امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ونسا خاجنز به دلیل اظهاراتش درباره ویروس کرونا مجبور به عذرخواهی شد!

ونسا خاجنز به دلیل اظهاراتش درباره ویروس کرونا مجبور به عذرخواهی شد! 1

«ونسا هاجنز» روز سه‌شنبه در صفحه‌ی اینستاگرام خود به خاطر اظهاراتی که یک روز قبل با ارسال ویدیویی زنده در مورد ویروس کرونا مطرح کرده بود عذرخواهی کرد. هاجنز روز دوشنبه به محدودیت‌هایی که می‌تواند تا ماه ژوئیه یا اوت ادامه داشته باشد واکنش نشان داد و خطاب به ۳۴ میلیون هوادارش در مورد قرنطینه‌ی احتمالی گفت: «بله، به نظر می‌رسد که تا ماه ژوئیه [زندگی] به گند کشیده شود. معذرت می‌خواهم، اما این فقط یک ویروس است، متوجه اهمیتش هستم اما در عین حال فکر می‌کنم حتی اگر همه به این ویروس مبتلا شوند خواهند مرد، وحشتناک است، اما این اجتناب‌ناپذیر نیست؟»

به نقل از 30نما،این بازیگر ۳۱ ساله سپس کمی عقب نشینی می‌کند و می‌گوید: «نمی‌دانم. شاید نباید این حرف‌ها را بزنم.» هاجنز در روزهای اخیر به شدت در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام فعال بوده و تصاویر و ویدیوهای بسیاری از آرایش خود گرفته تا درخواست از هواداران برای کمک مالی به مؤسسه‌ی «فیدینگ آمریکا» منتشر کرده است. او سه روز قبل گفته بود: «بیایید به جای اینکه وحشت کنیم به یکدیگر یاری برسانیم.»

اما اظهارات او در ویدیوی زنده‌ی اینستاگرام بود که به سرعت با واکنش تند هوادارن در شبکه‌های اجتماعی همراه شد و آن‌ها هاجنز را متهم کردند که شیوع ویروس را به اندازه‌ی کافی جدی نمی‌گیرد و حساسیت نشان نمی‌دهد. «یاشار علی» روزنامه‌نگار ایرانی تبار یکی از کاربران شناخته‌شده‌ی توئیتر بود که با ارسال مجدد ویدیوی هاجنز او را به چالش کشید و گفت: «چه پیام وحشتناک و ظالمانه‌ای است برای به اشتراک گذاشتن با هواداران جوانی که تو را الگو قرار داده‌اند.»

روز سه‌شنبه هاجنز نسبت به این انتقادات واکنش نشان داد و گفت از حرف‌هایش برداشت‌هایی نادرست کرده‌اند: «متوجه شدم که از بعضی از اظهاراتم برداشت غلطی صورت گرفته. دوران دیوانه‌واری است و من در خانه حبس شده‌ام و امیدوارم که شما هم همین کار را کرده باشید؛ در قرنطینه‌ی کامل برای حفظ سلامت. من این وضعیت را به هیچ وجه ساده نمی‌انگارم. همگی در خانه بمانید.» او در ادامه به شکلی رسمی‌تری عذرخواهی می‌کند: «متأسفم که به بعضی از کسانی که ویدیوی زنده‌ی مرا دیروز در اینستاگرام دیدند بی‌احترامی شده. متوجه هستم که حرف‌هایم برای وضعیتی که کشور ما و تمام دنیا در آن گرفتار شده مناسب نبود. این اعتراضات بیش از هر زمان دیگری درس بزرگی به من داد در مورد اینکه حرف‌هایم تا چه حد تأثیرگذار است. برای همه در این ایام دیوانه‌وار آرزوی سلامتی می‌کنم.»
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ
آگهی
افرین.عذرخواهی کار خوبیه4xv
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
پاسخ
کار عالی کرده
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
  نگاهی دیگر به کرونا به بهانه مستند"لمس مرگ"/کسانی که "مرگ"برایشان عدد نشد!
Thumbs Up | بهترین فیلم‌هایی که درباره فرار از زندان ساخته شده‌اند |
  فیلم Mortal Kombat به‌خاطر شیوع کرونا تا مدت نامعلومی با تاخیر مواجه شد
  مراحل تولید فصل دوم سریال ویچر به علت مثبت شدن تست کرونا چندین نفر متوقف شد
  ادی ردمین درباره تأثیر شیوع کرونا روی فیلمبرداری این پروژه می‌گوید
  تشدید محدودیت‌های حاصل از کرونا در لیورپول تأثیری روی تولید فیلم The Batman نداشته
  مراحل فیلمبرداری Jurassic World: Dominion به علت مثبت شدن کرونا عوامل فیلم متوقف شد
  ویروس کرونا اکبر عالمی را راهی بیمارستان کرد
  ◘|هرآنچه درباره فیلم جان ویک ۴ می‌دانیم|◘

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان