امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اختصاصی طرفداران God of War

اختصاصی طرفداران God of War 2

#دیالوگ
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی

اترئوس : از اخر من چیم؟ نصف وجودم جاینت ( نژاد مادرش ) و نصف خدام! چجوری میتونم بفهمم کی و کجا از قابلیت هام استفاده کنم؟

کریتوس : نمیدونم , ولی به مرور با هم قابلیت های خداییت و جاینت بودنت رو کشف میکنیم..
پاسخ
(24-03-2019، 16:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز تولد 14سالگی کریتوس و مجموعه سری گاد اف واره
تبریک به همه و تشکر از استدیو سنتا مونیکا بابت خلق این پدیده Bb6

کریتوس عالی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلایمر مونوریل |دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اجاره کلایمر |دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلایمر |دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کفسابی |دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوله بازکنی
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong

خطاب به اترئوس : پسر , اهمیت نده چی درباره خودت یا پشت سرت بگن
مهم اینه که تو خدایی و بهترینی پس لازم نیست که به انسان های فانی اینو ثابت کنی..!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، SABER ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

خشم اسپارتان کریتوس , و اگر دقت کنید وقتی خشم اسپارتان کریتوس فعال میشه چشم های کریتوس روشن تر و حالت ترسناکی به خودش میگیره در مقایسه با حالت نرمالش!  Bb6

برای دوستانی که اشنا نیستن
خشم اسپارتان چیست؟! هر خدا و خدا زاده ای قابلیت های منحصر به فرد و خدایی خودشو داره
مثلا ثور خدای رعد و برق هستش و قابلیت اینو داره با رعد و برق و پتک معروفش حمله کنه و کارهای منحصر به فردی بکنه , یا مثلا پوسایدن عمو کریتوس خدا دریاها بود و قابلیت کنترل اقیانوس ها را داشت..!!
کریتوس هم در منطقه ای به نام اسپارتان به دنیا اومد و موقع جنگ ها قابلیتی به نام خشم اسپارتان داره که وقتی فعال شه قدرت فیزیکی کریتوس چندین برابر میشه و چهره ترسناکی به خودش میگیره و از شدت خشم اتش زبانه میکشه از دور تا دور بدنش.. و این قابلیت مفید و جذاب کریتوسه
امیدوارم متوجه شده باشید Bb6
پاسخ

آرس: اون شب…. من قصد داشتم تو رو تبدیل به یک جنگ جوی واقعی کنم

کریتوس: خب موفق شدی

_

کریتوس: گوش کن آرس…. هیولایی که خودت ساختی حالا برگشته…. برای کشتن خودت برگشته

_

کریتوس: اگر تمام المپیوس قدرت من رو انکار کنند، تمام المپیوس رو به خاک و خون می کشم

_

کریتوس: من تسلیم شدم زئوس (در حالی که شمشیر رو زمین میذاره و زانو می زنه) من رو از قید این عذاب رها کن!

زئوس: بعد از فرو کردن شمشیر در شکم کریستوس) من تو رو از قید زندگی آزاد می کنم، اما عذابت تازه شروع شده

_

زئوس (بعد از اینکه شمشیر رو در شکم کریتوس فرو کرده): این ماجرا می تونست یک جور دیگه تموم شه، این انتخاب خدایان بود.

کریتوس: انتخاب خدایان هم مثل خودشون بی مصرفه

زئوس: الآن هم دست از مبارزه بر نمی داری؟ حتی الآن که آخرین نفس های عمرت رو می کشی؟

_

آتنا (در حالی که زئوس به دست کریتوس کشته می شود، بین هر دو ظاهر می شود): کریتوس، تو نمی تونی این کار رو انجام بدی

کریتوس: می خواهی علیه من مبارزه کنی؟

آتنا: من علیه تو مبارزه نمی کنم. برای دفاع از خدایان می جنگم

_

پوسئیدون (ضعیف و رو به مرگ در برابر کریتوس): زئوس باید تو رو توی جهنم نگه می داشت. مهم نیست چقدر از خدایان رو به قتل رسوندی. خدایان دیگری هستند که علیه تو قیام می کنند

کریتوس: اون ها هم به قتل می رسند

پوسئیدون: نابودی خدایان، نابودی همه چیز هست

کریتوس: پس آماده نابودی همه چیز باش

_

امید تنها چیزی هست که ما رو زنده نگه می داره، برای امید زنده هستیم. برای امید می جنگیم، حتی زمانی که همه چیزمون رو توی نبرد از دست دادیم

_

کریتوس: زئوس پسرت برگشته. اومده تا تمام المپیوس رو نابود کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ѕтяong ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ѕтяong

اترئوس : تو به اون (فریا) گفتی که من لعنت شدم .. ( با حالت دلخوری )

کریتوس : پسر ! خدا بودن , میتونه یه عمر عذاب و مصیبت باشه! این لعنته.. (منظورم اینه)
پاسخ

#دست _نوشته_ادمین

بیایم یکم فکر کنیم .. چرا گاد اف وار بهترین بازی سال شد هم اسکار امریکا رو گرفت هم انگلیس؟  هم بفتا گیم رو برنده شد؟

چه چیزی داره مگه این بازی؟  موسیقی شاهکار؟  دستاورد بصری بی نظیر؟  گیم پلی ماورا زمین بازی؟
نه!  به نظر من این دیالوگ ها بازی بود که همه رو مات کرد..

این اون غم تو چشمای کریتوس بود وقتی خاکستر زنشو جمع میکرد.. وقتی همه دوباره دیدن کریتوس بی رحم هنوزم مث سابق دل نازکه واسه خوانوادش...

این  بود که پرو گیمر ها وقتی به چشما کریتوس دقت میکردن گذشته کریتوس رو کامل میتونستن بخونن از چشماش..  
این یعنی همه چی (:

چرا یاد نگیریم از کریتوس اخلاقا خوبشو بگیریم و از تجربه هاش دوری کنیم؟
کریتوس خوب بود.. فقط میخواست از پدرش انتقام بگیره.. نه تمام خدایان المپیوس!  

وقتی که آتینا خواهرش بهش دروغ گفت و خیانت کرد کریتوس عصبانی شد.. دلگیر شد ! و عهد کرد دیگه هیولا خواهرش نباشه ( مال خواهرش و درخدمتش نباشه )
منم وقتی یکی مثل خواهرم یا برادرم بم دروغ گفت خب طبیعتا حس کریتوس بم دست داد.. و ارزو کردم خوشبخت باشه با امثال تفکراتی مثل خودش.. ((:

یا وقتی که دیدم کریتوس همه خدایان رو کشت..  هرکی بهش چیزی میگفت از تیغ ردش میکرد.. میکشتش..  انتقامش رو گرفت..
دیدم که انتقام گرفتن نتیجه ای جز پشیمونی نداره!  پس انتقام گرفتن بی نتیحه س و ضررش بیشتر واسه خودمونه..  همونطور که کریتوس گذشتش رهاش نمیکنه..!!

یاد بگیریم وقتی یه بازی / فیلم شهرت پیدا میکنه واسه دیالوگش حتما کلی معنی و مفهموم پشتش خوابیده..
یاد بگیریم مثل کریتوس دنبال انتقام و کینه نباشیم (:
پاسخ

... Kratos : Thor , god of thunder

کریتوس : ثور , خدای رعد و برق ( در حال نگاه کردن به مجسمه ثور و موضوع صحبت ) و در اینجا چشمای کریتوس برق خاصی میزنه که علاقه به نابود کردن این خدا هم مثل بقیه خدایان داره (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گرگ با عدالت | نقد و بررسی اختصاصی بازی The Wolf Among Us

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان