امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استرلینگ: فصل ادامه پیدا کند ۱۵ گل دیگر می‌زنم

استرلینگ: فصل ادامه پیدا کند ۱۵ گل دیگر می‌زنم 1

ستاره منچسترسیتی پیش‌بینی کرد در صورت ادامه فصل جاری لیگ برتر انگلیس ۱۵ گل دیگر برای تیمش به ثمر رساند.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، رحیم استرلینگ، ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس و منچسترسیتی تاکنون در این فصل ۲۰ گل برای تیمش به ثمر رسانده است. او درباره شرایط خود در این تیم گفت: من شرایط خیلی خوبی دارم و تا ماه دسامبر توانستم ۲۰ گل به ثمر برسانم و البته خیلی از شرایط خودم راضی نبودم. فکر می‌کنم اگر فصل جاری لیگ برتر انگلیس ادامه پیدا کند بتوانم ۱۵ گل دیگر به ثمر برسانم و فصل را با ۳۵ گل زده تمام کنم. سال به سال تلاش می‌کنم بهتر شوم و رکوردهای جدیدی ثبت کنم . الان تنها به بازگشت رقابت‌ها فکر می‌کنم و می‌خواهم بهتر از قبل در خدمت تیمم باشم.

او در بخش دیگری از سخنانش گفت: من الان خیلی دوست دارم پیراهن مسی را داشته باشم. البته کلکسیون مختلفی از پیراهن بازیکنانی که روبه‌رو آن‌ها بازی کردم دارم. البته این لباس‌ها را به دیوار خانه آویزان نکردم. من مرد خانواده هستم و دوست دارم خانه من رنگ و بوی یک خانواده داشته باشد تا چیز دیگری. شاید بعدها که خانه دیگری گرفتم این پیراهن‌ها را آویزان کنم. من قبلا که با بارسلونا بازی کردیم پیراهن نیمار را گرفتم و الان خیلی دوست دارم پیراهن مسی را داشته باشم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد
  دیگر همه می‌دانند بیرانوند طرفدار کدام تیم بود!
  جانشین مجید حسینی پیدا شد
  اعزام امین طاهری و 3 کشتی‌گیر دیگر به جام دانکلوف
  فوری: بحرین میزبان ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی
  مجیدی و اپل‌واچ پرحاشیه‌ای که دیگر نگاهش نمی‌کند!
  گتوزو یک گام دیگر به اخراج نزدیک تر شد (عکس)
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان