امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنسرتی به مناسبت تولد یک نوازنده پیانو

Music 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنسرتی به مناسبت تولد یک نوازنده پیانو 1

«شب سامان احتشامی» در دو شب برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هم‌زمان با سالروز تولد «سامان احتشامی» - آهنگساز و نوازنده پیانو - سی‌ام فروردین ماه «شب سامان احتشامی» با آثاری از ساخته‌های او و رهبری «مهدی وجدانی» در در تالار وحدت برگزار می‌شود؛ البته این کنسرت برای ششم اردیبهشت ماه نیز تمدید شده است.

این کنسرت شامل قطعاتی چون چهارمضراب، تمنا، رنگ تمنا، ترانه‌های قدیمی، سپیدار، غروب در باغ، روح‌افزا، زندگی، غزل باغ، راز باغ و … است که تنظیم برای پیانو، سازهای زهی و سازهای کوبه‌ای را نیز خودِ این آهنگساز انجام داده است.

احتشامی درباره این کنسرت می‌گوید: خوشحالم که مخاطبان هم‌چنان از موسیقی بی‌کلام استقبال می‌کنند؛ هر دو سانس کنسرت در کمتر از یک روز به پایان رسید و با توجه به بی‌کلام بودنِ این برنامه و عدم حضورِ خواننده، این موضوع برایم بسیار باعث خرسندی است و از مردم سپاس‌گزارم؛ چرا که در این سال‌ها همواره موسیقی برایم وسیله‌ای برای ارتباط با مردم بوده است و سعی کرده‌ام باعثِ شادمانی آنان شوم و حالا گمان می‌کنم که توانسته‌ام به هدفی که همواره به آن توجه داشته‌ام، برسم. من در این کنسرت خودم به عنوان نوازنده‌ی پیانو حضور دارم و با همراهی ارکستر زهی و سازهای ضربی، مدل‌های مختلف چهارمضراب را بر اساس ملودی‌هایی از استاد «فرامرز پایور» اجرا می‌کنم.

این کنسرت که در آن تعدادی از موسیقی فیلم‌های «احتشامی» نیز اجرا می‌شود، به دلیل آغاز ماه مبارک رمضان و احترام به ایام مذهبی تمدید نخواهد شد.

«احتشامی» هم‌اکنون علاوه بر آغازِ تمرینات این کنسرت، مشغول ضبطِ موسیقی «کدو قلقلی و دیو» به کارگردانی «رضا بابک» و نمایش «پهلوون پنبه» به کارگردانی و بازی ابراهیم شفیعی است. علاوه بر آن قطعاتی را برای رادیو فرهنگ ساخته است که در ایام نوروز از این رسانه پخش خواهد شد.

مدیریت این پروژه را «راز احتشامی» برعهده دارد و نوازندگانی چون داود منادی، سامان محمد نبی، عاطفه حسینی، پیمان ابوالحسنی، وداد وافقی، آیدا امیری، مرضیه مزینانی، پروشات زندآیین، نازنین طهرانی، میثم رضایی‌مهر، سارا نادری، پریا کاظمی، امین واحدی، الهام آقابابایی، رضوانه ناطقیان، سحر بغدادی، مهدی جهانی، مهسا علیپور، سینا کلوت، احمدرضا نیکخو، مصطفی حیات غیبی، ماهرخ شریف زاده، سپینود میرزایی، امیر حسین قوامی و عمران فروزش حضور دارند. مدیر ارکستر نیز مسعود الهیاری است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ده حقیقتی که درباره پیانو نمی‌دانستید
  درباره پیانو چقدر میدونی؟
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
Music امروز تولد یه رپر و اسطورم پیشروووووووو اگه طرفداری زود بیا
Music نوازنده پیشکسوت: موسیقی به افراد عاشق نیاز دارد نه متعصب
Music نوازنده پیشکسوت: موسیقی به افراد عاشق نیاز دارد نه متعصب
Music حضور نوازنده ایرانی در تور کنسرت‌های «شیلر» به عنوان نوازنده
Music نوجوان ایرانی در بخش پیانو مقام نخست را کسب کرد
  نوازنده ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی‌شناسی شد
  ۴ نوازنده نوجوان در ارکستر سمفونیک تهران/ برنامه ارکستر برای جشنواره موسیقی فجر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان