امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراف اسطوره محبوب استقلال : پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی است

Wink 
سلام دوستان Smile

اعتراف اسطوره محبوب استقلال : پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی استعلیرضا نیکبخت واحدی: شرایط پرسپولیس خوب است ، اما تعطیلی لیگ به نفع استقلال شد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف اسطوره محبوب استقلال : پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی است 1
بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط پرسپولیس خوب است و طبیعی است که این تیم شانس اصلی قهرمانی است اما تعطیلی به وجود آمده برای لیگ برتر به جهت شیوع کرونا می‌تواند شانس مجددی برای استقلال باشد تا مصدومان خود را جهت حضور در مسابقات آماده ببیند و با تجدید قوا شانس خود را برای قهرمانی امتحان کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا نیکبخت واحدی ستاره پیشین استقلال و پرسپولیس گفت:

من  و علی پروین رکورد دار ۲۰ بازی در دربی هستیم . یعنی اگر یک بازی دیگر انجام می‌دادم پرسابقه‌ترین بازیکن دربی می‌شدم.

نیکبخت در مورد اینکه در این بازی‌ها یک بار به استقلال گلزنی کرده، اظهار داشت:

شرایط طوری بود که به پرسپولیس منتقل شدم و آن اتفاقات افتاد. وقتی جایی که بازی می‌کنید باید با جان و دل بازی کنید. من برای استقلال ۷ سال زحمت کشیدم و خاک این باشگاه را خوردم. همیشه فوتبالم را مدیون استقلال هستم. هر کجا بودم هم برای استقلال آرزوی موفقیت کردم. خون ما آبی است اما بعضی اوقات شرایطی پیش می‌آید که باید تیم‌تان را عوض کنید. آن سه سالی که من از استقلال دور بودم دلیل بر این نمی‌شود که بگویند استقلالی نیست. من صد در صد استقلالی هستم.

وی ادامه داد:

مجیدی سرمربی جوان است و فکر می‌کنم باید این سنت‌شکنی انجام می‌شد و به مربی جوانی چون مجیدی اعتماد می‌شد. انگیزه‌ای که جوانان دارند، بقیه ندارند. ما می بینیم لیگ ما این طور شده است که هر مربی برکنار می‌شود، تیم دیگری به او می دهند و راه برای جوانان باز نمی شود.

نیکبخت واحدی ادامه داد:

مدیریت باشگاه باید به فرهاد مجیدی اعتماد کند و او می‌تواند بهترین نتیجه را بگیرد و با این بضاعت بازیکن و مصدومیت و شرایط آسیایی دیدید که تیم چگونه نتیجه گرفت. وقتی مربی از جنس بازیکنان باشد، آن‌ها جانشان را هم برای مربی می‌دهد.

او در خصوص شرایط پرسپولیس در راه قهرمانی با وجود اختلاف ده امتیازی در صدر گفت:

شرایط پرسپولیس خوب است و طبیعی است که این تیم شانس اصلی قهرمانی است اما تعطیلی به وجود آمده برای لیگ برتر به جهت شیوع کرونا می‌تواند شانس مجددی برای استقلال باشد تا مصدومان خود را جهت حضور در مسابقات آماده ببیند و با تجدید قوا شانس خود را برای قهرمانی امتحان کند.

سپاس یادت نرع Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
آگهی
Big Grin 
لازم به گفتن شما نبود خودمون می دونستیم

عشق فقط پرسپولیس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقات WWE | اولین مسابقه برای قهرمانی کمربند آمریکای شمالی
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  تاریخ‌سازی وفایی؛ قهرمانی جهان تقدیم به مادربزرگ!
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  دیاباته قید جشن قهرمانی را هم زد
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان