امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اولویت‌های وزارت ارشاد برای تکمیل پروژه‌هایش

#1
Lightbulb 
اولویت‌های وزارت ارشاد برای تکمیل پروژه‌هایش 1


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای تکمیل پروژه‌های در حال احداث چندین هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است و تکمیل پروژه‌های با پیشرفت بالای ٧٠ درصد در اولویت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سید عباس صالحی در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران این استان بیان کرد: امیدواریم با این اقدام در روزهای پایانی سال شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مطبوعات کشور باشیم.
وی یادآورشد: در منابع اعتباری تمرکز به برنامه‌های با پیشرفت بالا به ویژه تالارها و مجتمع‌های با پیشرفت بیش از ٧٠ تا ٨٠ درصد است که از این طریق روند تکمیل آن‌ها در سال آینده سرعت بیشتری پیدا می‌کند.
صالحی بیان کرد: حوزه فرهنگ و هنر با شرایط مالی سختی مواجه است اما با این حال تلاش می‌شود این شرایط مدیریت و با کمک گرفتن از بخش‌های مختلف این مسیر را پیش ببریم.
وی با اشاره به اینکه سایر مجموعه‌ها نیز با کمک‌هایی که می‌توان از فضای استانی و بخش خصوصی گرفت شرایط بهتری پیدا می‌کنند، افزود: در استان بوشهر با کمک استاندار و تفاهمنامه منعقد شده بین وزارت فرهنگ و ارشاد و استانداری بوشهر، امروز پروژه تالار فرهنگی لیان که مردم سال های سال در انتظار آن بودند به ثمر می‌نشیند.
وی ادامه داد: امیدواریم در سفر رئیس جمهوری به بوشهر و در نشست شورای اداری مجتمع فرهنگی هنری بوشهر نیز در مصوبه‌های سفر گنجانده و در سال‌های ٩٨ و ٩٩ شاهد بهره‌برداری آن باشیم.
صالحی گفت: وقتی منابع ملی، استانی، عمومی و خصوصی ترکیب شود بی‌شک می‌توانیم در ارتباط با زیرساخت‌های حوزه فرهنگ و هنر امیدوارتر باشیم.
وی عنوان کرد: امضای تفاهمنامه وزارت فرهنگ و ارشاد با استانداری استانداری‌ها در ١٢ استان کشور منعقد شده که استان بوشهر در این زمینه از استان‌های نخست کشور است.
وی خاطرنشان کرد: چنانچه دچار کمبود منابع بودجه قرار گیریم با ترکیب آن با سایر منابع می‌توان این کمبودها را جبران کرد که در این ارتباط انتظار است منابع ملی ما نیز کاهش جدی پیدا نکند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: برای تکمیل پروژه‌های در حال احداث چندین هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
صالحی با اشاره به یارانه مطبوعات از پرداخت ٥٠ درصدی این یارانه خبر داد و گفت: ٥٠ درصد یارانه تصویب شده مطبوعات در ١١ ماه گذشته تخصیص یافته که در این راستا با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور و آقای نوبخت  امید می‌رود در روزهایی پایانی سال خبرهای خوبی در حوزه مطبوعات بشنویم.
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up «زنی با همه‌ حرف‌هایش» منتشر شد!
  زعفرانیه از دست رفته و آدم هایش

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان