نظرسنجی: کدومید
این نظرسنجی بسته شده است.
پرسپولیس
35.29%
12 35.29%
استقلال
20.59%
7 20.59%
ذوباهن
0%
0 0%
سپاهان
0%
0 0%
پدیده
0%
0 0%
نفت تهران
0%
0 0%
تراکتور
8.82%
3 8.82%
بارسا
17.65%
6 17.65%
روال
5.88%
2 5.88%
ویونتوس
2.94%
1 2.94%
پاسرژمن
2.94%
1 2.94%
اترومادریک
0%
0 0%
بقیه یه تیم ها
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کل کل کله تیمایه دنیا

(04-12-2019، 19:17)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2019، 19:20)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2019، 15:27)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تراکتوریم 23  Telegh_40
برو سر کشاورزی تراکتور خودتو قاتی استقلال سوراخ و پرس پلیس قهرمان نکن 34

(13-08-2019، 12:33)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2019، 12:28)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2019، 12:26)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدرفاصله ی استقلال و پرسپولیس تنگاتنگ شده. هر دو تا مساوی هستن...6
اره تو کودومی

پرسپولیس
بیا این دعوارو تمام کنیم من شروع کردم حالاهم معذرت میخواهم بیا اشتی راستش من از دعوا دشمن خوشم نمیاد

آفرین فقط یه عذر خواهی کوچیک لازم بود تا این موضوعو فراموش کنم...باشع
ممنون که قبول کردی
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کل کل کله تیمایه دنیا 8

آگهی
(04-12-2019، 20:01)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2019، 19:17)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2019، 19:20)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2019، 15:27)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تراکتوریم 23  Telegh_40

(13-08-2019، 12:33)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2019، 12:28)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره تو کودومی

پرسپولیس
بیا این دعوارو تمام کنیم من شروع کردم حالاهم معذرت میخواهم بیا اشتی راستش من از دعوا دشمن خوشم نمیاد

ممنون که قبول کردی

Shy
بهترین بالین من آغوش توست 8
(05-12-2019، 9:46)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2019، 20:01)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تراکتوریم 23  Telegh_40

پرسپولیس

ممنون که قبول کردی

Shy
شعار بده دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کل کل کله تیمایه دنیا 8

نساجی مازندران
what ever you are, be a good one
فقط پرسپولیس و نساجی

فقط پرسپولیس و نساجی
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
اعزازی عزیز تو بلد نیستی با ادما چطور حرف بزنی اول حرف زدنو یاد بگیر بعد بیا پست بذار و به تو هم نظر من ربطی نداره

بی خاصیتTelegh_40 فک نکن دهن نداریم وگرنه با فکرت میخوری زمینTelegh_01 خدا نگهدارتTelegh_20Telegh_21
 سپاس شده توسط mahyy
آگهی
(05-12-2019، 12:08)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-12-2019، 9:46)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون که قبول کردی

Shy
شعار بده دیگه

من شعارمو دادم و دیگه نمیدم خستع شدم
بهترین بالین من آغوش توست 8
(06-12-2019، 11:23)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعزازی عزیز تو بلد نیستی با ادما چطور حرف بزنی اول حرف زدنو یاد بگیر بعد بیا پست بذار و به تو هم نظر من ربطی نداره

بی خاصیتTelegh_40 فک نکن دهن نداریم وگرنه با فکرت میخوری زمینTelegh_01 خدا نگهدارتTelegh_20Telegh_21
نه تو بلدی با اون تیمه بگم چیتونTelegh_01Telegh_01Telegh_01
برو من حرسم در نمیاد اگر چشاتو واکنی می بینی پرسپلیس رای هایش بیشتهرهه خدا نگه ندار Telegh_34
Telegh_38Telegh_36Telegh_05Telegh_32
کل کل کله تیمایه دنیا 8

(06-12-2019، 15:11)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2019، 11:23)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تو بلدی با اون تیمه بگم چیتونTelegh_01Telegh_01Telegh_01
برو من حرسم در نمیاد اگر چشاتو واکنی می بینی پرسپلیس رای هایش بیشتهرهه خدا نگه ندار Telegh_34
Telegh_38Telegh_36Telegh_05Telegh_32

من نمیگم رایش کمه فقط میگم نظرسنجی گذاشتی خب به نظر همه احترام بذارTelegh_40

بابت چیزایی که گفتم معذرت Telegh_53

تراکتوریم 23  Telegh_40

(13-08-2019، 12:26)mahyy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدرفاصله ی استقلال و پرسپولیس تنگاتنگ شده. هر دو تا مساوی هستن...6
اره تو کودومی

پرسپولیس

شرمنده ببخشیدا استقلال بیاد پرسپولیس بیاد قهرمان شه بازم واسه ما ارزشش از تراکتور کمتره تراکتور بازنده نیس هنوزم پابرجاست خجالت بکش بعد می گن ایرانیا چرا با هم مشکل دارن بخاطر همین موضوع هاست دیگه هر ادم طرفدار تیمشه به شما فضولی نیومده که سرک بکشی تو خوبی و بدی تیمای دیگه تو از تیم خودت طرفداری کن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart عکس های دختری که در سفر دور دنیا توسط دوست پسرش گرفته شده!!
  لالای دنیا بخون بخدااا خیلی نازه ....
  حرفه ای ترین نرم افزار رایت دیسک در دنیا Nero 2015 Platinum 16.0.0550
Star تو چه روزی به دنیا اومدی ( با عکسه )
  عجیب‌ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس!
  در دنیا مسیحی بیشتره یا مسلمان
  زیباترین اتومبیل های روز دنیا (عکس)
Shocked زیباترین ماشین های روز دنیا + عکس
  بیاو با عجیب ترین مرد دنیا اشنا شو
  ~~زیباترین ماشین های روز دنیا + عکس~~

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان