امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دریمـ لایـف|زندگـی مجازے

(01-04-2020، 17:42)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:41)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:40)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوا م فوتبالیست شم

اسم شخصیتت؟
نیمار

یه شماره ملی....

یه شماره الکی بگو
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی
(01-04-2020، 17:43)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:42)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:41)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:40)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوا م فوتبالیست شم

اسم شخصیتت؟
نیمار

یه شماره ملی....

یه شماره الکی بگو
123234
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دریمـ لایـف|زندگـی مجازے 3

پاسخ
نام کامل : نیمار داسیلوا سانتوس جونیور
مدرک تحصیلی: دیپلم
محل تولد: برزیل
شماره ملی(دلخواه بزنید ولی تکراری نباشه): ۱۲۳۲۳۴
نام کاربری در انجمن(خودتونو تگ کنید): @اعزازی

شخصیت فوتبالیست = نیمار

نیمار توسط @اعزازی پر شد
پاسخ
منم شدم شوگا دیه .________.
پاسخ
ایولا چنی خوشه

بزار راه بیافته یه کنسرتم میزارم رپ گیم
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
پاسخ
(01-04-2020، 17:46)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماره ملی؟
پاسخ
آگهی
(01-04-2020، 17:52)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 17:46)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماره ملی؟

فورمو پر کردم خودم
پاسخ
محل تولد کشور باید میبود اشکالی نداره حالا
پاسخ
(01-04-2020، 17:53)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام کامل : Min Yoon-gi
محل تولد: دئگو
شماره ملی(دلخواه بزنید ولی تکراری نباشه):
نام کاربری در انجمن(خودتونو تگ کنید): @"**GHAZAL**"

شخصیت خواننده = شوگا
محل تولدو درستش کردم Big Grin
پاسخ
(01-04-2020، 17:43)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام:مین
نام خانوادگی:یونگی
محل تولد:دئگو
شماره ملی:9961033332
نام کاربری در انجمن: @"**GHAZAL**"

شوگا توسط @"**GHAZAL**" پر شد

دریم لایف کرونایی هست پس تا هر چند روز هم که بگذره شما مدرکتون بالا نمیره هممون پس بیکاریم =/
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان