امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگران معروف استقلالی.....

افراد زیر تعدادی از طرفداران مشهور استقلالی هستند. برای بعضی از این شخصیت ها هم یک مصاحبه یا بیوگرافی و... .

محمدرضا گلزار (بازیگر)
حمید گودرزی (بازیگر)
نیما شاهرخ شاهی (بازیگر)
حسن جوهرچی (بازیگر)
پویا امینی (بازیگر)
حامد بهداد (بازیگر)
مجید مظفری (بازیگر)
شهرام عبدلی (بازیگر)
فریبرز عرب نیا (بازیگر)
شهنام شهابی(بازیگر)
بهرام رادان (بازیگر)
مهران مدیری (بازیگر و کاگردان)
سیامک انصاری (بازیگر)
سیاوش خیرابی (بازیگر)
عبداالرضا اکبری (بازیگر)
داریوش ارجمند (بازیگر)
برزو ارجمند (بازیگر)
امیر غفارمنش (بازیگر)
سعید آقاخانی (بازیگر)
رضا توکلی (بازیگر)

امیر نوری (بازیگر)
سام درخشانی (بازیگر)
امیر آقایی (بازیگر)
یوسف تیموری (بازیگر)
امیر جعفری (بازیگر)
دانیال حکیمی (بازیگر)
جمشید مشایخی (بازیگر)
رضا داوود نژاد (بازیگر)

پولاد کیمیایی (بازیگر)
رضا شفیعی جم (بازیگر)
همایون ارشادی (بازیگر)
بهزاد فراهانی (بازیگر و کارگردان)
مهناز افشار (بازیگر)
نیکی کریمی (بازیگر)
پرستو صالحی (بازیگر)
نرگس محمدی(بازیگر)
خاطره اسدی (بازیگر)
شیلا خداداد (بازیگر)
مریم دردستانی (بازیگر)
آناهیتا همتی (بازیگر)
پوری بنایی(بازیگر)
ریما رامین فر (بازیگر)
باران کوثری(دختر جهانگیر کوثری)
مینا لاکانی (بازیگر)
شقایق فراهانی (بازیگر)
ستاره پسیانی دختر آتیلا پسیانی(بازیگر)
گلشیفته فراهانی (بازیگر)
شبنم قلی خانی (بازیگر)
پانته آ بهرام (بازیگر)
لاله اسکندری (بازیگر)
ستاره اسکندری (بازیگر)
فلانک جنیدی (بازیگر)
آناهیتا نعمتی (بازیگر)
مریلا زارعی (بازیگر)
طغرل یا همون امید (مجری بفرمایید شام)
داریوش فرضیایی یا همون عمو پورنگ (مجری)
آزاده نامداری (مجری)
حسین رفیعی (مجری)
سید مرتضی حسینی (مجری)
بهزاد کاویانی (مجری)
امید گلمکانی(مجری)
سامان گوران (بدل عادل فردوسی پور)
رضا جاودانی (گزارشگر)
جهانگیر کوثری (گزارشگر و بازیکن سابق تاج)
علیرضا علیفر (گزارشگر)
محمدرضا بالاپور(گزاشگر)
محمدرضا طاهری (مداح)
حسین هوشیار (مداح)
سید حسن خمینی (نوه امام خمینی)
رسول نجفیان (بازیگر و خواننده)
رضا یزدانی (بازیگر و خواننده)
استاد معین (خواننده)
داریوش اقبالی (خواننده)
سیاوش قمیشی (خواننده)
ستار (خواننده)
امید (خواننده)
علی اصحابی (خواننده)
حمید عسکری (خواننده)
مهدی کبریا (خواننده)
پوریا(خواننده)
محسن یگانه(خواننده)
خشایار اعتمادی (خواننده)
شادمهر عقیلی (خواننده)
مجتبی کبیری (خواننده)
محمد اصفهانی (خواننده)
بابک جهانبخش (خواننده)
بنیامین بهادری (خواننده)
سعید شایسته (خواننده)
علیرضا عصار(خواننده)
احسان خواجه امیری (خواننده)
سیروان خسروی (خواننده)
سیاوش شمس (خواننده)
گوگوش (خواننده)
لیلا فروهر(خواننده)
ساسی مانکن (رپر)
علی پیشتاز (رپر)
اردلان طعمه (رپر)
مهرداد (رپر گروه زد بازی)
آرمین آفاق (رپر)
حامد حدادی (بسکتبالیست)
صمد نیکخواه بهرامی (بسکتبالیست)
غلامرضا محمدی(کشتی گیر)
وحید شمسایی(فوتسالیست و بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال)

تو یه برنامه تلویزیونی از نرگس محمدی میپرسن استقلالی هستی یا پرسپولیسی...جواب میده استقلالی ام و استقلالی بودن رو به ارث بردم!

Click this bar to view the full image.

یه مصاحبه از شهنام شهابی که سال 86 کرده و تو این مصاحبه میگه از بچگی استقلالی بودم

اینم از عکس حامد بهداد در کنار امیر قلعه نوعی

دسته گل لیلا فروهر روی مزار ناصرخان!
اولین جشن تولد ناصر خان در بهشت

صبح جمعه 25 آذر ماه 1390 اولین مراسم زادروز اسطوره ملی ایران ناصر حجازی بعد از درگذشت وی بر سر مزار برگزار شد.مراسمی با شکوه و حضور خانواده ، دوستان و دوستداران حجازی که از شهرهای دور و نزدیک نیز حاضر شده بودند . مردمی که حضور آنها باعث میشود تا بیشتر از قبل به اسطوره و مردمی بودن ناصر حجازی پی ببریم.
در این مراسم شمع 62 سالگی کیک تولد حجازی توسط نوه وی امیر ارسلان فوت شد تا تاصر حجازی وارد 63 سالگی شود و از یاد نبریم که تا وقتی اینجا ایران است ، حجازی ناصر باقی می ماند و تا ابد زنده خواهد ماند.
ناصر حجازی متولد 23 آذر 1328 می باشد.

از نکات جالب توجه این مراسم حضور هنرمندانی چون پرستو صالحی و تعداد بی شماری از دوستداران ناصر حجازی بود به نحوی که خانواده مرحوم حجازی به سختی خود را بر مزار آن مرحوم رساندند.

اما دسته گل لیلا فروهر همه را غافلگیر کرد! لیلا فروهر خواننده ایرانی ساکن لس آنجلس با ارسال دسته گلی محبوبیت ناصر حجازی را بیش از پیش آشکار ساخت.

فرهاد مجیدی در کلیپ جدید ساسی مانکن به نام خط رو خط!

گلشو کامل نشون میده... همون گلی که تو دربی 71 زد
قبلا هم بیوگرافی و مدارک استقلالی بودن ساسی رو گذاشته بودم اما انگار ساسی مانکن زیادی استقلالیه و به یه مصاحبه که توش گفته استقلالیم و عاشق رنگ آبی اکتفا نکرده و تو این کلیپ با گذاشتن گل کابوس لنگیا فرهاد مجیدی در دربی 71 به لنگ،رو اعصاب .... . راه رفته!

کوتاه و گویا از محمد رضا گلزار(در مصاحبه با خانواده سبز)

اتومبيل‌ مورد علاقه‌: BMW
اتومبيل‌ حال‌ حاضر: پاترول‌
منزل‌: زندگي‌ در كنار پدر و مادر در خيابان‌انديشه‌ تهران‌
مادر: حامي‌ پدر: مشوق‌
ورزش‌ مورد علاقه‌: اسكي‌ و واليبال‌
مردم‌: عشق‌ بي‌نهايت‌
واليبال‌: كارهاي‌ خيرخواهانه‌

طرفدار چه تیمی: استقلال
دوست‌ خوب‌: حميد ثاني‌ و سامان‌ پارسا و...كه‌نعمت‌ هستند
تيم‌ ملي‌: بوي‌ جام‌ جهاني‌
مطبوعات‌: بي‌ اطمينان‌.
تلفن‌ همراه‌: شماره‌اي‌ ندارم‌!!!
بهمن‌ سلطاني‌: يك‌ دوست‌ خوب‌
تاريخ‌ تولد: 11 فروردين‌ ماه‌ سال‌ 1356
زبان‌ انگليسي‌: تسلط كامل‌ دارم‌
ايران‌: هيچ‌ جا ايران‌ نمي‌شود
امضا دادن‌: كوچك‌ترين‌ كاري‌ كه‌ مي‌توانم‌ درحق‌ مردم‌ انجام‌ دهم‌
غرور: بيگانه‌ام‌
عشق‌: مردم‌
خانواده‌ سبز : اميدوارم‌ تمام‌ ايراني‌ها داراي‌چنين‌ خانواده‌اي‌ باشند
دوستان‌ قديمي‌: هنوزم‌ دوستيم‌
شايعات‌: عادت‌ كردم‌، مردم‌ خودشان‌ بهترين‌قاضي‌ هستند
تيترهاي‌ جنجالي‌: روحم‌ خبر ندارد،دست‌شان‌ رو شد
موسيقي‌: خاطرات‌ دوران‌ نوجواني‌
محمدرضا گلزار یه استقلالی دو آتیشه س و چندین و چندساله که صریحا میگه استقلالیم.اما عده ای هستن که چش ندارن ببینن 90درصد هنرمندا آبین و دس به کارای عجیب و غریبی میزنن!مثلا تازگی یه مجله چاپ کردن که توش نوشته شده بازیگران استقلالی و پرسپولیسی(همون لنگی رو میگه) بشناسید! بعد اومده گلزار رو که همه میدونن بد استقلالیه یه لنگی دوآتیشه معرفی میکنه! چرا لنگی بازی درمیارن من نمیدونم،اگه گلزار لنگی بود با مهناز افشار تو جشن لباس استقلالیا که فقط از"هنرمندان استقلالی" دعوت شده بود شرکت نمیکرد!

مصاحبه با سوپر استار سینمای ایران مهناز افشار

خوب خانوم افشار شما استقلالی هستید؟

بله فکر کنم من متعصب ترین بازیگر استقلالی باشم.

از کی به این تیم علاقه مند شدید؟

از دوران نوجوانی شیفته این تیم بزرگ بودم و همیشه به استقلال عشق می ورزیدم.

در استقلال به چه بازیکنی علاقه دارید؟

همه بازیکنان را دوست دارم ولی آرش برهانی و ایمان مبعلی را بیش از سایرین دوست دارم.

بزرگترین آرزویتان برای استقلال چیست؟

-- شدن سومین ستاره روی پیراهن

بهترین خاطره از استقلال؟

پیروزی در دربی 69
بد ترین خاطره؟
شکست برابر استیل آذین در جام حذفی
در اروپا طرفدار چه تیمی هستید؟
در اروپا به تیم خاصی علاقه ندارم ولی سبک بازی چلسی و بارسلونا رو میپسندم.
نظرتان درباره تیم ملی چیست؟
قطعا هیچکس از تیم ملی انتظار قهرمانی نداشت به نظر من تا همین جاهم خوب کار کردند.
به نظر شما بزرگترین عامل ناکامی تیم ملی چه بود؟
نداشتن برنامه دقیق و منظم.
حرف آخر؟
ممنون از اینکه وقتتان را به من اختصاص دادید.امیدوارم امسال شاهد یک حماسه دیگر آبی باشیم.

محسن یگانه:استقلال ام!

محسن یگانه خواننده خوش صدا و پرطرفدار کشورمون 12 اسفند 90 یه مصاحبه با روزنامه نود کرده و وقتی ازش میپرسن استقلالی هستی یا پرسپولیسی(لنگی) خیلی راحت و بدون پنهان کاری میگه استقلالی!
اینم مصاحبش:
90: محسن يگانه... پركارترين خواننده پاپ و يكي از محبوب‌ترين آنها. او يك هوادار دو آتشه استقلالي است كه از ابرازش واهمه‌اي ندارد. با يگانه درباره مسايل روز موسيقي و سبك كارهايش به گفت‌وگو نشستيم:
90: در قسمت اول از سري دوم که پخش شد خيلي‌ها از تغيير کردن سبک ملودي فيلم ناراضي بودند. اعتقاد داشتند مفاهيم فيلم رو نتوانستيد در ملودي قرار بدي، شايد هم دليلش کار قبلي مازيار بود که خيلي خوب با فيلم حس عاطفي برقرار کرده بود. نظرتان چيه؟
باشه، شايد کارش خوب بود وبهتر تونسته بود با فيلم حس برقرار کنه ولي آخه من شگردم فقط عاشقونه خوندن نيست، من ترانه سرا هستم وخود اين قضيه مساله رو عوض مي‌کنه. اگه دقت کنيد شعرا، شعراي کم مفهومي‌نيست و همش يه منظور سنگيني توش هست. يعني اگه سريال داره منظور خاصي رو مي‌رسونه که خودتون مي‌دونيد از چي حرف مي‌زنم ولي مفاهيم عجيبي که ممکنه سريال داشته باشه خيلي پنهان باشه. من لابلاي شعر تيتراژم آوردم (ولابلاي لحظه‌هاي تلخ و غمگينم تو روز روشن اين همه تاريکي مي‌بينم) ديگه از اين واضح‌تر؟
90: شما خودتون مقايسه شدن با فلاحي را قبول داريد واصلا مي‌شه شما رو با مازيار مقايسه کرد؟
نه نه، خب نبايد مقايسه بشه اصلا ربطي نداره. ژانر کاري من با مازيار بنده خدا اصلا هيچ ربطي نداره. ما دو تا آدم هستيم که من ژانر کاري خودم رو پله پله تا الان شکل دادم و بايد مواظب باشم دچار سردرگمي‌نشم ولي شايد مازيار تازه با اين کار قلب يخي خودش رو شکل داده.
من شکل گرفتم. من بايد مواظب باشم شکلم خراب نشه. خيلي داستان ما فرق مي‌کنه. از من 7، 8ساله داره کار پخش مي‌شه. قدم به قدم اومدم و يه شبه هم معروف نشدم.
90: به نظرتون کار قلب يخي کار موفقي بوده؟
به غير از ماه عسل تجربه اي نداشتم که بخوام ببينم که يه تيتراژ من فرداش تو همه جا پخش بشه ودوستام همه به من زنگ بزن، تبريک بگن. پس اين نشون ميده کار موفقي بوده!
90: پروژه قلب يخي را با اين سئوال مي‌بندم؛ جواب انتقاد‌ها رو به چه شکل مي‌دهيد؟
به مرور زمان درست ميشه، چون به کار خودم اطمينان دارم، مثل رگ خواب. شما قبول داريد براي من يه امتياز عجيب بود يا نه؟پارسال آلبومي‌اومد مثل رگ خواب؟ اصلا آلبوم‌هاي امسال چه اتفاق جديدي براشون افتاده؟ اصلا مثل سکوت سر و صدا کردن؟ خب نه. اوايلش خيلي به من گير دادند، هنوز تو وبلاگ شخصي من هست پيغام‌هاي بالاي 2000تايي که چه ايراداتي مي‌گرفتن اما دوسش دارن. چرا؟ چون هنوز اونو با صداي زياد گوش ميدن. پس منتقد يه تصوير اشتباه از خودش داره. تصويرسازي اشتباه پيش از هرچيزي به آدم لطمه مي‌زنه.
90: شما ابتدا قصد بازيگري داشتيد؟
دوست داشتم، نمي‌خواستم، اين دو تا باهم فرق داره
90: الان اگه به شما پيشنهاد بازي شه انجام نميديد؟
درصورتي که واقعا بتونم اون چيزي که دلم مي‌خواد رو پياده بکنم. خب، من اين لوح‌ها رو بي‌خودي اينجا نذاشتم، برا خودم گذاشتم. رتبه سوم بازيگري وتئاتر رو آورده بودم بچه هم نبودم.
نميخوام با اينها احساس غرور کنم اينا چيزهايي که بابتش زحمت کشيدم. بابت اين مقام سومي‌3هفته روي ويلچر نشستم، براي اينکه بتونم نقش يه آدم فلج رو بازي کنم.
90: پس ته دلتون دوست داريد بازي کنيد اگه نقشش خوب باشه؟
دوست دارم نقش خودمو بازي کنم زندگي من خيلي پيچيده تر از اين حرفاست.
90: شما خواننده زير زميني بوديد. سخت نبود مجوز گرفتن؟
چرا، ولي ارزش داشت.
90: چرا؟
لذت ديدن مردم از نزديک، اينقدر راحت، يه چيز ديگه است!جدا از مسائل مالي که خيلي اهميت داره براي يه خواننده براي اينکه ادامه داشته باشه و بتونه راحت زندگي کنه. بعد يهو 7000نفر رو يه جا ببيني، اونم نه يه شب چند شب... اينا همش لذت بخشه، مثلا شما کنکور قبول ميشي.
90: هنوزم اگه کاري مجوز نگيره ميذارينش رو اينترنت؟
نه مجوزشو مي‌گيرم، چون کاري که دارم مي‌کنم کاري نيست که خارج خط قرمز باشه، پس راحت مي‌تونم اقدام کنم براي مجوز. مثل يالان که يه کار ترکيه اي بود هيچ کسي نيومد بگه چرا، چون دلم خواست ومشکل مفهومي‌هم نداره.
90: به شما انتقاد ميشه چرا درون يه سبک فقط مي‌خونيد؟
نه اينطور نيست. شما يالان را گوش داديد، فداکاري رو گوش داديد، داستانش کاملا فرق مي‌کنه. آسمون هميشه ابري نيست، هيچ ارتباطي با اين کاراي اخير من نداره..
90: خب فکر نمي‌کنيد اگه زيرزميني بوديد الان همه اينها قابل خوندن بود؟
يعني اينهمه آدم که دوست دارن منو ببينن، منم دوست دارم ببينمشون رو بفروشم به دو تا دونه شعر؟ نميشه، اين منطق من نيست! معرفت منم اينجور حکم نميکنه.
90: پس در اين معامله حاضريد که اين آهنگ‌ها رو بذاريد کنار ولي به جاش اين مجوز واين ديده شدن توسط مردم رو داشته باشيد؟
من بخاطر موسيقي ترم شش مهندس صنايع از دانشگاه اومدم بيرون، اين حسرت کمي‌نيست!ولي ناراحت نيستم.چون ثمرشو ديدم. خواهر من که داره تخصص ميخونه بعضي وقتا ميمونه از کاري که من انجام دادم ونتيجه اش چقدر خوب شد.
90: شهرت رو دوست داريد؟
متاسفانه يا خوشبختانه حق انتخاب بهت داده نميشه.همه چيز يه بدي داره. چون من شخصي نيستم که بتونم دنيا رو تغيير بدم يا اصول براش تعريف بکنم.اصول چيزيه که تعريف شده است. حالا از کجا وچگونه بماند وبه ماهم ربطي ندارد ولي من که نمي‌تونم اصول تعريف کنم. حالا که اصول تعريف شده است (من خودم رو مي‌کشتم معروف شم ولي حالا که شدم با عينک دودي مي‌رم تو خيابون) اين چرخه بده، عوارض داره ولي خوبي هم داره!
90: شما براي شهرت خواننده نشديد؟
واقعا يکي از مسائلش پوله. خيلي برام مهم بود، خيلي‌ها جرات نمي‌کنن بگن، من راحتم طرفدارم مي‌دونه. يکيش پول، چيزي که همه از گفتنش فرار مي‌کنن. من خيلي وقتا از اين صداقت ضربه هم خوردم ولي هيچوقت از ضربه خوردنم پشيمون نشدم، چون ديدم لحظه‌هايي که عذاب وجدان گرفتم که چرا فلان حرفو جاي اون يکي زدم.
بعديش احساس رقابته، که مسابقه عجيبيه. البته نه ايني که الان هست. من الان فقط دارم به اين فکر مي‌کنم که فقط براي اينکه فقط روي خودمو کم کنم مجبورم آلبوم بعديمو فلان کار‌ها رو روش انجام بدم...
90: چقدر قيافه تو شهرتتون تاثير داشت يا اصلا چقدر درگير مد وبه روز بودنيد؟
اصلا مدي نيستم، خودتم ميدوني، من هيچوقت دنبال مد نبودم وفقط دنبال شيک بودن ودنبال چيزيم که بهش علاقه دارم.
90: فكر مي‌كني چه تصوري از تو در جامعه هست؟ جوان پسند يا خواننده‌اي كه فكر پشتشه؟
دارم مسير رو كج مي‌كنم. مي‌خواهم ببرمش به سمتي كه طالبشم. اگر يك دفعه اين كار رو انجام مي‌دادم مخاطبم رو از دست مي‌دادم.
90: يعني مي‌خواين اول مردم رو آماده کنيد بعد تغيير رويه دهيد؟
آ، شايد منطقش درست باشه ولي من از چيزي ديگه دارم حرف مي‌زنم، اما خب خيلي خيلي همه گيره.
90: يکي از جنجالي ترين تيترها براي شما اين بود: يگانه فرزند شهيد، در موسيقي! نظرتون در اينباره چيه؟
... رو داري ميگي ؟ هنوزم دلخوري ازش دارم که ديگه بعد از اون اصلا باهاشون مصاحبه نکردم و تيترم اين بود: محسن يگانه فرزند شهيد است! همين
90: حالا واقعا هستيد يا خير؟
هستم ولي قرارنيست جار بزنم.من هميشه مديون پدرم هستم که جراتش خيلي بيشتر از ما‌ها بود.
90:جناب يگانه براي حسن ختام اگر شما خودتان حرفي به نظرتان مي‌رسد که بايد گفته شودبفرماييد.
آقاي محمد جليل‌پور تهيه کننده برنامه‌هام هميشه حرف قشنگ ومهمي‌بهم مي‌زنه ايشون به من مي‌گويند:
اصلا عجله نکن که الان قرارداد داري وبايد سريع کارتو تحويل بدي، اين جمله هم باعث دلگرمي‌من بود هم سبب اميداوريم اما با يک جمله نابودم کرد:
اين ميوه را هر وقت رسيد بکن.
90: و سئوال آخر... چون مصاحبه براي يك روزنامه ورزشي است از شما مي‌پرسيم كه فوتبالي هستي؟
بله. اگر هم سئوال بعدي‌ات اين است كه استقلالي‌ام يا پرسپوليسي، بايد بگويم استقلالي
داریوش اقبالی و گوگوش خوانندگان و بهروز وثوق بازیگر متعصب تاجی

داریوش اقبالی و گوگوش خوانندگان و بهروز وثوق بازیگر متعصب تاجی

دوتا دیگه از شخصیت های مشهور و البته قدیمی و اصیل استقلالی یا بهتر بگم تاجی،خوانندگان خوش صدا و پرطرفدار یعنی داریوش اقبالی و گوگوش هستن. یادمه یه زمان چو انداختن که داریوش طرفداره لنگه،داریوش هم که انگار فحشش داده بودن خیلی ناراحت شد و تو یه مصاحبه با پی ام سی علنی گفت که زمانی که ایران بودم عاشق تاج بودم. همچنین بهروز وثوق بازیگر قدیمی سینمای ایران نیز رفیق فابریک مرحوم حجازی و طرفدار تاج است.

داریوش اقبالی تاجی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91 ، aLiReZaZ-iM ، šhεïdα ، عليرضا1 ، رزمی کار ، T A R A ، ALA ، Mr.Robot ، mona49 ، faeze0171 ، LOVE KING ، W O L F ، هاناجون ، ROhÅற ، عمو تتل ، پوريا2222 ، parisa16 ، ♥AMIR♥ ، حسين ، یگانه 777 ، REZA.N.A ، karimi ، alireza2099 ، pegah 13 ، آدنیوس2 ، LOUD ، ♥maral♥ ، lady snow white ، mahdi.ir ، حسن بیدبرگی ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، kourosh A ، reza789 ، سام عفيفي ، ♥h@di$♥ ، ღSηow Princessღ ، blue girl ، Jack Daniel'ѕ ، Brooklyn Baby ، خانوم دکتر ، مبینافرزین ، گل رز آبی...!!! ، ♥غم کده♥ ، Thyme ، پرستوباهوش انجمن ، lackyguy ، ✘v!☻lent girl✘ ، barado ، تیلور خوشگله ، ḲℑℳℐÅ ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، مهدیه نازنازی ، رونالدو 7777777 ، ~ALONE GIRL~ ، 11chelsea ، کابوس عشق
آگهی
خیلی ممنون واقعا جالب بود پرسپولیسی ها را ضایع کردیم اگه میتونستم هزار تا سپاس میدادم
پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall... ، šhεïdα ، عليرضا1 ، faeze0171 ، ROhÅற ، پوريا2222 ، parisa16 ، یگانه 777 ، pegah 13 ، lady snow white ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، irina 1986 ، Jack Daniel'ѕ ، Brooklyn Baby ، teen555 ، roz almass ، 11chelsea
ضایعات از نوع پرسپلیسی خریداریم!!!Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
 من برای سالها بعد مینویسم،
وقتی که چشمان تو عاشق میشوند،
آه که داستان های مادربزرگ درست بود،
همیشه،یکی بود و یکی نبود!
پاسخ
 سپاس شده توسط عليرضا1 ، ...asall... ، faeze0171 ، پوريا2222 ، ♥maral♥ ، pegah 13 ، Brooklyn Baby
براوو بهشون چون تيم ميشناسن!!Big Grin

وقتــــــی "رفتــــــی" تا آخــــــر "بــــــرو"
وقتــــــی "مانــــــدی" تا آخــــر "بمــــان"
ایــــــن تــــــن.....خستــــــه ســــــت !
از نیــــــمه رفــــــتن ها.............
از نیــــــمه مانـــــدن ها.... .

پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall... ، faeze0171 ، پوريا2222 ، یگانه 777 ، Brooklyn Baby
بچه ها استقلال تو جدول 1.............................................به افتخار استقلالی ها یه دست کف مرتبBlushBlushBlush...................................تراختور هم 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، پوريا2222 ، آرتـان
دلم میخواد تیم پرسپولیس ضایع بشه بدجورSmileSmileSmile
مه با صدای بلندبگن[size=xx-large]استقلال سرور پرسپولیسهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
رفیق فابریک roxi

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش

چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني

چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي ناپلئون

پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall... ، پوريا2222 ، pegah 13
آگهی
اس اس چیکارش می کنه پرسپولیس و سوراخ سوراخ می کنه.....
اگردیدی جوانی بردرختی تکیه کرده بدان عاشق شده وگریه کرده.Smile

شوهر داروئی است که تمام دردهای دختران را علاج می کند .( مولیر )

کوروش کبیر:برای فهمیدن این که ثروتت چه قدر است،لازم نیست پولهایت را بشماری فقط کافی است چند قطره اشک برگونه ات بریزی آن وقت کسانی که اشک هایت را پاک کردند،آن ها ثروت واقعی تو هستند.

شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.(چگوارا)
پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall... ، LOVE KING ، پوريا2222 ، pegah 13
فکر کنم پرسپولسی ها بدجوری ضایع شدن............25r3025r3025r30
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE KING ، aLiReZaZ-iM ، پوريا2222 ، pegah 13
(22-02-2013، 12:53)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول به همشون:491:p345

منظورتون طرفدار استقلال هست........درسته5555555
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222
بچه ها برین تو پست بازیگرای پرسپولیسی که گل نار گذاشته.....................همه اینا برعکسن
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222 ، zahra1377

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
  والیبال ایران در انتظار ورود آلکنو و معروف
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  استارت تیم ملی والیبال در غیاب آلکنو و معروف
  بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام
  لیگ والیبال چین|معروف و یارانش با اقتدار فینالیست شدند
Subarrow معروف و موسوی در جمع بازیکنان الهام‌بخش والیبال جهان
  دستاوردی بزرگ برای سعید معروف
  ششمین برد متوالی یاران معروف در لیگ چین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان