امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روایت دیبالا از روزهای سخت ابتلا به کرونا

روایت دیبالا از روزهای سخت ابتلا به کرونا 1

دیبالا ستاره آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس گفت که کرونا در روزهای نخست حسابی او را اذیت کرده اما الان حالش بهتر شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از مدیاست، پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس به همراه همسرش به ویروس کووید-۱۹ مبتلا شد.

این بازیکن آرژانتینی که دوران درمان را پشت سر می‌گذارد، در گفت‌وگو با تلویزیون رسمی باشگاه یوونتوس، درباره تجربه خود از کرونا سخن گفت.

دیبالا گفت: روزهای اول نمی‌توانستم هیچ کاری انجام دهم. بعد از پنج دقیقه تمرین کردن دیگر توان نفس کشیدن نداشتم و خسته می‌شدم. در عضلات خود احساس درد می‌کردم و توانم از بین می‌رفت اما خوشبختانه الان وضعیتم بهتر شده است.

او ادامه داد: بعد از چند روز وضعیت خودم و همسرم بهتر شده است. الان تمرینات خود را آغاز کرده‌ام اما در روزهای نخست اصلا نمی‌توانستم این کار را انجام دهم.

دیبالا سومین بازیکن یوونتوس است که به ویروس کرونا مبتلا شد. ماتوئدی و روگانی هم به این ویروس مبتلا شدند اما طبق اعلام باشگاه یووه، بازیکنان دیگر این تیم مشکلی ندارند و پاسخ تست آنها منفی اعلام شده است.

ایتالیا به خاطر شیوع ویروس کرونا روزهای سختی را تجربه می‌کند. این کشور بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان به خاطر کرونا را دارد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پاسور تیم ملی والیبال به کرونا مبتلا شد
  روایت یک هم مدرسه ای از پژمان جمشیدی
Heart روزهای درخشان در انتظار مرد ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی فوتبال ایران!
Exclamation روزهای بد بیرانوند در آنتورپ تمامی ندار!!!!
  ادامه شیوع ویروس کرونا در میان فوتبالیست‌های اسپانیایی/ ۲ عضو والنسیا هم مبتلا شدند
  کرونا به نفع ویلموتس شد یا ایران ؟
  دیبالا: بازی کردن در بارسلونا زیبا خواهد بود
  بانوان پینگ‌پنگ باز ۲ بار تست کرونا می‌دهند
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  علامت سوال بزرگ در انجام تست‌های کرونا/ ادامه لیگ به مو بند است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان