امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی فیلم هنوز نه با بازی فرهاد اصلانی و پانته آ پناهی ها

معرفی فیلم هنوز نه با بازی فرهاد اصلانی و پانته آ پناهی ها 1
خلاصه داستان فیلم هنوز نه:

مادر و پدر "هستی" میخواهند تولد او را که خارج از ایران زندگی می کند از طریق اسکایپ به او تبریک بگویند اما...

بازیگران:

فرهاد اصلانی:

فرهاد اصلانی بازیگر ایرانی متولد 1345 در کردستان است. او برای اولین بار در مجموعه تلویزیونی "همسایه ها" ایفای نقش کرد و سپس در جلوی دوربین رخشان بنی اعتماد برای فیلم "روسری آبی" حضور داشته است. او برای فیلمهای "خرس" خسرو معصومی ، "زندگی خصوصی" ساخته محمدحسین فرح‌بخش و "من مادر هستم" به کارگردانی فریدون جیرانی موفق به دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است.

شرمینه شجاعی:

شرمینه شجاعی بازیگر ایرانی متولد 1386 در تهران است. او در فیلم کوتاه "هنوز نه" فعالیت داشته است.

پانته آ پناهی ها:

پانته آ پناهی ها منشی صحنه و بازیگر ایرانی متولد 1356 در تهران است. او فعالیت هنری‌اش را از سینما شروع کرد و بعد به تئاتر کشانیده شد. اولین بار حسین کیانی از او برای بازی در یک نمایش استفاده کرده است. او با بازی در فیلم "خانوم" ساخته تینا پاکروان توجه همه را به خود جلب کرد. از دیگر آثار او میتوان " من دیه‌گو مارادونا هستم" ساخته بهرام توکلی و "لاک قرمز" ساخته سید جمال سیدحاتمی را نام برد. او همچنین برای فیلم "نفس" نرگس آبیار موفق به دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است.

عوامل:

مجید برزگر:

مجید برزگر نویسنده، کارگردان، تهیه کننده و عکاس متولد 1351 در تهران است. او کارگردانی فیلمهای "پرویز"، " یک شهروند کاملاً معمولی" و " فصل باران‌های موسمی" را برعهده داشته است.
آرین وزیر دفتری:

آرین وزیر دفتری نویسنده و کارگردان ایرانی متولد 1367 در تهران است. او در آثاری همچون "مثل بچه آدم"، "هنوز نه"به عنوان کارگردان، نویسنده فیلمنامه حضور داشته است.

سینا کرمانی زاده:

سینا کرمانی زاده فیلمبردار ایرانی است. او در فیلم کوتاه "هنوز نه" فعالیت داشته است.

محمد صنیعی فر:

محمد صنیعی فر تدوینگر ایرانی است. او در فیلم کوتاه "هنوز نه" فعالیت داشته است.

ادیب قربانی:

ادیب قربانی آهنگساز ایرانی است. او در فیلم کوتاه "هنوز نه" فعالیت داشته است.

شادی کرم رودی:

شادی کرم رودی بازیگر ایرانی متولد 1369 در تهران است. او اولین بار در سال 1392 با فیلم "ماهی و گربه" به کارگردانی شهرام مکری جلوی دوربین رفت. سپس در فیلم "یک شهروند کاملا معمولی" ساخته مجید برزگر و "دارکوب" بهروز شعیبی حضور داشت.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  معرفی فیلم یک جن زده ی آمریکایی - An American Haunting 2005
  معرفی سریال ایفوریا(Euphoria)
  معرفی سریال The End of the F***ing World
  معرفی سریال2022 Wednesday Addams
  معرفی فیلم Knives Out 2019 (چاقوکشی)
  معرفی فیلم بلوند (Blonde 2022)
  معرفی سریال Duy Beni (صدایم را بشنو)
Photo معرفی برترین فیلم های انگیزشی(پارت 2)
  معرفی فیلم قلب های شیمیایی ( Hearts Chemical)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان