امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سگی به نام Riley در آیتم های بازی Call of Duty: Ghost

Smile 
سگی به نام Riley در آیتم های بازی Call of Duty: Ghost 1

گیم پرس یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
GamePress
 یک سایت مرجع و تخصصی برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی آنلاین
 است. طبق عادت همیشه وقتی داشتم اخبار سایت رو چک میکردم گفتم شاید برای شما هم جالبباشهاینخبررو بخونید.

سگی به نام Riley در آیتم های بازی Call of Duty: Ghost

"هم اکنون طرفداران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی اکشن
  Call of Duty: Ghost می توانند به Xbox Avatar های خود گزینه ی جدیدی به نام Riley،یک سگ باوفای همراه در بازی را اضافه کنند.

این حیوان خانگی جدید،هم مجهز به سلاح و هم در لباس های متنوع انیمیشنی به بازی می آید.

هم اکنون می توان تیشرت ها و کلاه های استاندارد با لگوی Ghost و همچنین ماسک نمادین (انیمیشنی) دیده شده بر روی کاور بازی را نیز خریداری نمود.همچنین طرفداران این بازی می توانند برای Avatar خود یک سلاح راپل دار و یک زیردریایی کوچک که در تریلر ها به آنها نشان داده شده بود را بخرند.هنوز مشخص نیست که از آیتم های AI Avatar هیچ گونه ماهی ای نیز برای خرید در دسترس کاربران قرار گیرد یا خیر.

تعبیر ما
احتمالاً این موضوعات تنها مورد علاقه ی طرفداران پر و پا قرص بازی Call of Duty یا افرادی باشد که به ظاهر Avatar خود اهمیت می دهند.به عقیده ی من اغلب آیتم های Avatar حتی اگر چند دلار قیمت گذاری شده باشند،ارزش خرید ندارند،چرا که خود من به شخصه،زمان زیادی را صرف نگاه کردن به ظاهر Avatar خود نمی کنم."

اگر مایل بودید یه سری هم به قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی فوتبال  
بزنید.

منبع: سایت گیم پرس.آی آر
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi.ir
آگهی
AngryAngryAngry

عصبانی شدم
پاسخ
خوبید 12
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی Ghost Of Tsushima تنها در ماه ژوئیه فروش دیجیتالی ۱٫۹ میلیون واحدی داشته است
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد؛ از به‌روزرسانی رایگان
  تاریخ عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  نسخه‌ی بعدی از سری Call Of Duty طبق برنامه در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد
  هم‌تیمی‌های هوش مصنوعی به بازی Ghost Recon Breakpoint اضافه خواهند شد
  سازنده‌ی Call of Duty: Warzone درباره‌ی آینده‌ی این بازی صحبت می‌کند
  گلیچ جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare طرفداران زیادی پیدا کرده است
  پیش‌بارگذاری Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered در دسترس قرار گرفت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان