امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آناهیتا درگاهی از بازی در فیلم سینما شهر قصه می‌گوید

Video 
سلام دوستان Smile

آناهیتا درگاهی از بازی در فیلم سینما شهر قصه می‌گوید

آناهیتا درگاهی اخیرا درباره بازی در فیلم در انتظار اکرانِ «سینما شهر قصه» صحبت‌هایی کرده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آناهیتا درگاهی از بازی در فیلم سینما شهر قصه می‌گوید 1
آناهیتا درگاهی یکی از بازیگران فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» است. این فیلم ایرانی برای اولین‌بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ آناهیتا درگاهی درباره تجربه بازی در این فیلم ایرانی صحبت‌هایی کرده است. صحبت‌های او شامل وضعیت استقبال مردم از فیلم در دوران جشنواره، مراحل آماده‌سازی خود او برای بازی در این فیلم و کیفیت نقش وی در «سینما شهر قصه» می‌شوند. آناهیتا درگاهی درباره وضعیت نمایش فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر صحبت کرد.

خوشبختانه «سینما شهر قصه» در اولین اکران خود در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر مورد استقبال اهالی رسانه، منتقدین و مردم قرار گرفت و امیدوارم در اکران عموم نیز بتواند به این موفقیت دست پیدا کند.

درگاهی ادامه داد:

از کارگردانان فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» ممنونم که این فرصت را در اختیار من گذاشت تا بتوانم نقشی که دوستش داشتم را بازی کنم.

بازیگر فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» درباره آماده‌سازی خود برای این فیلم به شرح زیر توضیح داد.

برای رسیدن به نقشم در فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» فیلم‌های مربوط به آن دوره را تماشا کردم، «سینما شهر قصه» و بازه زمانی آن به دهه پنجاه و شصت بر می‌گردد و به همین دلیل مشاهداتم در آن بازه زمانی را بالا بردم.

نمایی از فیلم سینمایی «سینما شهر قصه»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آناهیتا درگاهی از بازی در فیلم سینما شهر قصه می‌گوید 1
وی در ادامه خاطرنشان کرد:

فیلم «سینما شهر قصه» بابت زمانی که در آن می‌گذشت نیازمند رعایت برخی ظرافت‌ها بود، ظرافت‌هایی که به شخصه با مشاهدات عینی از بازه‌های زمانی آن دوران به دست آوردم.

آناهیتا درگاهی بازیِ خود در فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» را متفاوت‌ترین نقش خود خواند، وی در این‌باره گفت:

من نزدیک به ۶ سال است که در سینما بازی می‌کنم، علاوه‌بر این در تئاتر هم فعالیت‌های زیادی داشته‌ام، اما در هر صورت فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» با تمام نقش‌هایی که پیش از این بازی کردم تفاوت داشت و از بازی در آن خوشحالم.

فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» به کارگردانی مشترک کیوان علی‌محمدی و علی‌اکبر حیدری با بازی حامد کمیلی، آناهیتا درگاهی، بابک کریمی، فرخ نعمتی، سیاوش مفیدی، رویا میرعلمی با حضور حمیدرضا پگاه، علی اوجی با یاری افشین هاشمی و هنرمندی هدیه تهرانی و مرحوم جمشید مشایخیساخته شده است.

سپاس فراموش نشه Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  سینما کلاسیک:_در یک شب اتفاق افتاد_
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  « سینما وحشت ! »
  ساخت نسخه انگلیسی فیلم Another Round با بازی لئوناردو دیکاپریو
  پایان فیلمبرداری فیلم بتمن با بازی رابرت پتینسون
  پرکارترین کارگردان های تاریخ سینما را بشناسید
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  فیلم پینوکیو با بازی روبرتو بنینی در کریسمس ۲۰۲۰ روی پرده سینماهای آمریکا خواهد رفت
  اولین تصاویر فیلم The Adam Project با بازی رایان رینولدز منتشر شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان