امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱

(12-01-2020، 13:59)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقت تلخه .
ی گروه بحث میکنن حق با اوناست یه گروهم مث شما بحث میکنن که میگن حق باماست .
و هیچ یک از گروه از جبهشون رو ترک نکردن ..

فکر نکنم جلوگیری و استاپ زدن از توهینات و بحثایی که تهش هیچ برنده ای نداشته باشه بشه اینجور تعریف کرد ک حقیقت تلخه :/
شما ادامه بدی اون مدیر محمد و .... تااااا یک‌هفته بحث میکنن .. شما دلیل میاری اونام یه دلیل دیگه .. ، کسی ک سکوت میکنه دلیل بر این نیست که شما پیروزید و حقیقت رو گفتید و اینا سوختن .

باز ب خودت گرفتی که

(12-01-2020، 14:03)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2020، 14:01)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2020، 13:50)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو دایی @"Mr.ɢʀɪɴᴄʜ" ریپ نمیزنم زیاد هوا برت نداره ، گرچه هوا همش برت میداره .. من بعد از هر صحبتی از طرف عذرخواهی میکنم ، یکبارم از شما عذرخواهی کردم شما هوا برت داشت زرت و پرت کردی . الانم عدرخواهی نمیکنم ولی خیلی جدی دارم بهت میگم .. بقیم بحث کردن ، بی شرف و فلان و بسار چیه؟ مشکل داری برو بیوفت تو خیابون نمیدونم اداره جات هرجا ک رسیدگی میکنن مجازی واینستا اینجا توهین نکن . صاحابش و برداشت و این چرت و پرتام تحویل نده ، کاربرا گزارش میدن منم حذف میکنم ، بیکار نیستم حرفایی که واسه خودت ارزش داره رو دنبال کنم و مشغله زندگیم همین باشه .
حالا خوددانی .

زرت و پرت ؟ هوا ؟ جدیم داری میگی ؟  خیلیم جدی داری میگی ؟ چیز دگ نیست بگی بعد وایسی جواب بشنوی بن کنی ؟
هرکی هرچی گفت کابر* گزارش داد بیا وظیفتو انجام بده , توهینی دیدی ب خودت چرا میگیری ؟

باشه ، ادامه نده .

اها تموم شد ؟ امر دگ ندارید اقای مدیر ؟
 سپاس شده توسط Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - RedSparrow - 12-01-2020، 14:04

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان