امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار

توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1
پاسخ
 سپاس شده توسط soelda ، noosha joon ، Mr.Robot ، Elena ♥♥♥♥ ، saeed25/12 ، mehrzad 1 ، omidmj ، azary ، (amir124 (2 ، اتنا 00 ، s /a/m/a/n/@nri ، Mason ، nilo0far ، ...asall... ، parmis78 ، بهرخ ، eri 5 ، R.t.R.d ، Hengame Plang ، به به ، maryam.ekh ، فری جون ، ملیکاخانم ، ana16 ، kittyjoon ، All out of love ، sasa. ، $$kian^^ ، شیدا محبوب ، 000sara ، ALA ، 777yeganeh ، رزمی کار ، NIMA168 ، lady snow white ، HeDyE~×~ ، انار تورش ، مهسا خانم ، ^BaR○○n^ ، noora91 ، مارابلا ، گل پری ، باران..... ، ★MoRpHeUsS★ ، ~JaSmIn~ ، sohrabe khaste ، ×ارسلان × ، aLiReZaZ-iM ، maynaz90 ، ƝeGaЯ ، سامی14 ، ...آریا... ، arooos ، panita ، آیدا امیری ، fcb ، hoosin2004 ، پيشي ي ملوس ، عاشق دیونه ، *2gether4ever* ، ELMIRA GOON ، @_.).paya.(._@ ، عارفه ، +sara+ ، ramin joojoo ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، [χσℓσνєѕтєя] ، ARSHIA CLASH ، LoVeNiG
آگهی
باحال بود بعضیاش تکراری.
ولی بازم ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط forugh ، s /a/m/a/n/@nri ، ارمين2012
مرسی خیلی بامزه بود
سپاس شما
جز,ی از زندگی من است
پاسخ
 سپاس شده توسط forugh ، s /a/m/a/n/@nri ، ارمين2012
عالی بود
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1
پاسخ
 سپاس شده توسط forugh ، ارمين2012
خیلی باحال لود ولی بعضیا شون تکراری بودنDodgy ولی سپاسBig Grin
سپاس شما برای خودتا یک کلیکه
ولی سپاس شما برای من یه دنیا ارزشهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط forugh ، sasa. ، ارمين2012
خوب بودن ولی بعضیاشون کوچیک بودن(دمت گرم باحال بودن)Big GrinHeartHeartHeartHeart
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
آگهی
بعضیاش مث اون چشم فتوشاپ بود
توی این پست هرچی بخوای هست از ترول گرفته تا عکس های خنده دار 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
Smileعالیهههه
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
خیلی خیلی جالب بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
گاهی دلم برای خودم تنگ میشه....
گاهی دلم برای باور های گذشته ام تنگ میشه......
گاهی دلم برای پاکی های کودکانه ی قلبم تنگ میشه......
گاهی ارزو میکنم ای کاش دلی نبود:
تا تنگ بشه...
تا خسته بشه.....
تا بشکنه....
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
چه باحال بودن
وقتی ساده باشی زود حل میشی میرن سراغ مسئله بعدی
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، maynaz90

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترول و عکس باحال
  ترول کده سری 1
  ترول باحال.اگه تکراری هستم بهم بگید خودکشی کنم
  عکس های خنده دار اوج خنده بیا تو دیگه خخخخ
  12 عکس واقعی وحشتناک که اتفاقی گرفته شده اند!
Thumbs Down ترول های ضد پرس پووووووووووولیس با جنبه ها بیان
  تصاویر ترسناک و واقعی که اتفاقی گرفته شده
  ترول تروله جاسم جاسممممممممممم بیاتر.ول جدید جاستین و ببیننننننن
Tongue هرکی ترول قشنگی داره بیاد
  قول میدم که بیام تو (قول دادی پس بیا عکسو ترول ها ی خنده دار )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان