امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تئاتر هنرمندان مشهدی این روزها در تهران

Thumbs Up 
تئاتر هنرمندان مشهدی این روزها در تهران 1

کارگردان نمایش «ما داریم از این خونه میریم» به بهانه اجرای این اثر نمایشی در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر یادداشتی را منتشر کرد.
به گزارش ایسنا، در یادداشت حسین اکبرپور آمده است: «نمایش ما داریم از این خونه میریم پس از دوماه گفتگو بین من و بهزاد آقاجانی نویسنده نمایش و بررسی ابعاد مختلف شخصیت‌ها و طرح داستان به رشته تحریر درامد و پس از پنج بار بازنویسی توسط بهزاد آقاجانی  بود که کار برای شروع آماده شد.
مهم ترین اتفاقی که در مرحله اول برخورد با متن با آن رو به رو بودم کارگردانی یک فضای مینی مالیستی بود که بسیار روی آن تمرکز داشتم. این تجربه قدم گذاشتن در راه و شیوه‌ای بود که برایم تجربه‌ای تازه قلمداد می‌شد و من را وارد فضایی می کرد که در کارگردانی کمتر آن را به کار برده بودم.
این نمایش پیش از این در شهر مشهد اجرای عمومی داشت و پس از مدتی برای بخش «یک مرور» جشنواره تئاتر فجر ارسال شد که خوشبختانه پس از گذر از مرحله بازبینی از بین 22 اثر به عنوان یکی از آثار منتخب جشنواره تئاتر فجر روی صحنه رفت. و امروز بسیار خوشحالیم که در راستای حمایت از آثار شهرستانی چنین نمایشی در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود. »
نمایش «ما داریم از این خونه میریم» به نویسندگی بهزادآقاجانی ، کارگردانی حسین اکبرپور و بازی سروش طاهری، ندا محمدی، منصور جهانبخش، سپهر ملا حسینی هر روز ساعت 19:30 به مدت 60 دقیقه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر است.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سریال تهران (حاوی اسپویلر)
  بچه های فیلم ترسناک این روزها چه کار میکنند؟
  دبیر دومین جشنواره تئاتر «سردار آسمانی» منصوب شد
  تصاویر بازی رضا عطاران برای تیم فوتسال هنرمندان
  از سرگیری «طلاق» در اطراف تهران
  اعلام روزهای تعطیلی تئاتر در ایام محرم
  برنامه تعطیلی تئاتر در ایام محرم اعلام شد
  پرفروش‌ترین تئاتر تاریخ پس از سه دهه متوقف شد!
  پرویز فلاحی پور:وضعیت اهالی تئاتر در ایام کرونا نگران کننده می باشد!
  آیا تئاتر رو به انقراض است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان