امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]

(05-04-2020، 19:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 19:41)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 19:39)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 19:38)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گر گر
داش سیروان تو چه مکنی چخبرا؟؟

@"sirvan.."

اولا گفتم نگو داش ممنون

سلامتیت فقط یه ساعت میش کم مومده بود تصادف کنم

اوخ اوه ببخشی باورکن این یه بار حواسم نبود Big Grin

نچهههههه چرا باز کورس گذاشتی Tongue خدا رحم کرد
نه بابا من کورسو داخل شهر نمیزارم فقط تو جاده داخل شهر یه بابام بگن به باغ رفتم

ابا فردا قرار با دایم اینا مجردی بریم باغ حال کنیم اونم رفتم وسایل بخر برای فردا نه ماشینا خونه بود نه ماتور با دوچرخه رفتم
اون دوچرخه سواری من صد رحمت به ماشین بدون دست میرفتم یه دستم تو جیبم بود یه دستتم با دختر عمم نرف میزدم بهو یه ماشین از کوچه اوم بیرون  دیگه بقیشم حدس بزن دیگه

(05-04-2020، 19:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااای مهسا دمت گرررم
عاااااااااشقتممم
خیلی کمکم کردییی
Big Grin  Heart
@"m.h.sa

الان ببخشید ستین خانوم به من تیکه انداختی؟

چه ربطی ب تو داره الان؟؟؟؟؟ Undecided

(05-04-2020، 19:47)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 19:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااای مهسا دمت گرررم
عاااااااااشقتممم
خیلی کمکم کردییی
Big Grin  Heart
@m.h.sa

چی شده ستینم؟ Big Grin

میگم بهت اینجاا نمیشه Big Grin
واااااااااااای خیلی خوبی Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - لــــــــــⓘلی - 05-04-2020، 19:59

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان