امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(26-04-2020، 17:11)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:10)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط اومدم متبرک کنم نسخه رو بعد برم  ru1

بودی حالا.

نه دیگه ..
هر اومدی یه رفتی داره :ngh:
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، sober ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
آگهی
(26-04-2020، 17:11)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام قشنگم:ngh:

من قشنگ شما نیستم  :ngh:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، sober ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:12)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:11)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:11)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:10)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:09)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفرات اول و دوم و سوم خسته نباشید Big Grin

سلامت باشی پدر

قربانت فرزندم  Big Grin

ای پدر دفعه بعد تلاش کن
به جان تو
هر دفعه تا دقیقه اخر هستم ۱ ثانیه میرم نسخه جدیدو میزنن Big Grin

دیگه نرو
 سپاس شده توسط red_Queen ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Tιɳα"
باز این فرار کرد

کار همیشمه که ..
فک کردم عادت کردی D:
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، sober ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:13)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه ..
هر اومدی یه رفتی داره :ngh:

شاید باور نکنی اما کاملاً برعکس.
هر رفتی یه آمدی داره.
بمون نسخه روشن بمونه .. (((:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، ßяɪcε ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبحال اون فردی ک قشنگش شمایی
 سپاس شده توسط Faust ، *Aɴѕel* ، sober ، Sirvan10_a
آگهی
(26-04-2020، 17:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:11)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام قشنگم:ngh:

خودم طلاقتو ازش میگیرم
بعدش من و تو و جاده شمال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 17:14)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس داری قشنگ تو باشم؟
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:14)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز این فرار کرد

کار همیشمه که ..
فک کردم عادت کردی D:

گ.آ نسخه قبل دیدی چه پربرکت بود؟
بخاطر تو بودا
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:14)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس داری قشنگ تو باشم؟

88888888888888888
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان