امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیزدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)

@"ѕмσкє"

چرا منو نمیزاری دوم
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیزدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!) 3

آگهی
(02-04-2020، 21:34)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@محمّد
کفنکنی بزارش دومم
سلام.
شما نباید عکس رو ببرید و قسمتی ازش رو قرار بدید.
عکس باید کامل باشه.
این عکس قابل قبول نیست.
عکس کامل آپلود کنید.
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(02-04-2020، 23:28)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2020، 21:34)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@محمّد
کفنکنی بزارش دومم
سلام.
شما نباید عکس رو ببرید و قسمتی ازش رو قرار بدید.
عکس باید کامل باشه.
این عکس قابل قبول نیست.
عکس کامل آپلود کنید.
با سپاس.
باید کله صفه باششه من یه برنامه دارم که میتونم از یه تیکه بگیرم به خدا باور کنین
بعدیو همونی که تو میگی میزارم

سپاس شده توسط SABER
@SABER

حلالت نمی کنم این همه تلاش کردم قبول نمی کنی خیلی بدی خیلی برو بده همون دوستت که فوتوشاپ کاره حرفیه من انقدر تلاش کردم تونستم ولی تو باور نمی کنی Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

(03-04-2020، 17:02)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

حلالت نمی کنم این همه تلاش کردم قبول نمی کنی  خیلی بدی خیلی برو بده همون دوستت که فوتوشاپ کاره حرفیه من انقدر تلاش کردم تونستم ولی تو باور نمی کنی Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry

تقصیر عمو صابر چیه
ازت بزرگتر یکم احترام بزار
یه بازی ارزش ندارع واقعا
یبار دیگه بازی کن از کل صفحه عکس بگیر بزار
بی احترامی هم نکن
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط امیر‌حسین
(03-04-2020، 17:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 17:02)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

حلالت نمی کنم این همه تلاش کردم قبول نمی کنی  خیلی بدی خیلی برو بده همون دوستت که فوتوشاپ کاره حرفیه من انقدر تلاش کردم تونستم ولی تو باور نمی کنی Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry

تقصیر عمو صابر چیه
یه بازی ارزش ندارع واقعا
بی احترامی هم نکن
رکوردم بالاست چرا قبلیو قبول کردن تو هم چون من رکوردم بالا تره داری حسودی میکنی

آگهی
(03-04-2020، 17:08)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 17:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

تقصیر عمو صابر چیه
یه بازی ارزش ندارع واقعا
بی احترامی هم نکن
رکوردم بالاست چرا قبلیو قبول کردن تو هم چون من رکوردم بالا تره داری  حسودی میکنی

این چه حرفیه امیر مهدی
من بره تفریح بازی میکنم
میخواستم اگه تونستم برنده هم جایرع رو بدم به نفر بدی خودم
واقعا حرفات زشتن
متاسفم بره خودم
اصلا اگه تو اول شی دلت خنک میشه
یا اینکه من کلا بازی نکنم دیگه
بچه بازی در نیار لطفا
این مسابقه بره من جنبه سرگرمی داره بخاطر پول واین چیزا بازی نمیکنم
حال تو هر جور دوست داری فکر کن
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط امیر‌حسین ، SABER
(03-04-2020، 17:08)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

تقصیر عمو صابر چیه
یه بازی ارزش ندارع واقعا
بی احترامی هم نکن
رکوردم بالاست چرا قبلیو قبول کردن تو هم چون من رکوردم بالا تره داری  حسودی میکنی

اونم محمد وساطتو کرد قبول شد.
آموزش اسکرین شات گذاشتنو تو صفحه اول گذاشتم .
گفتم عکس تموم صفحه.
محمد دفعه اول قبول کرد چون بلد نبودی و... وگفت دفعه بدی برات درست نمیکنه ..یکم دقت کن.
باز بازی کن رکورد نفر اولم بشکن.
 سپاس شده توسط red_Queen ، SABER ، AMIRMAHDI_AEZAZI
@SABER
عمو منو ببخش عصبی بودم

سپاس شده توسط SABER
اقا صابر

سپاس شده توسط SABER ، م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  یازدهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور (با جایزه!!!)
  دهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
  نهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
  هشتمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  نفرات اول تا سوم هشتمین دوره ی فلشخور
  هفتمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  ششمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)
  نظرسنجی: برگزاری ششمین دوره مسابقه بزرگ رکورد زنی فلش خور با جایزه نقدی !!!
  پنجمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه !!!)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان