امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(17-06-2019، 1:18)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2019، 1:14)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به وضوح یادمه که اون زمانا چقد انگیزه داشتم که ستاره هام زیاد شه الان حتی یادش میافتم خندم میگیره  Wink
اره  Big Grin بچگی بود دیگه..بعضی چیزا برات مهم بود که خنده داره الان برات..ولی قشنگ بود اون دورانم

به نظر شما کدوم دوران حالا بهتره واقعا ؟ من که موندم بگم بچگی ی ا جوونی انگار هر کدوم یه مزیتی دارن که  اون یکی نداره 

(17-06-2019، 1:18)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2019، 1:14)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به وضوح یادمه که اون زمانا چقد انگیزه داشتم که ستاره هام زیاد شه الان حتی یادش میافتم خندم میگیره  Wink
اره  Big Grin بچگی بود دیگه..بعضی چیزا برات مهم بود که خنده داره الان برات..ولی قشنگ بود اون دورانم

(17-06-2019، 1:12)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخی جدا.... دلم گرفت یهو گفتین خلوت شده اخه اون موقع  ها انقدر شلوغ بود که یه حرف میزدی اصلا حرفت گم میشد دیگه نمیتونستی جوابات پیدا کنی 
اره..همینه که میگم دلگیره وقتی میای اینجا.. منم برا خاطراتش میام..وگرنه کلا اهل این چیزام نیستم..
درک کردم که دیگه واقعا دلگیر شده ... هی روزگار Sad
در زندگی مهم نیست به کجا سفر میکنید مم این است که با چه کسی سفر میکنید.
 سپاس شده توسط Mr.Ramin
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - سارا بهرامپور - 17-06-2019، 1:21

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان