امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراض سرپرست پرسپولیس به دعوت نشدن شجاع و علیپور به تیم ملی

محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس در صفحه مجازی خود به دعوت نشدن شجاع خلیلی و علی علیپور به تیم ملی اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صبح امروز لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی اعلام شد که 6 پرسپولیسی و 4 استقلال در آن حضور داشتند. در این بین محسن خلیلی سرپرست باشگاه پرسپولیس نسبت به دعوت نشدن شجاع خلیل زاده و علی علیپور اعتراض کرده و در صفحه مجازی خود نوشت:«با عرض سلام به هواداران تیم محبوب پرسپولیس.
یک روز بعد از بازی مقابل تراکتور در تبریز علاقه چندانی به حضور در صفحات مجازی نداشتم اما با انتشار لیست تیم ملی نکته ای به ذهنم رسید که گفتم با شما درمیان بگذارم.
احترام به تصمیمات سرمربی تیم ملی همیشه سرلوحه همه ما در باشگاه پرسپولیس است و در این مورد هیچ تردیدی وجود ندارد اما صبح وقتی خبر فهرست جدید تیم ملی را شنیدم انتظار داشتم که وقتی اسامی را مرور می کنم به اسم یکی دو نفر دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم بربخورم. با احترام همه بچه های دعوت شده به تیم ملی و دیگر بازیکنان تیم پرسپولیس که همگی شایستگی حضور در بالاترین سطح فوتبال ایران را دارند از ندیدن نام شجاع خلیل زاده وعلی علیپور شگفت زده شدم.
شجاع در یکی دوسال گذشته یکی از بهترین بازیکنان در پست خودش بوده و خیلی بیشتر از آنچه باید مورد بی مهری قرار گرفت. چه خوب بود آقای ویلموتس که رویه ای متفاوتی نسبت به گذشته اتخاذ کرده اند با دعوت از بازیکنی مثل شجاع خلیل زاده به زحمات و ریاضتی که او در این سال ها برای پیشرفت در فوتبال داشته پاداش می داد. همینطور باید درباره علی علیپور بگویم اگرچه ممکن است دوبازی اول لیگ را از دست داده باشد اما بهترین مهاجم ایرانی لیگ برتر فوتبال ما است و فکر می کنم از سطح حضور در تیم ملی به طور کامل برخوردار است.
به امید موفقیت تیم ملی و سربلندی نام ایران.»
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراض سرپرست پرسپولیس به دعوت نشدن شجاع و علیپور به تیم ملی 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  کنعانی‌زادگان به کمیته اخلاق دعوت شد
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان