امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تام هاردی از قسمت های بعدی « مکس دیوانه » می گوید

تام هاردی از قسمت های بعدی « مکس دیوانه » می گوید 1
»مکس دیوانه: جاده‌ی خشم»( Mad Max: Fury Road) سال گذشته با صحنه‌های اکشن عظیم و دنیای دیوانه‌واری که خلق کرده بود توجهات زیادی را به سوی خودش کشید و حالا قرار است حداقل دو فیلم دیگر هم در ادامه‌ی آن ساخته شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از فیلم نت، تام هاردی به تازگی در نشستی که به مناسبت شروع سریال تابو (Taboo) برگزار می‌شد، به سؤال‌هایی درباره‌ی مکس دیوانه پاسخ گفته است. او در جواب اینکه در قسمت‌های بعدی این سری فیلم انتظار چه چیزهایی را دارد گفت: «من واقعاً شوق دارم که زودتر از داستان‌هایشان سر در بیاورم. در دنیای مکس دیوانه قصه‌ها و افسانه‌های فراوانی وجود دارد. خصوصیت فوق‌العاده‌ی جیمز میلر این است که او حماسه‌های مختلفی را برای مکس و فیوریوسا خلق کرده است و حالا باید تصمیم بگیرد کدامشان را می‌خواهد تعریف کند. من واقعاً فقط منتظرم به من زنگ بزند و بگوید کار شروع شده است. خیلی مشتاق هستم.»

او همچنین تأیید کرد که برای بازی در سه فیلم از مجموعه مکس دیوانه قرار داد بسته است و قسمت بعدی آن یعنی مکس دیوانه: برهوت(Mad Max: The Wasteland) آخرین قسمت نخواهد بود: «بله، من برای بازی در سه فیلم قرار داد بسته‌ام و فقط مسئله‌ی زمان ساختشان مطرح است. نمی‌دانم نامش همین برهوت ‌می‌ماند یا نه. چون این عنوان‌ها مدام عوض می‌شوند ولی این را می‌دانم که صد در صد یک مکس دیوانه‌ی دیگر در حال ساخت است.»

جرج میلر، کارگردان استرالیایی، اولین قسمت مکس دیوانه را در سال ۱۹۷۹ ساخت که نقش اصلی‌اش را مل گیبسون بازی می‌کرد و داستانش در آینده‌ای نه چندار دور می‌گذشت. او دو دنباله‌ی دیگر برای این فیلم به نام‌های مکس دیوانه‌ی۲ در سال ۱۹۸۱ و مکس دیوانه: فراتر از توفان(Mad Max Beyond Thunderdome) در سال ۱۹۸۵ ساخت که داستان‌هایش لزوماً در پی هم نبودند، اما در هر سه فیلم مل گیبسون در نقش مکس به ایفای نقش می‌پرداخت. سی سال گذشت و میلر در سال ۲۰۱۵ بار دیگر پا به دنیای پسا آخرالزمانی و دیوانه وار مکس دیوانه گذاشت و این بار به جای مل گیبسون، تام هاردی را به عنوان بازیگر مکس انتخاب کرد. این فیلم که مکس دیوانه: جاده‌ی خشم نام داشت به شدت مورد استقبال قرار گرفت و در اسکار برنده‌ی ۶ جایزه شد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تاریخ اکران فیلم ترسناک بعدی جردن پیل مشخص شد
  جیمز گان از پایان نگارش فیلمنامه Guardians of the Galaxy Vol. 3 می‌گوید
  سیگورنی ویور از تجربه‌ی کار زیر آب در فیلم Avatar 2 می‌گوید
  کالین فارل از ادامه تولید فیلم The Batman تا فوریه ۲۰۲۱ می‌گوید
  شبکه‌ی HBO پخش دو قسمت ویژه از سریال Euphoria را تأیید کرد
  اصغر فرهادی از فیلم ساختن در ایران و خارج از آن می‌گوید
  ادی ردمین درباره تأثیر شیوع کرونا روی فیلمبرداری این پروژه می‌گوید
  نام قسمت اول فصل سوم سریال The Boys مشخص شد؛ اعلام زمان شروع فیلمبرداری
  کری فوکوناگا وظیفه کارگردانی چند قسمت از سریال Masters of the Air را بر عهده گرفت
  رافعی: «بُهت» از اهمیت عقل در زندگی سخن می‌گوید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان