امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(15-05-2019، 12:06):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 11:43)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 11:26):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان سلام
من آیدی فلشمرو گوشیم بوده یه آدم بیشعور اومده گوشیمو برداشته رمز اکانتم عوض کرده میگه به فحشی گذاشته رمزمو
هر کاری میکنم رمزو نمیگه
آیا ممکن است بدون اینکه رمز قبلی براتون نمایان بشه به رمز جدید رو اون اکانت بدبختم بذارید و به من اعلام کنید تا من باهاش وارد شم
در ثانی دوستان عقل کل می‌دونم درخواست بدم برام زمزم ایمیل میشه ولی من آدرس ایمیلم و اون زمان فیگ دادم
و اینجانب saba 3هستم
دوستان بین aو ۳اسپیسه

امیر هستم ..

تو اینستا یا تلگرام برای تعیین هویت پیام بده
سلام
اینستامو پریشب اپلیکیشنشو حذف کردم و از گوگل که وارد اینستا میشم نمیتونم پیام بدم
ومتاسفانه آیدی تلگرامتو گم کردم
اگه خواستی الا بفرست از آیدیم بهت پیام میدم تو تلگرام

و یه نشونه برای تایید هویتم
چند ماه پیش طرفا مهر رمز اینستامو یادم رفته بود مزاحمت شده بودم
همون که هی به اینستا درخواست ارسال رمز از اس ام اس می‌فرستادم جوابشو برام اس ام اس نمی‌کرد
بعد شما لطف کردی درستش کردی

خبرشو بهت میدم.
 سپاس شده توسط :/:/:/:/
آگهی
(15-05-2019، 13:29)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 12:06):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 11:43)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 11:26):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان سلام
من آیدی فلشمرو گوشیم بوده یه آدم بیشعور اومده گوشیمو برداشته رمز اکانتم عوض کرده میگه به فحشی گذاشته رمزمو
هر کاری میکنم رمزو نمیگه
آیا ممکن است بدون اینکه رمز قبلی براتون نمایان بشه به رمز جدید رو اون اکانت بدبختم بذارید و به من اعلام کنید تا من باهاش وارد شم
در ثانی دوستان عقل کل می‌دونم درخواست بدم برام زمزم ایمیل میشه ولی من آدرس ایمیلم و اون زمان فیگ دادم
و اینجانب saba 3هستم
دوستان بین aو ۳اسپیسه

امیر هستم ..

تو اینستا یا تلگرام برای تعیین هویت پیام بده
سلام
اینستامو پریشب اپلیکیشنشو حذف کردم و از گوگل که وارد اینستا میشم نمیتونم پیام بدم
ومتاسفانه آیدی تلگرامتو گم کردم
اگه خواستی الا بفرست از آیدیم بهت پیام میدم تو تلگرام

و یه نشونه برای تایید هویتم
چند ماه پیش طرفا مهر رمز اینستامو یادم رفته بود مزاحمت شده بودم
همون که هی به اینستا درخواست ارسال رمز از اس ام اس می‌فرستادم جوابشو برام اس ام اس نمی‌کرد
بعد شما لطف کردی درستش کردی

خبرشو بهت میدم.

مرسی
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
بچه ها
ی چیزی
داشتم چند صفحه قبل و می‌خوندم یه چیز
ی دیدم شکه شدم
الهه مرد؟
شوخی میکنین
کدوم الهه میگین
چه طوری اخه؟
(15-05-2019، 17:31):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم الهه میگین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=173400
(15-05-2019، 18:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 17:31):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم الهه میگین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=173400

ای واییییییییی
ای وای
نه
نچ
تسلیت میگم
واقعا متاثر شدم

هه

واسه انتخاب رشته داشت به یه نفر کمک می کرد
طرف خیلی داغون بود
داشت بهش دلگرمی میداد

هه
واقعا داغون شدم
خدا بیامرزدش
خیلی ماه بود
واقعا راس میگن خدا گلچینه
ای خدا
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Faust ، امیر‌حسین ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(15-05-2019، 18:38):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای واییییییییی
ای وای
نه
نچ
تسلیت میگم
واقعا متاثر شدمهه

طرف خیلی داغون بود
داشت بهش دلگرمی میداد

هه
واقعا داغون شدم
خدا بیامرزدش
خیلی ماه بود
ای خدا
خدا اموات همه رو مورد رحمت قرار بده ♥
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، :/:/:/:/
آگهی
(15-05-2019، 19:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2019، 18:38):/:/:/:/ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای واییییییییی
ای وای
نه
نچ
تسلیت میگم
واقعا متاثر شدمهه

طرف خیلی داغون بود
داشت بهش دلگرمی میداد

هه
واقعا داغون شدم
خدا بیامرزدش
خیلی ماه بود
ای خدا
خدا اموات همه رو مورد رحمت قرار بده ♥

زنده ها بیشتر نیاز دارن خخ
 سپاس شده توسط Faust ، :/:/:/:/
کی مرده  Telegh_07

خدا بیامرزتش ... 21 سالش بوده
خود کشی چیزی ک نبوده
Vibe
دوستان رمز اکانت من پیدا نمیشه؟
(15-05-2019، 19:32)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنده ها بیشتر نیاز دارن خخ

فعلاً تو این دنیا حساب کتاب نیست , مرده ها بیشتر لازم دارند ..
برحسب اعتقادی که خودم دارم حاضرم رحمتی که قراره به من برسه به امواتم برسه .

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان