امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو عصبانیت...

تو اوج عصبانیت چکار میکنی؟؟

یعنی عصبانیتی که کسی جلو دارت نباشه هاااااا

اگه بخاطر کسی باشه با اون فرد چکار میکنی Huh

منتظر نظرات
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، یلدا 86
آگهی
خودمو اروم میکنم و سعی میکنم اعصبانی نباشم
بهش میگم نبینمت Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
پاسخ
دوست دارم داد بزنم...جیغ بزنم....یا یکیو تا سرحد مرگ بگیرم زیر مشت و لگد و بزنمش....خلاصه عصبانیتمو یجوری خالی کنم....
اگه به خاطر کسی عصبانی بشم پس حتما برام مهم بوده که به خاطرش عصبانی شدم...سعی میکنم وقتی عصبانیم پیشش نباشم تا بتونم بعد از اینکه اروم شدم درست تصمیم بگیرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
معمولا هرچی از دهنم در میاد میگم ولی بعدش پشیمون میشم و باید برم منت کشی
پاسخ
(15-02-2020، 20:31)Amir-77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معمولا هرچی از دهنم در میاد میگم ولی بعدش پشیمون میشم و باید برم منت کشی

خوب میکنی ولی نه شد من منت کشی تو کارم نی
وللش منت کشی نکن
پاسخ
فقط نگاه میکنم.میریزم تو خودم.و عبور میکنم.عصبانیتمو بروز نمیدونم Blush Sad
(((:

•ناشناس•
پاسخ
آگهی
(15-02-2020، 21:03)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط نگاه میکنم.میریزم تو خودم.و عبور میکنم.عصبانیتمو بروز نمیدونم Blush  Sad
ااا چرا؟
کره بریز بیرون ولی فحش نده مثلا من تیکه میگم ذوب کننده
پاسخ
(15-02-2020، 21:05)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2020، 21:03)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااا چرا؟

دیگه مدلمه.دست خودم نیس.عادت کردمTelegh_01
(((:

•ناشناس•
پاسخ
(15-02-2020، 21:07)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2020، 21:05)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااا چرا؟

راست میگی111Telegh_02Telegh_01Telegh_01
پاسخ
(15-02-2020، 21:09)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2020، 21:07)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااا چرا؟

راست میگی111Telegh_02Telegh_01Telegh_01
میشه یکم تیکه ذوب کننده بگین.لطفا
شاید لازم شد5Telegh_01
(((:

•ناشناس•
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بدترین کاری ک عصبانیت میکنه.چیه؟
  راهکار درمان عصبانیت و پرخاشگری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان