امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بزرگ‌ترین حباب آدامس جهان را ببینید

اد فل ( Chad Fell ) در ۲۴ آوریل ۲۰۰۴ در دبیرستان دبل اسپرینگ در وینستون کانتی ( Winston County ) آلاباما ( Alabama ) در آمریکا توانست یک حباب آدامس به قطر ۵۰٫۸ بدون کمک از دستانش باد کند.
 بزرگ‌ترین حباب آدامس جهان را ببینید 1
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط KOH ، emo love ، frozen✘girl ، parya2 ، pleiades848 ، j0oj0o ، ♥ Sky Princess♥ ، yasna ، FrOzen あHeArt ، The Ginkel ، مینا92 ، ...ab... ، تروشکا ، _VaMPiRe_ ، ÐeaÐ GiЯl ، GHASEM ، سحر. ، morteza68 ، shayesteh2012 ، kame ، white angel ، T A R A ، bahare_021 ، HAMESTER ، nanaz13 ، elnaz-s ، ملیحه عالیانی ، نانا☀2012 ، Apathetic ، aCrimoniouSs ، MissLone ، sorena800 ، ..WonDerfull.. ، Magical Girl ، RedSparrow ، houman ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، گیسو کمن3 ، šhεïdα ، nazi98 ، ~JaSmIn~ ، ...آریا... ، joun cena ، ژینا123 ، arooos ، яᎧмιиα ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، •ДmịrHoSsiŋ• ، amir space ، W O L F ، *Armila* ، * AMIR* ، ✘Nina✘ ، ERFAN.1 ، محمد2000 ، qwaszxedc ، arbab1376 ، #nasim# ، ★MoRpHeUsS★ ، marjan74 ، melika jeihoni ، ×~parand~× ، محمد مهدی جان ، ارشیا(دختر) ، hadi200000 ، M.H2 ، مهدی8 ، 14.anita ، m.h.yah ، kian007 ، z2000 ، Thyme ، +sara+ ، Sieiry ، هاناجون ، PROOSHAT ، Mᴏsᴇs ، امیر حسین 222 ، *غزاله* ، SaMiAr70 ، $hanane$ ، bela vampire ، rohamdan ، !!sheatoonak!! ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، kourosh A ، Ƒαкє ѕмιƖє ، arslan001 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، aclic ، negin .m ، ای بابا گیر دادیا ، bieber fan ، sima_sun ، پریفام 2013 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، hastiiiiii ، reza789 ، alireza2099 ، ☺شهرزاد☺ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، Red ros ، ♥♥خشگل خانوم♥♥ ، فاطمه خانم ، ɱɪɾʌʛє
آگهی
مايش 4 تا آدامس خرسيه
از اين گنده ترشو باد كردم اين كه چيزي نيستSleepy
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، The Ginkel ، GHASEM ، سحر. ، mashka ، نانا☀2012 ، Apathetic ، Azarbayjanliam ، sorena800 ، RedSparrow ، * AMIR* ، ✘Nina✘ ، *Armila* ، shawkila ، ارشیا(دختر) ، +sara+ ، Mᴏsᴇs
اوه داره برف میاد Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، GHASEM ، The Ginkel ، نانا☀2012 ، Apathetic ، sorena800 ، * AMIR* ، ✘Nina✘ ، shawkila ، +sara+ ، !!sheatoonak!!
محمد زنگ طبقه بالا رو بزن اشتباهي اومديBig Grin
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، pleiades848 ، The Ginkel ، mashka ، نانا☀2012 ، L.A.78 ، sorena800 ، RedSparrow ، * AMIR* ، ✘Nina✘ ، shawkila ، +sara+
بیشتر شبیه بادکنکه............ولی دمش گرم عجب نفسی دارهTongueTongueTongue
همیشه سخترین نمایش به بهترین بازیگرتعلق دارد..شاکی سختی های دنیا نباش ...شایدتوبهترین بازیگرخداباشی... Heart همیشه پشت سر هر مرد موفق ، زنی است که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیرهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، pleiades848 ، The Ginkel ، احسان 3000 ، نانا☀2012 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، ✘Nina✘ ، shawkila ، +sara+ ، 14.anita ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خیلیه فکر کردی فکر ساختن بالون اولین با به ذهن کی رسید من داشتم ادامش میجویدم بعد یه گندشو باد کردم بعد یه دو متر منو بالا برد بعد گفتم بالون اختراع کنم این بود خاطره ای از محمد از ابادان
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، The Ginkel ، نانا☀2012 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، ✘Nina✘ ، shawkila ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
من تو کتاب گینس خوندم 1 دختر با 58.6بودش Confused
Heartنمی گویم بی گناهم،اما،تک گناهم و
تنها گناهم،دوست داشتن تو بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، ..WonDerfull.. ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، shawkila ، +sara+
پست های بی ربط حذف شدند

از زدن اسپم جدا خودداری کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، ژینا123 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، shawkila ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
دقیقا چندتا ادامس خرسی کار میگیره؟!Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ..WonDerfull.. ، * AMIR*
چندتا آدامس خورده که اینقد باد کرده؟؟HuhHuhHuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط * AMIR* ، shawkila

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10 كشور ثروتمند جهان
  با سرد و بی احساس ترین فرد جهان بیشتر آشنا شوید
  قد بلند ترین زنان جهان
  خوشگل ترین دختر جهان♥در کتاب گینس♥
  خر در زبان فارسی یعنی بزرگ!
  ظالم ترین معلم زن جهان باعث خشم مردم شد !+ عکس
  زیبا ترین دختر فقیر جهان !!!!!!!!!!!!!!!!!! (خیلی خوشگله )
  بلعیده شدن یک مار کوچیک توسط یک مار بزرگ(ترس)
  خنده دار ترین و عجیب ترین خواب هاتون رو بگید
  کمرباریک ترین و سنگین ترین زنان زنده جهان (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان