گیفت کارت   abkhanwarz460x60   حداقل سیستم مورد نیاز بازی


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته!

#1
Exclamation 
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1

دانشمندان کشفیاتی داشته اند درباره تاثیر شگفت
انگیز هسته یک میوه در درمان سرطان آن هم
بدون نیاز به شیمی درمانی.
با مصرف این ماده غذایی درمان سرطان را در دست دارید


درمان سرطان بدون شیمی درمانی با هسته ی میوه باورنکردنی است اما طبق جدیدترین دستاوردهای محققان مرکز مبارزه با سرطان کلورادو ممکن است. درمان سرطان بدون شیمی درمانی با هسته ی انگور می تواند یکی از بهترین کشفیات دنیای پزشکی برای مبتلایان به بیماری سخت سرطان باشد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1
این مسئله کاملا ثابت شده است که شیمی درمانی به عنوان روش درمان سرطان , در درمان سرطان های پیشرفته نمی تواند به طور قدرتمند عمل کند و برای از بین بردن سلول های سرطانی کافی باشد اما آخرین تحقیقات مرکز مبارزه با سرطان کلورادو درمانی دریافتند هسته ی میوه ای جادویی به جای شیمی درمانی و حتی بهتر از آن می تواند در درمان سرطان موثر باشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1

درمان سرطان با یک میوه معجزه گر


خواص عجیب هسته انگور در درمان سرطان


محققان بعد از مطالعات و بررسی ها دریافتند که هسته ی انگور برخلاف روش شیمی درمانی در طول درمان و از بین بردن سلول های سرطانی به سلول های دیگر بدن صدمه ای وارد نمی سازد.عصاره دانه های انگور مانع گسترش سرطان می شود.

افرادی که از سرطان روده بزرگ رنج می برند به زودی قادر به ترک شیمی درمانی خواهند بود زیرا دانشمندان ادعا می کنند که هسته انگور می تواند سلول های سرطانی را از بین ببرد و جایگزین شیمی رمانی شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1

درمان گیاهی سرطان چیست؟


نتایج تحقیقات در مورد تاثیر عصاره هصته انگور در درمان سرطان خیلی سال پیش، به عنوان درمان با خوراکی هایی که با هسته انگور و عصاره ی آن تهیه می شده مورد استفاده قرار می گرفتند.اعتقاد بر این است که آن ها سلامت کلی را تقویت کرده، احتمال بیماری و مریضی ها را کاهش می دهند، نیروی زندگی را بهبود می بخشند، و سرزندگی را بیشتر می کنند.

برخی از نوشیدنی های انگور حتی به عنوان واسطه ای برای استخراج گیاهان شفابخش و داروهای گیاهی استفاده می شدند و داروهای گیاهی را ذخیره می کردند. معلوم شد که نیاکان ما از حقیقت خیلی دور نبودند!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1

هسته انگور برای درمان سرطان


درمان سرطان بدون شیمی درمانی


امروزه علوم و تحقیقات ما را به سرعت بر روی کیفیت سالم انگور و به ویژه قدرت های پنهان دانه انگور می آورند.یکی از قطعی ترین دارایی های تا به امروزش این است:کاهش میزان ابتلا به سرطان! 

نتیجه نبرد سرطان و دانه های انگور در آزمایشگاه شگفت انگیز بود.

چگونه یک دانه کوچک در یک میوه کوچک حاوی چنین پتانسیل شگفت انگیز و سالمی است؟ دانشمندان دریافتند که کل گیاه انگور، غنی از ترکیبات آنتی اکسیدان است.

این ها در برگ ها، پوست درخت و حتی شیره این درخت معروف بودند با این حال، در طول زمان، مطالعات نشان داد که میوه و به ویژه دانه های انگور، غلظت بالایی از آنتی اکسیدان ها دارند.این آنتی اکسیدان های موجود در دانه انگور، فنول ها و بیوفلاوونویدها نامیده می شوند.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1

سرطان چه درمانی بجز شیمی درمانی دارد؟


خاصیت هسته انگور در درمان و مبارزه با سرطان


در هر انگور و دانه انگور، چندین مورد یافت می شود که بیشتر آن ها هر سال مورد مطالعه قرار می گیرند.آنتی اکسیدان ها می توانند به کاهش آسیب رادیکال آزاد کمک کنند.

کشت دانه انگور به کشتن سلول های سرطانی در آزمایشگاه کمک می کند و برپایه همین اطلاعات و پس از بررسی های طولانی مدت گروهی از دانشمندان ایالات متحده و چینی کشف کرده اند که عصاره دانه انگور، سلول های سرطانی لوسمی را با وادار کردن آن ها به خودکشی کشت و در نتیجه ارزش بالقوه ترکیبات طبیعی در درمان سرطان را نشان می دهند. 

تعدادی از مطالعات نشان داده اند که خوردن میوه و سبزیجات به جلوگیری از سرطان کمک می کند و این به احتمال زیاد به خاطر حضور پروان توسیان یدین ها است.دانشمندان پیش از این به بررسی این خانواده از ترکیبات آنتی اکسیدان در پوست سیب پرداخته بودند و دریافتند که منجر به مرگ سلولی در سلول های سرطانی می شوند و سلول های غیر سرطانی می شود. 

مطالعات روی عصاره دانه انگور نیز نشان داده که تومورهای سرطانی در موش های صحرایی و سلول های پوست در موش ها را کاهش می دهد و در تعدادی از خطوط سلولی سرطان انسان (مانند پوست، سینه، روده، معده، معده و سرطان پروستات فعال است) اما تا کنون هیچ کس اثر آن را بر روی سرطان خون بررسی نکرده است. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1

درمان معجزه آسای سرطان با هسته انگور


چگونگی درمان سرطان با هسته میوه دانشمندان از عصاره دانه انگور برای غلظت های مختلف عصاره به مدت 12 و 24 ساعت استفاده کردند و همچنین به آنچه زمانی رخ داد که سلول های سرطان خون در فواصل زمانی مختلف در معرض 50 μg / میلی لیتر از عصاره قرار گرفتند.

نتایج نشان داد که قرار گرفتن در معرض عصاره دانه انگور باعث افزایش دوز و افزایش وابستگی به زمان در آپوپتوز سلول های سرطانی می شود.

آن ها همچنین کشف کردند که عصاره اثری بر سلول های معمولی ندارد، اما قادر به تعیین علت آن هستند.این یک ترکیبی طبیعی است که به نظر می رسد دارای ویژگی های نسبتاً مهمی باشد.

دانشمندان مکانیسم های اساسی را بررسی کردند که در آن عصاره دانه انگور باعث شد سلول های خون مبتلا به سرطان خودشان را از بین ببرند. آن ها دریافتند که این عصاره تاثیر زیادی بر فعال سازی JNK دارند، که منجر به تنظیم Cip / p21 می شود (مهار کننده CDK که چرخه سلولی را کنترل می کند).دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با یک هسته! 1
تاثیرات هسته انگور در درمان سرطان 


چگونگی درمان سرطان با هسته انگور


آن ها یافته های خود را با نشان دادن این که عصاره دانه انگور کار خود را هنگام استفاده با نماینده ای که JNK را مسدود کرده است، انجام می دهد:این یک رویکرد فارماکولوژیک بود.آنها نشان دادند که خاموش کردن ژن JNK توانایی عصاره دانه انگور را برای ایجاد آپوپتوز غیر فعال کرده است.

این نتایج می تواند پیامدهایی برای تلفیق عواملی نظیر عصاره دانه انگور به پیش گیری یا درمان بدخیمی ها و احتمالاً سرطان ها باشد. 

آنچه که همه به دنبال آن هستند، عاملی است که بر سلول های سرطانی تاثیر می گذارد اما کاری با سلول های طبیعی ندارد و این نشان می دهد که عصاره دانه انگور به این دسته مربوط می شود.این یافته ها به اندازه کافی برای توصیه مشاوره به مردم برای شروع خوردن انگور، دانه انگور یا پوست انگور به این امید که از ابتلا به سرطان جلوگیری کنند، کافی نبود.

او گفت برای اطمینان از این که عصاره دانه انگور این اثر را دارد خیلی زود است، اگرچه نتایج امیدوارکننده است.کشتن سلول های سرطانی در یک لوله آزمایشی همانند درمان تومورها در موضوعات زنده نیست.در ایالات متحده، سرطان هماتولوژی مانند سرطان خون، لنفوم و میلوم بیش از 118.000 مورد جدید و نزدیک به 54.000 نفر در سال 2006 بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
پاسخ
 سپاس شده توسط **Maria**
آگهی
 


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رژیم مواد غذایی پر فیبر برای پیشگیری و درمان بیماری ها
Thumbs Up بهبود رفلاکس معده با ماساژ درمانی!
Thumbs Up ۱۵ درمان فوری برای آفتاب‌سوختگی‌!
Wink دارویی برای افزایش طول عمر مبتلایان به سرطان پستان!
  بهترین روش های درمان اسهال
  خستگی، عامل خطای پزشکان در تشخیص سرطان
Big Grin ارائه خدمات رایگان درمان ناباروری در پژوهشگاه ابن سینا
Thumbs Up توسعه داروی بدون عوارض برای کاهش کلسترول خون
Shocked ارتباط ناباروری با خطر ابتلا به سرطان در زنان
Star لحاظ یارانه توانبخشی برای مبتلایانِ اوتیسم آماده‌باش نوروزی برای دارو و درمان بیماران

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان