امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش تامل برانگیز برانکو پس از ابلاغ حکم سنگین فیفا علیه پرسپولیس

سلام دوستان Smile

واکنش تامل برانگیز برانکو پس از ابلاغ حکم سنگین فیفا علیه پرسپولیس برانکو : پرسپولیس در این مدت ۶ بازیکن و 2 مربی جدید گرفت ، فقط پول من را نداشت ؟ نمی خواستم شکایت کنم ، همه راه ها را رفتم اما آنها تلاشی برای پرداخت حق من نداشتند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش تامل برانگیز برانکو پس از ابلاغ حکم سنگین فیفا علیه پرسپولیس 1

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پشین پرسپولیس از اینکه پرونده‌اش با پرسپولیس به شکایت و دریافت پول از طریق فیفا کشیده، ناراضی است.
سرمربی پیشین پرسپولیس در این رابطه گفت : نمی خواستم شکایت کنم ، همه راه ها را رفتم اما آنها تلاشی برای پرداخت حق من نداشتند. اما در حال حاضر وکلای من از دفتر آمریکا این پرونده‌ها را پیگیری می‌کنند و کار از دست من خارج است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

برانکو سرمربی پیشینپرسپولیس که در حال حاضر در عمان به سر می‌برد و برنامه‌های آماده‌سازی خود برای تیم ملی این کشور را با وجود شیوع ویروس کرونا در قاره آسیا و تعویق رقابت‌های ملی ادامه می‌دهد، در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره حکمی که دیشب علیه پرسپولیس صادر و به این باشگاه ابلاغ شده می‌گوید:

بدون هیچ تردیدی من انتظار این حکم را داشتم، چراکه پرسپولیس یک سال کامل دستمزد مرا پرداخت نکرده بود و من فقط برای دریافت این پول اقدام کرده بودم.

او در ادامه می‌گوید:

حقیقتش انتظار داشتم بعد از فصل درخشانی که پشت سر گذاشتیم، پرسپولیس پاداش خیلی خوبی به من بدهد، اما این اتفاق نیفتاد و من برای دریافت دستمزد طبیعی خودم هم به مشکل برخوردم.

از برانکو می‌پرسیم آیا به نظر تو پرسپولیس می‌توانست این پول را زودتر از اینکه کار به فیفا بکشد پرداخت کند.

سرمربی پیشین پرسپولیس جواب می‌دهد:

بدون شک آن‌ها پول لازم را برای پرداخت این بدهی داشتند. پرسپولیس ۶ بازیکن جدید گرفت، ۴ بازیکن خارجی آورد و مربی خارجی جدیدی استخدام کرد. بعد از او هم یک سرمربی دیگر به جمع خود آورد. به نظرم آن‌ها می‌توانستند این پول را پرداخت کنند، اما ترجیح دادند مرا در صف انتظار بگذارند. حالا هم می دانم مشکلات زیادی دارند و به جز پولی که باید به من، ایگور(پانادیچ)، زلاتکو، مارکو و البته چوک پرداخت کنند، پول بودیمیر و کالدرون را هم بدهند.

از برانکو سوال می کنیم آیا اینکه پرسپولیس در موقعیت بغرنجی قرار گرفته باعث می‌شود که او در دریافت این پول کوتاه بیاید. او جواب می‌دهد:

نمی خواستم شکایت کنم ، همه راه ها را رفتم اما آنها تلاشی برای پرداخت حق من نداشتند،  اما در حال حاضر وکلای من از دفتر آمریکا این پرونده‌ها را پیگیری می‌کنند و کار از دست من خارج است،‌ چرا که قبلا دستمزد آن‌ها را پرداخت کردم.

سپاس یادت نره Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  محمود فکری و یک تصمیم قابل تامل
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان