امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامک انگلیسی در مورد مادر

Heart 
۱.

“Abraham Lincoln”

All that I am or ever hope to be, I owe to my angel mother

همه آنچه که من هستم و یا تمام امیدی که دارم را، مدیون مادر فرشته‌ام هستم.

“آبراهام لینکلن”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۲.

“Emma Stone”

My mother has always been my emotional barometer and my guidance. I was lucky enough to get to have one woman who truly helped me through everything

مادرم همیشه از نظر عاطفی پشتیبان و راهنمایم بوده است. من آن قدر خوش شانس بوده‌ام که زنی را در کنارم داشتم که در همه چیز کمکم کرد.

“اما استون”

جملات اگلیسی درباره مادر

۳.

“Abraham Lincoln”

.I remember my mother’s prayers and they have always followed me. They have clung to me all my life

من دعاهای مادرم را به یاد می آورم که همیشه بدرقه راه من بوده‌اند. آن‌ها در تمام زندگی‌ام همراه من هستند.

“آبراهام لینکلن”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۴.

“George Washington”

My mother was the most beautiful woman I ever saw. All I am I owe to my mother. I attribute my success in life to the moral, .intellectual and physical education I received from her

مادرم زیباترین زنی بود که در تمام عمر دیده بودم. هر آن چه که هستم مدیون مادرم هستم. من موفقیتم در زندگی، تربیت اخلاقی، فکری و جسمی‌ام را مدیون مادرم هستم.

“جورج واشنگتن”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۵.

“Erich Fromm”

Mother’s love is bliss, is peace, it need not be acquired, it need not be deserved. If it is there, it is like a blessing; if it is not .there it is as if all the beauty had gone out of life

عشق مادر سعادتمند است، صلح است، نیازی به کسب آن نیست، لازم نیست که سزاوار آن باشی؛ اگر باشد، مانند یک نعمت است؛ اگر نباشد، گویی همه زیبایی از زندگی بیرون رفته است.

“اریک فرام”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۶.

“Booker T. Washington”

.If I have done anything in life worth attention, I feel sure that I inherited the disposition from my mother

اگر در زندگی کاری انجام داده‌ام که باید مورد توجه واقع شود، حس می‌کنم آن را از مادرم دارم.

“بوکر تی.واشنگتن”

جملات اگلیسی درباره مادر

۷.

“Mitch Albom”

.I realized when you look at your mother, you are looking at the purest love you will ever know

وقتی به مادرت نگاه می‌کنی، به خالص‌ترین عشقی که تا به حال شناخته‌ای، نگاه می‌کنی.

“میچ آلبوم”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۸.

“Elbert Hubbard”

.Mother-love is the great, surging, divine current that plays forever through humanity

عشق مادر، جریان عظیم، پایدار و الهی است که در طول بشریت برای همیشه نقش خواهد داشت.

“آلبرت هوبارد”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۹.

“Michelle Obama”

My mother’s love has always been a sustaining force for our family, and one of my greatest joys is seeing her integrity, her compassion, her intelligence reflected in my daughters

عشق مادر من، همیشه یک نیروی پایدار برای خانواده ما بوده است و یکی از بزرگترین شادی‌های من، دیدن تمامیت او، دلسوزی او و هوش او در دختران من است.

“میشل اوباما”

جملات اگلیسی درباره مادر

۱۰.

“Lisa Valentine”

Behind every famous and influential person there is a driving force and in many cases this driving force is the unfailing love and support of their mothers

در پشت هر فرد مشهور و با نفوذ، نیروی محرکه‌ای وجود دارد و در بسیاری موارد این نیروی محرکه عشق و پشتیبانی بی پایان مادرانشان است.

“لیسا ولنتاین”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۱۱.

“Oprah Winfrey”

I believe the choice to become a mother is the choice to become one of the greatest spiritual teachers there is.

من معتقدم انتخاب مادر شدن، انتخابی است که فرد را به یکی از بزرگترین معلمان معنوی تبدیل می‌کند.

“اپرا وینفری”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۱۲.

“Les Brown”

I learned from my mother that there is a greatness in all of us, and that all of us are delivered to this world with a mission

من از مادرم یاد گرفتم که در همه ما عظمت وجود دارد و همه ما با یک مأموریت به این دنیا آمده‌ایم.

“لس براوون”

جملات اگلیسی درباره مادر

بیشتر بخوانید: متن‌های عاشقانه خواهر به برادر

۱۳.

“Henry Ford”

I have tried to live my life as my mother would have wished. She taught me as a boy that service is the highest duty in the world.… I have tried to follow her teaching.

من سعی کرده‌ام آن طور که مادرم آرزو کرده است زندگی کنم. او به من آموخت که به عنوان یک فرد، بزرگترین نقش را در جهان دارم … . من تلاش می‌کنم آموزش او را دنبال کنم.

“هنری فورد”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۱۴.

“Stevie Wonder”

Mama was my greatest teacher, a teacher of compassion, love and fearlessness. If love is sweet as a flower, then my mother .is that sweet flower of love

مادرم بزرگترین معلم من، معلم شفقت، عشق و نترسیدن بود. اگر عشق مانند گل دوست داشتنی است، پس مادرم آن گل دوست داشتنی عشق است.

“استیو واندر”

✤ ❤ ✿ ツ ✿ ❤ ✤

۱۵.

“Irell Wallace”

My gratitude to my dear mother . . . whom I love very much. I will forever be grateful to you for instilling wisdom and Godly values in me. Thank you for being a strong woman of God and never giving up. This has been a very valuable lesson to me as I live and learn.

سپاس از مادر عزیزم . . . که عاشقانه دوستش دارم. من همیشه از شما برای القاء خرد و ارزش‌های خدادادی در خودم سپاسگزارم. ممنون که یک زن قدرتمند از سمت خدا بودید و هرگز تسلیم نشدید. تا زمانی که زندگی می‌کنم و یاد می‌گیرم، این به عنوان یک درس بسیار با ارزش برای من است.

“ایرل ولیس”
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان