امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ !

بچه ها شما تابستان ها می روید در کوچه بازی کنید؟

من الان صحراگردی را ترجیح می دهم اما بچه و نوجوان که بودیم تابستان روز و شب نمی شناختیم؛ آنقدر که در زیر افتاب بازی می کردیم قشنگ خط یقه و اطراف گردنمان آفتاب سوخته می شد و باقی تنمان سفید باقی می ماند. یعنی از کردن به بالا کاملا می سوختیم تابستان که می شد. 
انسان تنها یا موجودی فروتر از انسان است یا فراتر؛
به عبارتی یا حیوان است یا خدا. 

سپاس شده توسط م‍حمّد
آگهی
(14-07-2019، 19:26)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها شما تابستان ها می روید در کوچه بازی کنید؟

من الان صحراگردی را ترجیح می دهم اما بچه و نوجوان که بودیم تابستان روز و شب نمی شناختیم؛ آنقدر که در زیر افتاب بازی می کردیم قشنگ خط یقه و اطراف گردنمان آفتاب سوخته می شد و باقی تنمان سفید باقی می ماند. یعنی از کردن به بالا کاملا می سوختیم تابستان که می شد. 

ای کاش بچه های امروز برن تو کوچه بازی کنن متاسفانه همشون درگیر گوشی و فضای مجازی هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط Actinium
عجب بحث سنگینی راه افتاده بود تو این نسخه.. خوشم اومد Blush
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(14-07-2019، 0:20)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 22:41)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2019، 19:55)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2019، 16:35)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2019، 23:10)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

م
نتایج این کنکورو قبول ندارم:/
بچها کلی تقلب کردن تو کلاس بقلی :/
کلاس ما چارتا معدل 14 بود فقط:|

تقلب؟؟؟

مراقب مگه گمج بوده اونجا؟؟

بی انصافا چجوری تقلب میکردن؟

حوزت دانشگاه فنی گیلان بود؟

اره :/
گمج نبودن پایه بودن :|

تجربی ک اینجوری بود بعد ظهر رفتم زبان
تو حیاط ی یارویی با من شوخی کردم رفتم سر ازمون دیدم مراقبمه دیگه بازم تقلب :/

دانشگاه ازاد لاهیحان .

خاک بر سر بی وجدانشون
من که ازشون نمی‌گذرم

اشغالا

حال کردم حداقل انتقام اون سهیمه های مفتی ک میدن رو گرفتیم دلمون خنک شد :/

من داشتم مث خر تست میژدم ی یارویی سهمیه داشت بغلم نشسته بود از هر درس دوتا زده بود بیخیال میگفت سهمیه دارم :/ فارسی صورت سوال رو ب زور میخوند :/
بعد این میخاد پزشک‌مملکت بشه لابد حقشم هست...

اونایی که سهمیه نداشتن
تقلب هم نکردن چی؟
مگه اونا خواستن سهمیه باشه؟
بگذریم
ماکه دیگه به کودن سالاری عادت کردیم
 سپاس شده توسط م‍حمّد
پس بگو بسیار مشکلات حل میشه خود به خود ، بیخیالش Telegh_00
ناشناس
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(14-07-2019، 21:58)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2019، 0:20)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2019، 22:41)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2019، 19:55)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2019، 16:35)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقلب؟؟؟

مراقب مگه گمج بوده اونجا؟؟

بی انصافا چجوری تقلب میکردن؟

حوزت دانشگاه فنی گیلان بود؟

اره :/
گمج نبودن پایه بودن :|

تجربی ک اینجوری بود بعد ظهر رفتم زبان
تو حیاط ی یارویی با من شوخی کردم رفتم سر ازمون دیدم مراقبمه دیگه بازم تقلب :/

دانشگاه ازاد لاهیحان .

خاک بر سر بی وجدانشون
من که ازشون نمی‌گذرم

اشغالا

حال کردم حداقل انتقام اون سهیمه های مفتی ک میدن رو گرفتیم دلمون خنک شد :/

من داشتم مث خر تست میژدم ی یارویی سهمیه داشت بغلم نشسته بود از هر درس دوتا زده بود بیخیال میگفت سهمیه دارم :/ فارسی صورت سوال رو ب زور میخوند :/
بعد این میخاد پزشک‌مملکت بشه لابد حقشم هست...

اونایی که سهمیه نداشتن
تقلب هم نکردن چی؟
مگه اونا خواستن سهمیه باشه؟
بگذریم
ماکه دیگه به کودن سالاری عادت کردیم

اوناییم ک سهمیه نداشتن و تقلب نکردن دیکه شانسشونو باید داد صگ بخوره :v
 سپاس شده توسط م‍حمّد
آگهی
هعی..
 سپاس شده توسط م‍حمّد
با یک طرفی درباره تنهایی بحث می کردم، من می گفتم نیچه تنها بود؛ بعد ایشان می خواست مثلا با من همدلی کرده باشد گفت که بله فارابی هم به ییلاق می رفت و به دور از مردم کتاب می نوشت. گفتم نه دوست عزیز! ملاک تنهایی دوری از تن ها نیست... بلکه ملاک، تنهاییِ درونی نیست. تنهایی به معنای فلسفی یعنی انزوای درونی نه انزوای بیرونی. ای بسا فردی تنهاترین فرد دنیا باشد اما میان انبوهی از آدم ها و ای بسا فردی کاملا از لحاظ دنیای درونی با آدم های دنیا خود اشتراک داشته باشد اما سالی و ماهی کسی را نبیند. 

تنهایی آن فاصله ای است که میان معیارها و نگرش ها و جهان بینی ها رخ می دهد. این فاصله درونی است که با سال نوری هم نمی شود بُعد آن را اندازه گرفت. 

اگر ملاک را این بگیریم تمام آدم های دنیا تا اندازه ای در جایگاهِ خودشان تنها هستند. چون هیچ آدمی به هر حال از درون کس دیگر تمام و کمال خبر ندارد و هر کسی جهانی دارد که برای آدم های دیگر دست نیافتنی است. 
انسان تنها یا موجودی فروتر از انسان است یا فراتر؛
به عبارتی یا حیوان است یا خدا. 

سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، م‍حمّد
:ng٢:
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! 51
 سپاس شده توسط Faust
سلام و شب بخیر
کسی هس
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان