امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اختصاصی طرفداران God of War

گفتن چرا اینقد مجذوب این بازی هستی ؟ چرا بک گراند گوشیت این شخصیته و چرا اینقد دوسش داری؟
گفتم کاری به امار و ارقام بازی از نظر فنی ندارم ( که بهترین مشخصات دنیا رو داره )
کریتوس از همون اول من رو شیفته دیالوگ هاش و تک تک اخلاقاش کرد و دیدم که چقد اخلاق من شبیه به رفتار اونه!

منم بهم خیانت کنن عصبی میشم
منم بهم ضربه بزنن حتما انتقام میگیرم
تو اوج غم و فشار های زندگیم منم یهو متحول میشم و همه چیز درست میشه درست مثل خشم اسپارتان کریتوس که وقتی فعال میشد هر باسی رو نابود میکرد!
منم واسه دفاع از خوانوادم هرکار میکنم

منم بهم دروغ بگن خیلی عصبی میشم (:

این پست جایی تو بقیه تاپیک ها نداره , جاش همینجاس!  تو دل این تاپیک و تو ذهن همه کسایی که تونستن کریتوس رو درک کنن!

کریتوس یه کرکتر ساده نیس , یه شخصیت مجازی نیس بلکه کریتوس یه اسطوره ایه که به ما نشون داد عاقبت انتقام چیزی جز پشیمونی نیس
یاد داد اگر تو خشم و نفرت خودت غرق شی باعث میشه حتی خوانواده خودتم از دست بدی
یاد داد پشیمونی بعد عمل هیچ فایده ای نداره
یاد داد چطوری خودمونو کنترل کنیم و چجوری میشه از خشم مثل یه اسلحه در مواقع نیاز استفاده کرد نه هرجا و علیه هرکس !

شوخی نیست که دیالوگ های گاد اف وار 1تا4 رو کل دنیا ، تکرار میکنم تعداد بسیاری از گیمر های ایران و جهان تک تک دیالوگ های گاد 1تا4 رو روی کاغذ یادداشت کردن و هرشب میخونن برای خودشون یا به صورت مقاله وار کنار خودشون دارن !

کریتوس یه شخصیت مجازی نیس , یه بازی نیس , کریتوس یه دوست و معلمی بی پرواس واسه همه ما !

کی میگه کریتوس احساس و عواطف نداره؟

کی میگه کریتوس احساسات نداره؟!  کریتوس یه هیولا کشنده هس که شاید هممون به خشم و کینه و انتقام از اون یاد کنیم , ولی پرو گیمر ها این سطر پایین منو میفهمن الان!

اونجایی که به کریتوس پیشنهاد دادن یا همه رو نابود کن یا بمیر و برگرد به جهنم پیش دخترت , وقتی کریتوس در تصوراتش به دنیای مردگان رفت و دخترشو دید یه لبخند پر از غم زد..  تکرار میکنم کریتوس لبخند زد ! و خواست بمیره که باز توسط اتنا اجازه بهش داده نشد

و اونجایی که تو نور خالص الفهایم میره و تو تصوراتش میره دنبال خاکستر فی همسرش , چقد عاشقانه این همه مسیر رو دنبالش میره میخواد که با فی صحبت کنه..

یا اونجا که بعد فایت اولش با بالدر تو راه برگشت به خونه با فی اروم صحبت میکنه و میگه من چجوری میتونم اینکارو بدون تو انجام بدم؟  پسرمون اماده نیست , منم اماده نیستم ..
میبینین؟! کریتوس کبیر هم میگه من چجوری بدون تو انجامش بدم؟ قطعا منظور کریتوس بار فیزیکی نیس و مساعل احساسی و عاطفیه

یا وقتی داشت خاکسر زنش رو از روزمین جمع میکرد.. غم از چهرش میبارید!  و میکسش با موسیقی فرا زمینی بود..

عکس کریتوس حین جمع کردن خاکستر همسرش :

به حالت چهرش و غم صورتش خوب دقت کنید..
با تشکر
#کوروش
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، م‍حمّد ، ѕтяong ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اختصاصی طرفداران God of War - ÆMÆշЇÑζ - 19-03-2019، 19:19

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گرگ با عدالت | نقد و بررسی اختصاصی بازی The Wolf Among Us

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان