امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خیابان خالی 4

اومدن خواستگاری ....
من یع ارایش خیلییییییی ملایم کردم یع رژ قرمز کمرنگ با یع خط چشم مو هامو فر کرده بودم یع لباس قرمز حریر با یع کت مشکی با یع شال حریر مشکلی با یع شلوار مشکلی
تو اینه خودمو بر انداز کردم خیلی خوشگل شده بودم مامانم همش قربون صدقه ام میرفت
نشسته بودم تو اتاقم کع صدای زنگ خونه اومد خیلییی هیجان داشتم یع نیم ساعت گذشت مامانم منو صدا کرد کع چایی ببرم
منم رفتم تو اشپزخونه چایی بریزم
چایی ریختم بعد اومدم تو سالن شروینو دیدم با مامانش و خواهرش اومده بود
شروین همین کع منو دبد یع لبخند زد بعد اول بع شروین چایی دادام خلاصه
بعد قرار شد هفته ی بعد عروسی بگیریم
فردا اون روز....

سپاس بدید
بچه ها راستی برای شخصیتای داستان عکس پیدا کردم
ستاره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیابان خالی 4 1

شروین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیابان خالی 4 1

نظر بدیدن Big Grin
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(02-01-2020، 16:32)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدن خواستگاری ....
من یع ارایش خیلییییییی ملایم کردم   یع رژ قرمز کمرنگ با یع خط چشم      مو هامو فر کرده بودم   یع لباس قرمز حریر با یع کت مشکی   با یع شال حریر مشکلی با یع شلوار مشکلی
تو اینه خودمو بر انداز کردم         خیلی خوشگل شده بودم   مامانم همش قربون صدقه ام میرفت
نشسته  بودم تو اتاقم کع صدای زنگ خونه اومد    خیلییی هیجان داشتم      یع نیم ساعت گذشت مامانم منو صدا کرد کع چایی ببرم
چایی ریختم بعد اومدم تو سالن   شروینو دیدم با مامانش و خواهرش اومده بود  
شروین همین کع منو دبد  یع لبخند زد    بعد اول بع شروین چایی دادام خلاصه  
بعد  قرار شد هفته ی بعد عروسی بگیریم
فردا اون روز....

سپاس بدید
ستاره

خیابان خالی 4 1

شروین

خیابان خالی 4 1

نظر بدیدن Big Grin

اخجوووووووووووووووووووووووووووووووووون Heart
عاشقتم Heart Blush Angel

(02-01-2020، 16:34)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 16:32)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدن خواستگاری ....
من یع ارایش خیلییییییی ملایم کردم   یع رژ قرمز کمرنگ با یع خط چشم      مو هامو فر کرده بودم   یع لباس قرمز حریر با یع کت مشکی   با یع شال حریر مشکلی با یع شلوار مشکلی
تو اینه خودمو بر انداز کردم         خیلی خوشگل شده بودم   مامانم همش قربون صدقه ام میرفت
نشسته  بودم تو اتاقم کع صدای زنگ خونه اومد    خیلییی هیجان داشتم      یع نیم ساعت گذشت مامانم منو صدا کرد کع چایی ببرم
چایی ریختم بعد اومدم تو سالن   شروینو دیدم با مامانش و خواهرش اومده بود  
شروین همین کع منو دبد  یع لبخند زد    بعد اول بع شروین چایی دادام خلاصه  
بعد  قرار شد هفته ی بعد عروسی بگیریم
فردا اون روز....

سپاس بدید
ستاره

خیابان خالی 4 1

شروین

خیابان خالی 4 1

نظر بدیدن Big Grin

اخجوووووووووووووووووووووووووووووووووون Heart
عاشقتم Heart  Blush  Angel

چه زود تموم شد !
ملیکا ادامشو بده دیگه! crying
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
باشع مینویسم
اما فردا

امتحان دارم crying
نآشناس
پاسخ
(02-01-2020، 16:38)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشع مینویسم
اما فردا

امتحان دارم crying

emtehan chi dari? Huh
Karlina
پاسخ
(02-01-2020، 16:43)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 16:38)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشع مینویسم
اما فردا

امتحان دارم crying

emtehan chi dari? Huh
علوم crying crying crying
نآشناس
پاسخ
(02-01-2020، 16:44)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 16:43)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='ღℯʟїкα' pid='3468926' dateline='1577972301']
باشع مینویسم
اما فردا

امتحان دارم crying

emtehan chi dari? Huh
علوم crying  crying  crying

اخ اخ
برو عزیزم Heart
منم برم سمت ریاضی Dodgy crying
Karlina
پاسخ
آگهی
یعنی تحسین می کنمت عزیزم بقیه Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان