امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خالدی: مسئولان سایپا معرفت گذاشتند و با ما قرارداد نبستند!

خالدی: مسئولان سایپا معرفت گذاشتند و با ما قرارداد نبستند! 1

مدافع سابق سایپا گفت: من با لب پاره، سر شکسته و در هر شرایطی برای این تیم بازی کردم اما آن‌ها مرا کنار گذاشتند و دیگر با من تماس نگرفتند.

امید خالدی در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار کرد: خدا را شکر شرایطم خیلی بهتر شده است. وضعیت پایم به طور کامل خوب شده است و دو ماه است تمرینات خودم را شروع کردم. تمرینات انفرادی سخت است و جای تمرین گروهی را نمی‌گیرد اما بدنم خیلی شرایط خوبی دارد و به فرم اصلی خودم نزدیک شده‌ام. ماجرای کرونا کمی به نفع ما شده اما سلامتی همه مهم‌ترین اتفاق است.

او درباره انتخاب تیم آینده‌اش گفت: از چند تیم پیشنهاد دارم اما آن‌ها می‌خواهند وضعیت بدنی مرا ببینند. منتظرم لیگ شروع شود و در تمرینات این تیم‌ها شرکت کنم تا ببینیم در ادامه چه پیش می‌آید.

مدافع سابق سایپا در واکنش به جدایی‌اش از این تیم عنوان کرد: باید بگویم مسئولان سایپا خیلی معرفت گذاشتند که با من قرارداد نبستند. قبل از این که آقای دایی از تیم برود سفارش کرده بود قرارداد من و محمد سلطانی تمدید شود اما نمی‌دانم چه شد که دیگر از مسئولان سایپا خبری نشد و حتی فقط نصف هزینه عمل من را دادند. من با لب پاره، سر شکسته و در هر شرایطی برای این تیم بازی کردم اما آن‌ها مرا کنار گذاشتند و دیگر با من تماس نگرفتند. با مربی جدید آقای صادقی دو سال هم تیمی بودم و یک سال هم مربی من بوده و نمی‌دانم در نهایت چه شد.

او در پایان اضافه کرد: شاید به من اعتقاد نداشت اما من هم چیزی برای سایپا کم نذاشتم. در نهایت درصدی از قراردادم را بخشیدم و از این تیم رفتم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی؛ قرارداد قرضی هافبک میلان دائمی شد
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  پورموسوی و سایپا؛ اتفاقی که نخواهد افتاد
  مکافات اینستاگرامی منصوریان بعد از قرارداد سه ساله!
  اقدام باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد ۲ بازیکن!
  تراکتور به دنبال فسخ توافقی قرارداد حمزاویی!
  تراکتور و ماشین برای حضور در لیگ شرط گذاشتند
  تری: پدرم گفت حق نداری با چلسی قرارداد امضا کنی
  قاضی‌زاده هاشمی: پول قرارداد ویلموتس را آقایان باید از جیبشان بدهند
  میانگین قرارداد هندبالیست‌ها ۱۰۰ میلیون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان