امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ریشه ترک...

نقل قول: خوب به نظر من ادامه ی این بحث فایده ای نداره چون ظاهرا شما منظور و مقصود اصلی من رو درک نکردین.
شما یک اینترناسیونالیست هستین و من یک ناسیونالیست و ما هیچ وقت نمیتونیم همدیگرو درک کنیم.من برای یک سری چیزها ارزش قائل هستم و به اونا بها میدم که شما نمیدید و نحوه ی تفکرمون با هم فرق میکنه برای همین هیچ وقت نمیتونیم همدیگرو متقاعد کنیم.
نه خوب داریم بخ نتیجه می رسیم.

حداقل در تفاوت داشتن دیدگاهمون در نگرش به مسئله.

الان من متوجه نشدم آخر این حرف ها فایده و نتیجش چیه؟
وقتی برای شما امتیازی در انتخاب شدن به حساب نمی اد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
آگهی
اینترنسیونالیسم از نظر دینی وانسانی صحیح تره.
مثلا در دین اسلام هم پیامبر بلال حبشی رو که یک برده بود به عنوان مسلمان پذیرفت وگذاشت اولین نفر اذان بگوید.
وبا این کارش مشتی بر دهان نژاد پرستی کوبید.
وثابت کرد که اسلام برای همه مردم است.
یا مثل سلمان فارسی و...
البته نباید ناسیونالیسم رو به فراموشی سپرد وبه عنوان یک هویت باید حفظش کرد اما افراط در اون به عقاید دینی وانسانی افراد لطمه میزنه.
وباید وطن دوستی در هر شخصی باشه وخود پیامبر گفتند که: حب الوطن نیمی از ایمان است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

ریشه ترک... 9
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
خوب اصلا حرف من این نبود که نژاد فرد فایده ای براش داره.فرضا یک ایرانی که نژادش صد در صد خالص باشه ولی وقتی در فساد و بدبختی باشه نژادش که به کمکش نمیاد.
حرف من این بود که نباید بین ملت ها و نژادها هیچ تفاوتی قائل نشد.هیچ وقت دو چیز یکسان در جهان وجود نداره.هیچ وقت دو ملت ایران و عرب از لحاظ تمدن و خدمتی که به بشر کردن قابل قیاس با هم نیستن.همیشه بین دو چیز تفاوت وجود داره.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
نقل قول: خوب اصلا حرف من این نبود که نژاد فرد فایده ای براش داره.فرضا یک ایرانی که نژادش صد در صد خالص باشه ولی وقتی در فساد و بدبختی باشه نژادش که به کمکش نمیاد.
حرف من این بود که نباید بین ملت ها و نژادها هیچ تفاوتی قائل نشد.هیچ وقت دو چیز یکسان در جهان وجود نداره.هیچ وقت دو ملت ایران و عرب از لحاظ تمدن و خدمتی که به بشر کردن قابل قیاس با هم نیستن.همیشه بین دو چیز تفاوت وجود داره.
خوب این دیدگاه چه تاثیری در زندگی ما خواهد گذاشت؟
منظورم اینه که نتیجه عملیش چیه؟

حرف من این بود که باید حال افراد رو سنجید....

حالا می خوام متوجه بشم با دیدگاه شما چه تغییری در رفتار ادم پدید می اد و چه تاثیری داره؟
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، Azarbayjanliam
نقل قول: که به بشر کردن قابل قیاس با هم نیستن.همیشه بین دو چیز تفاوت وجود داره.
بشر مگرچه تفاوتی باهم دارند؟خداوند همه رو مثل هم خلق کرده وبرای همه انسان ها امکان استعداد وشکوفایی رو قرارداده.
پس حقوقشان نیز باید یکسان باشند.
وبر اساس کار وتلاش و نشان دادن صلاحیتشون رتبه میگیرن نه خون واصالت.
درقرآن نیز گفته که شمارو یکسان خلق کردیم وامکان هدایت رو برای همه ما قرار دادیم.
"دختر و افسر مرزی"

ریشه ترک... 9
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam
Question 
Heartidea: زبان آذری تو چه تاریخی وارد ایران شد؟؟؟؟Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam
آگهی
(31-01-2013، 15:06)amin.mehriii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heartidea: زبان آذری تو چه تاریخی وارد ایران شد؟؟؟؟Heart

برای اطلاعات بیشتر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینک مراجعه کنید.
ریشه ترک... 9
پاسخ
 سپاس شده توسط azary
ممنون ابجی ترک
ریشه ترک... 9
پاسخ
(01-02-2013، 12:34)azary نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون ابجی ترک

آبجی در این موضوع شدیداً از ترک بودنش پشیمونه و داره انکار هویـ ـت میکنه.

به این میگن یک اسـ ـتحـ ـاله فـ ـرهنگـ ـیِ موفق!!!
ریشه ترک... 9
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان