امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دی بروین: دلم برای لیورپولی‌ها نمی‌سوزد چون از آنها بهتر بودیم

دی بروین: دلم برای لیورپولی‌ها نمی‌سوزد چون از آنها بهتر بودیم 1
هافبک بلژیکی منچسترسیتی معتقد است این تیم مزد بازی‌های بهتر خودش را در پایان فصل با کسب جام قهرمانی گرفت.
به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، فصل پرهیجان لیگ برتر انگلیس در نهایت با قهرمانی سیتی به پایان رسید و این تیم با یک امتیاز بیشتر از لیورپول توانست جام قهرمانی را به دست بیاورد. کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی درباره رقابت با لیورپول بر سر عنوان قهرمانی در لیگ گفت: این فصل برای من خیلی خوب نبود و دو بار با مصدومیت از ناحیه زانو مواجه شدم و به همین خاطر نتوانستم خیلی به تیم کمک کنم. البته برای تیم فصل خیلی خوبی بود. من فکر کنم از بازی با تاتنهام، تحول تیم ما شروع شد و بازی‌های پیاپی زیادی را با برد به پایان رساندیم. این فصل محک خوبی بود تا نشان دهیم از نظر ذهنی در چه سطح بالایی قرار داریم.
او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: لیورپول با ۹۷ امتیاز به عنوان دومی بسنده کرد ولی این فوتبال است و تنها نشان می‌دهد که ما بهتر از آنها عمل کردیم و توانستیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم و بنابراین احساس ناراحتی برای آنها نمی‌کنم. من دلم برای لیورپول نمی‌سوزد چون اگر آنها قهرمان می‌شدند، آنها نیز دلشان برای ما نمی‌سوخت. هیچ‌کس دلش برای ما نسوخت که چگونه از لیگ قهرمانان اروپا حذف شدیم ولی ما این مساله را قبول کردیم و با آن کنار آمدیم.
دی بروین در پایان درباره هم‌وطنش ونسان کمپانی گفت: من امیدوارم که او یک سال دیگر حداقل برای تیم بازی کند و از تیم جدا نشود. او سطح بالایی دارد و هر زمانی که برای تیم به میدان رفته است توانسته این سطح بالای بازی خود را نشان دهد و بازیکنی است که جایگزین کردن آن با بازیکن دیگر بسیار سخت است.
منچسترسیتی امشب باید در فینال جام حذفی انگلیس برابر واتفورد قرار گیرد و در صورت قهرمانی تبدیل به اولین تیمی می‌شود که هر ۳ جام داخلی در انگلیس را در یک فصل به دست آورده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دی بروین: گلی که زدم شانسی بود!
  هانسی فلیک: در مجموع ما شایسته صعود بودیم
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  والیبال ایران بهتر از ولاسکو را می‌خواهد
  روایتی تکان‌ دهنده اما واقعی از دلالی در فوتبال/ "آنها باند هستند نه نفر"
  دی بروین ساز جدایی سر داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان