امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴

من پرهام نیستم

اعزازی انشاالله خوب میشی
ما کسی رو به خاطر قیافه و پولشون

دوست نداریم

چون ما خودمون با نداشته هامون میسازیم

از بچگی یادمون دادن

ادم ها رو بخاطر قلب مهربونشون

دوست داشته باشیم
آگهی
(01-04-2020، 17:10)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:09)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه شروع شد باز Confused

مهسا

جانم؟؟

خوبی عشقم ((((:
وقتی میخوام مهربون بشم =___________=

جووون تو فقط مهربون باش ^_^
میسی عسیسم *_*
تو چطولی؟ ((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(01-04-2020، 17:11)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:09)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:07)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:05)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:04)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول دروغ نگو 4 روزه که اومدی دومن اگه مرهامی برو یه اکانت به اسمه خودت درست کن مثل ادم ها مثل بقیه رفتار کن بعدشم مزاحمه کسی نشو ما باهات کاری نداریم

پرهام کیه به جون بابامپرهام نیستم

سینا  عیبی نداره  جونه  باباتو  قسم نخور کمک می خوایی درخدمتم این  سیروان  عقل نداره

یه درصد اگه راست بگه
مهرا  از تو بعید بود من  پرهامو  میشناسم دشمنه خونیمه این  یکی دیگست به من اعتماد داشته باشید

الان نه اینکه بخوام برم رو مخ کسایه دیگه

ولی اعزازی جان حق بده سیروان هر دفعه گفت سیروانه درست از آب درومده
پس باید سخت باورم شه درست؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
(01-04-2020، 17:13)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پرهام نیستم

اعزازی انشاالله خوب میشی
باشه بابا من خودم پر هامو میش ناسم اگر تو بودی میگفتی چه بهتر که کرونا داری
123::
گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ 119

(01-04-2020، 17:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:10)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:09)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه شروع شد باز Confused

مهسا

جانم؟؟

خوبی عشقم ((((:
وقتی میخوام مهربون بشم =___________=

جووون تو فقط مهربون باش ^_^
میسی عسیسم *_*
تو چطولی؟ ((:

هستم همیشهkaffe2
خودت چی فک میکنی ._______.
(01-04-2020، 17:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه شروع شد باز Confused

باشه مهسا من هیچی نمیگم ولی یادم نمیره شما هنوز حرف منو باور نمی کنید هر  فعه گفتید دروغ میکی

عزازی من عقل ندارم باش

ن ما نمیگیم دروغ میگی
فقط دیگ اهمیت نده

چشممممممممممممممممممممممم
@thug life
اره من دشمنه خونیشم چون از ادمه دروغ گو خوشم نمیاد راستی من ندیدم ادم کرونا داشته باشه 24 ساعت توی اینترنت باشه

@"اعزازی"
میدونی مشکلتو پرهام اونجور چیزا نیست مشکل تو ابنی نفسه که با من خوبه
الانم تگش میکنم بیاد بگه تو چه مشکلی داره که میگی با نفس درست حرف بزنم

@"kind-girl-nafas"
 سپاس شده توسط thug life ، red_Queen
(01-04-2020، 17:14)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:13)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پرهام نیستم

اعزازی انشاالله خوب میشی
باشه بابا من  خودم  پر هامو میش ناسم اگر تو بودی میگفتی چه بهتر که کرونا داری

چرا خیلی بده کرونا
ما کسی رو به خاطر قیافه و پولشون

دوست نداریم

چون ما خودمون با نداشته هامون میسازیم

از بچگی یادمون دادن

ادم ها رو بخاطر قلب مهربونشون

دوست داشته باشیم
(01-04-2020، 17:14)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:11)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:09)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:07)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:05)جانSina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرهام کیه به جون بابامپرهام نیستم

سینا  عیبی نداره  جونه  باباتو  قسم نخور کمک می خوایی درخدمتم این  سیروان  عقل نداره

یه درصد اگه راست بگه
مهرا  از تو بعید بود من  پرهامو  میشناسم دشمنه خونیمه این  یکی دیگست به من اعتماد داشته باشید

الان نه اینکه بخوام برم رو مخ کسایه دیگه

ولی اعزازی جان حق بده سیروان هر دفعه گفت سیروانه درست از آب درومده
پس باید سخت باورم شه درست؟؟

من حرفی ندارم بخاطره خودش گفتم

(01-04-2020، 17:15)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه شروع شد باز Confused

باشه مهسا من هیچی نمیگم ولی یادم نمیره شما هنوز حرف منو باور نمی کنید هر  فعه گفتید دروغ میکی

عزازی من عقل ندارم باش

ن ما نمیگیم دروغ میگی
فقط دیگ اهمیت نده

چشممممممممممممممممممممممم
@thug life
اره من دشمنه خونیشم چون از ادمه دروغ گو خوشم نمیاد راستی من ندیدم ادم کرونا داشته باشه 24 ساعت توی اینترنت باشه

@"اعزازی"
میدونی مشکلتو پرهام اونجور چیزا نیست مشکل تو ابنی نفسه که با من خوبه
الانم تگش میکنم بیاد بگه تو چه مشکلی داره که میگی با نفس درست حرف بزنم

@"kind-girl-nafas"
نه خیر من مشکلم نفس نیست مشکلم اینه که با پرهام دعوا دارم نفسم تک گن فکردی میترسم
123::
گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ 119

@"Dıятч Søυł"

سیزده رو بدر کردی؟D:
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
(01-04-2020، 17:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='thug life' pid='3511912' dateline='1585750144']
[quote='اعزازی' pid='3511905' dateline='1585750049']
[quote='جانSina' pid='3511901' dateline='1585749953']
[quote='sirvan..' pid='3511900' dateline='1585749880']

خب به فرض راست بگه و این پرهام باشه
جای ما رو تنگ کرده؟
بیخودی فقط اعصاب خودتونو و بقیه خورد میشه دیگه اه!

مهسا دیدی تو هنوز باور نمی کنی که من راست میگم به فرض که سیروان راست بگه اره من دروغگوم تمام شده

@thug life

مهران داداش قوربونت برم حداقل تو گفتی شاید یه درصد راست بگی ولی اینا چی
اصلا ولش کن بابا خودته عشقه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان