امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(28-04-2020، 16:54)فداییه سیروان خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان دیگه از چهارچوب آدم بودن خارج شده ..
دیگه سیروان نماده .. نماده یک آدم خفن ‌‌‌ ..
ویکی بلایندرز از سیروان الگو کرفتن

پیکی بلایندرز
نه ویکی
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط فداییه سیروان خفن ، Sirvan10_a ، Faust
آگهی
(28-04-2020، 16:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:51)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:49)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همسن باباته  بی ادب بهش بگو اقا صابر یا عمو صابر

وای امروز اینجا چقد خوبههههه Smile))))

فیض ببر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 200

ذوق زده شدم اصن Smile)))
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، Faust
(28-04-2020، 16:52)فداییه سیروان خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:49)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:48)فداییه سیروان خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صابر پیوی داده خوش آمدید فدایی سیروان خفنه عزیز (((:

لوپز؟
لوپز کیه ((: لوپز قدیمی شده فقط سیروان خفن

توله (((:
همیشه در قلب منی (((:

یالثارات السیروان 
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 200
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، فداییه سیروان خفن ، Sirvan10_a ، Faust
(28-04-2020، 16:57)فداییه سیروان خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:54)فداییه سیروان خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن لوگوشو میخوان بزنن سردرانجمن:>
تو میگی انجمن من میگم باید الله رو از رو پرچم برداریم بزنیم سیروان خفن

کثافت((((:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(28-04-2020، 16:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:54)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:48)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزار ویسای عاشقونشو بفرستم)):

واگرنه عشق بین منو فرهاد از بین رفتنی نیس((:

این نفله تا یجا کم میاره عاشق من میشه /:
تکذیب میکنم=)))
دیوز خیلی بی شاخ و برگی((:
چقد زود زیر حرفت زدی:^
پس دیگه تونل تونل نکنD:
همینم مونده بود توئه حذب باد به من بگی بی شاخ و برگ=)))
خائن=(
کدوم تونلو میگی؟Big Grin
من جذب یال پریشان توم((:
نگو اینو ._.
تونل وحشت:|||
توصیفش کنم؟؟؟(((:

موهامو میگی؟
زدم رفت
نمیحواد توصیف کنی
تمام گیفاش مال خودم بود D:
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، Sirvan10_a
(28-04-2020، 16:57)فداییه سیروان خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن لوگوشو میخوان بزنن سردرانجمن:>
تو میگی انجمن من میگم باید الله رو از رو پرچم برداریم بزنیم سیروان خفن

استغفرلا
اخطار میخوای نوش جان کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط فداییه سیروان خفن ، Faust ، Sirvan10_a
آگهی
(28-04-2020، 16:57)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یالثارات السیروان 

Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط esiesi ، Faust ، Sirvan10_a
(28-04-2020، 16:58)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها ایشون سیروان رو میشناسه و لی خودش نیس چون با اسم سیروان اومده که دلمون نیاد محرومش کنیم.
من فهمیدم.
سیروان رو تگ کنین.

اره سیروان نیس
چون سیروان الان داره با من چت میکنه

سپاس شده توسط Sirvan10_a
(28-04-2020، 16:58)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:54)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:48)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نفله تا یجا کم میاره عاشق من میشه /:
تکذیب میکنم=)))
دیوز خیلی بی شاخ و برگی((:
چقد زود زیر حرفت زدی:^
پس دیگه تونل تونل نکنD:
همینم مونده بود توئه حذب باد به من بگی بی شاخ و برگ=)))
خائن=(
کدوم تونلو میگی؟Big Grin
من جذب یال پریشان توم((:
نگو اینو ._.
تونل وحشت:|||
توصیفش کنم؟؟؟(((:

موهامو میگی؟
زدم رفت
نمیحواد توصیف کنی
تمام گیفاش مال خودم بود D:
اره اره:^
عنتر.-.

میخواستمم نمیشد(((:
 سپاس شده توسط z_farhad ، Sirvan10_a
(28-04-2020، 16:59)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 16:58)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها ایشون سیروان رو میشناسه و لی خودش نیس چون با اسم سیروان اومده که دلمون نیاد محرومش کنیم.
من فهمیدم.
سیروان رو تگ کنین.

اره سیروان نیس
چون سیروان الان داره با من چت میکنه

یه ساعته من دارم میگم امیره هیشکی باور نمیکنه!
 سپاس شده توسط red_Queen ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان