امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دروغ سیزده کار دست مجری مشهور داد! / رضا رشیدپور از فضای مجازی خداحافظی می کند

دروغ سیزده کار دست مجری مشهور داد! / رضا رشیدپور از فضای مجازی خداحافظی می کند 1
دوگانه مردم در فضای مجازی، و صدا و سیمای عید، ادامه دارد. رضا رشیدپور مجری برنامه "صفرصفر" شب گذشته روی آنتن زنده تلویزیون، دروغ سیزده ای را گفت که ظاهرا عواقب مناسبی برایش به همراه نداشت.

به نقل از کافه سینما، رشیدپور شب گذشته در برنامه اش طی بیانیه‌ای اعلام کرد که مرکز ملی آی تی اعلام داشته به دلیل انتقال سرورهای تلگرام به داخل کشور، حساب کاربران غیرفعال حذف خواهد شد، لذا برای جلوگیری از حذف که توسط یک ربات هوشمند انجام خواهد شد، کاربران ایرانی عکس پروفایل خود را به پرچم ایران تغییر دهند تا شناسایی شوند.

پس از ساعتی، رشیدپور در صفحه اینستاگرامش عنوان کرد که داستان عکس پروفایل تلگرام به گفته خودش شوخی سیزده بوده است و البته آن را متفاوت از دروغ سیزده دانست. اما این پست با واکنش تند کاربران فضای مجازی مواجه شد . برخی کاربران به دلیل جایگاه رسانه ملی، انتشار یک دروغ رسمی را شایسته آن نمی دانستند. برخی دیگر نیز با توجه به روز 12 فروردین، شائبه سیاسی بودن این کار را بیان داشتند. گروهی دیگر نیز با توهینها و بعضا الفاظ رکیک، خواستار عذرخواهی رشیدپور شدند.

ساعتی بعد رشیدپور با انتشار یادداشت دیگری از خداحافظی خود با فضای مجازی خبر داد و نوشت:

«پست موقت و آخر. نیمه شب است و من از خواندن این همه فحش رکیک و برخورد زننده دیگر تعجب نمی‌کنم و این خیلی بد است. یعنی دیگر به فحش و پرخاش و رفتارهای تند عادت کرده ایم. یک شوخی بسیار ساده را برخی به کجاها ربط می دهند!!! واقعا شرم می کنم. دوربین مخفی های خارجی را دیده اید؟ چقدر راحت لبخند می زنند و به هم احترام می گذارند... عجب... همه ی تلویزیونهای معروف دنیا از سی ان ان تا بی بی سی و .... این شوخی ها را با شدت بیشتر انجام می دهند و هیچ اتفاقی هم نمی افتد . فقط لبخند زدن و کمی دور شدن از فضای خشک و جدی را بهم یادآوری می کنند .

هم وطن عزیزم . پای فضای مجازی نشسته ای و به خاطر اینکه با تو شوخی کرده ام و خواسته ام پرچم کشورت را منتشر کنی انواع فحش های کثیف را می نویسی. واقعا با این شوخی چه آسیبی به تو رسید؟ دقیقا چه صدمه ای وارد شد؟! .... اما من از خواندن این همه بی مبالاتی و بی حرمتی کم کم ناامید می شوم و مثل خیلی از رفقای دیگر تصمیم می گیرم که از فضای مجازی خداحافظی کنم . آنها ظاهرا عاقل تر از من بودند... شرمسارم»
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
  سازندگان فیلم The Batman از تکنیک‌های فیلمبرداری مجازی Mandalorian استفاده می‌کنند
  دکتر اکبر عالمی، مستندساز، مجری و استاد سینما درگذشت
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  زندیا در حال مذاکره برای بازی در نقش رانی اسپکتور، خواننده مشهور آمریکایی است
  اولین تریلر WandaVision فضای متفاوت اولین سریال دنیای سینمایی مارول را نمایش می‌دهد
  «روایت‌های عاشورایی» در پرتال مجازی کانون!
  حمله مسلحانه طالبان به فیلمساز زن مشهور افغان!
  آیا عروسک مشهور آنابل واقعاً گم شده؟ پاسخ به یک شایعه
  10 بلاک باستر مشهور دهه 80 که بازسازی خواهند شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان