه می دهد تا شما پیام های تا 5 مگابایت (MB) را بفرستید و شما فقط دو عکس در پیوست دارید (عکس امروز گرفته شده توسط دوربین گوشی یا تبلت حدود 3 یا 4 MB)، احتمالا حجم بیش از حداکثر اندازه پیام خواهد شد. در این مورد، این برنامه image resize بسیار مفید است، زیرا برای جلوگیری از تجاوز حداکثر محدودیت اندازه پیام در ارتباط با بسیاری از حساب های ایمیل کمک می کند. Resize pictures قبل از نوشتن ایمیل و سپس ضمیمه بسیار کوچکتر دیده می‌شوند.

دانلود Photo & Picture Resizer Premium 1.0.184 برنامه کاهش حجم عکس اندروید ! 1

برخی از ویژگی‌های برنامه Smart Image Resizer اندروید:

✤ کاملا رایگان

✤ تغییر اندازه دسته ای (تغییر اندازه‌ی چند عکس) (آندروید 4.4 و بالاتر)

✤ تصاویر اولیه لمس نمی‌شوند.

✤ Resized pictures به طور خودکار در دایرکتوری 'Pictures/PhotoResizer' ذخیره می‌شوند.

✤ کیفیت بسیار خوب از عکس تغییر اندازه

✤ عکسی که چند بار اندازه اش تغییر کرده کیفیتش کم نمی شود.

✤ مرور عکس ها با حرکات

✤ حفظ کاهش اندازه عکس نسبت به کیفیت و جنبه های آن

✤ نتیجه فشرده سازی بسیار خوب است (تصویر 2MB کاهش به حدود 100 KB - برای رزولوشن 800x600)

✤ عکس به راحتی اندازه اش تغییر می یابد:

✤ ارسال شده از طریق ایمیل یا پیام متنی

✤ به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی (اینستاگرام، فیس بوک، فلیکر، گوگل پلاس، VKontakte، KakaoTalk ، و غیره)

✤ رزولوشن عکسی که مورد استفاده قرار گرفته از پیش تعریف شده است.

✤ امکان تعریف وضوح تصویر سفارشی

داشتن یک دوربین با کیفیت بالا بر روی گوشی شما با هزاران مگا پیکسل در هر اینچ، بزرگ است، اما اگر شما می توانید تصاویر خود را به دوستان خود ارسال کنید، شما نیز ممکن است تلفن‌تان را به خوبی در نظر بگیرید و در صندوق پستی بیاندازید و آن را به دوستتان بفرستید، درست است؟ دوباره هرگز! کوچک کردن و به اشتراک گذاشتن عکس های خود در یک لحظه! تصاویر از بچه های خود، کنسرت ها، و حتی یکی که دور نیست ... کوچک کردن و به اشتراک گذاری آن! 

Smart Image Resizer چگونه کار می‌کند:

تصویر را انتخاب کنید

picture resizer عکس انتخاب شده را نمایش می‌دهد.

رزولوشن (عرض x ارتفاع) را از لیست انتخاب کنید.

تصویر انتخاب شده کاهش می یابد و نمایش داده می‌شود.

کاربران در مورد Image Resizer چه می گویند - فقط چند توصیف را ببینید:

ساده ترین و بهترین کیفیت! عاشق این برنامه هستم !!!! ؛-)

فقط تغییر اندازه به درستی کار کرد.

اندازه افزایش یافته بلافاصله پس از تلاش 6 برنامه تصویر تغییر اندازه دیگر، این تنها یکی است که به من کمک کرد هدف من به انجام برسد.

آسان برای استفاده از کاهش اندازه‌ی عکس به طور خودکار در یک پوشه جداگانه ذخیره و تصویر اصلی را بدون تغییر باقی نگه می‌دارد.

بسیار عالی 5 ستاره !!!! ساده، آسان برای استفاده. تغییر اندازه و به اشتراک گذاری عکسها به سرعت. من از این برنامه زمانیکه در تعطیلات هستم استفاده خواهم کرد.

بهترین تغییر اندازه تا کنون! اگر من بصورت سفارشی تغییر اندازه دهم آن به من آنچه که من از این برنامه می خواهم را خواهد داد.

اگر شما به دنبال یک برنامه فقط برای تغییر اندازه تصاویر خود هستید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گت اندروید  این برنامه را به شما پیشنهاد میکند.

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

درست است که این برنامه در مارکت گوگل بطور رایگان عرضه شده است ، ولی در نسخه رایگان ، تمام امکانات برنامه در دسترس نیست و شما باید نسخه کامل را خریداری کنید ، ولی نسخه ای که ما امروز در گت اندروید برایتان قرار داده ایم نسخه فول آنلاک شده بوده و تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.

لینک دانلود:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl2.getandroid.ir/Apps/1397/10/Photo-Picture-Resizer-Premium_1.0.184.Final_GetAndroid.iR.apk
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Android معرفی برنامه Pickup Lines - Flirt Messages
Android معرفی برنامه Alarm Clock for Heavy Sleepers
Wink دانلود Granny بازی ترسناک و هیجان انگیز "مادربزرگ" اندروید !
Big Grin دانلود بامیلو Bamilo 2.12.3 اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی بامیلو اندروید !
Smile دانلود فارم ویل FarmVille 3 - Animals 1.0.3936 بازی مزرعه داری آنلاین اندروید !
  دانلود نرم افزار photomath برای حل و اموزش مسائل ریاضی
  بازی سازی اندروید
  چطوری برنامه اندرویدی بسازیم؟
  لیست بازی های اندروید دخترانه
Rainbow اولین ورژن بتای اندروید 11 با آیکون‌ها و قابلیت‌های کنترلی جدید برای موسیقی !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان