امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش تند بیژن بیرنگ به اظهارات ابراهیم حاتمی کیا / شما لیاقت فهم حق استاد و شاگردى ر

واکنش تند بیژن بیرنگ به اظهارات ابراهیم حاتمی کیا / شما لیاقت فهم حق استاد و شاگردى ر 1
اظهارات ابراهیم حاتمی کیا در افتتاحیه جشنواره مقاومت و طرح ادعای نمایندگی همه اهالی سینما و از جمله بهرام بیضایی، با واکنش بیژن بیرنگ نویسنده و کارگردان مواجه شد.

متن واکنش بیژن بیرنگ به اظهارات حاتمی کیا را بخوانید:

شما نماینده آنها نیستید و نماینده عزیزمان استاد بیضائى که حتما نیستید!!! شما نماینده خودتان و امثال خودتان هستید و من حتم دارم که شما شاگرد خوبى هم نیستید. من و مسعود رسام هیچوقت الطاف(!!) شما را در مورد فیلم سینمایی “سیندرلا” که آن را تبدیل به تجربه اى تلخ کردید، فراموش نمیکنیم…
شما لیاقت فهم حق استاد و شاگردى را ندارید کما اینکه با من که استادتان بودم در دانشکده نداشتید. قرارم با خودم بود که همیشه سکوت کنم ولى افاضات شما بیش از اندازه… بود و متأسفانه نتوانستم سکوت کنم…

شما همانهائى هستید که دهه شصت و همه دهه ها را براى امثال بیضائى تنگ و تار کردید و استاد را ناچار به هجرت. همان کسى که ذرات وجودش براى این آب و خاک و فرهنگ ایران می تپید… بگذریم…

چه خوب به هم جایزه میدهید و یادتان میرود که قهرمانان مقاومت اصلى ایران همین مردمند که در هفت تپه ها براى دریافت حقوقشان باید هفته ها فریاد بزنند و سکوت شما را تحمل کنند!
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم سینمایی واکنش فرازمینی ها به کارگردانی علی پوراحمد در هالیوود اکران شد
  واکنش منتقدان به فیلم Come True
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد
  دکتر اکبر عالمی، مستندساز، مجری و استاد سینما درگذشت
  واکنش منتقدان به فیلم The Nest - لانه
  واکنش بسیار منفی مخاطبان به فیلم Mulan در IMDB
  واکنش منتقدان به فیلم I’m Thinking of Ending Things
  واکنش منتقدان به فیلم The Personal History of David Copperfield
  واکنش منتقدان به فیلم Bill & Ted Face the Music
  واکنش منتقدان به فیلم Unhinged، اثر جدید راسل کرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان