امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9 چیزی که بدون اون نمیتونم زندگی کنم

دانشمندا به این نتیجه رسیدن که انسان در زندگی خود حداقل 85 چیزهای مختلف دارد. ولش کن :/ توی یوتیوب یه ویدیو بود راجب اینکه سلبریتیا 9 تا چیزو نمیتونن از زندگیشون حذف کنن. خب حالا نوبت ما هست.
IT’S TIME FOR 99
خب خب ، خببببب (:
خب هیچی.
1 . صد در صد موزیک. من کلی پلی لیست برای کلی موقعیتای مختلف جمع میکنم. از هر سبکی و هر چیزی (به جز تتلو). نمیدونم در روز چند ساعت به موزیک گوش میدم. ولی میدونم به جاستین بیبر هم گوش نمیدم مثل تتلو. شاید فقط وقتایی که خوابم موزیک قطعه! درکل دوریش برام سخته. یک روزی هم گیتار لعنتی کرت کوبین رو میخرم (:

2 . فست فود، فست فود و باز هم فست فود.

3 . سرم مو :/ آره خب من موهام خیلی موج داره. دقیق مثل نمودار سینوسی. و لعنتی من دوسش ندارم، مو باید مثل تام هاردی توی فیلم لجند باشه. ( و منم تام هاردیم اومممم آرههه :/ )

4 . کف ریش و ژیلت : نیازی به توضیح نیست. هست؟

5. کت: کت چرم مشکی، کت جین مشکی، یا کت انگلیسی. اگر کت نباشه من سوییشرت بپوش نیستم!

6. لباس ساده مشکی یا سفید. بدون هیچ طرحی. حتی یک نقطه. هیچچچچچچی. همینطور شلوار

7. چرم مشکی : کیف پول دستبند و ...

8.کفشای ساقدار. فعلا پول ندارم اما یک روز یه اتاق فقط برای آل استار میذارم (:

9. دفترچه. من سندروم دست بی قرار راجب خرید دفترچه های خاص دارم، خصوصا با کاغذای کاهی که جلدش حالا طرح موزیکی یا سینمایی باشه.

حاجی 9 تا تموم شد ولی بازم هست :/ چقدر انسان وابسته و مزخرفی هستم -_- ولی ادامه میدم

سفر دور دنیا Telegh_01
لامبورگینی با یار Telegh_20
استون مارتین با اون یکی یار Telegh_59
یکی دوتا میخوام سفید بور و زرد :/

10: خلال دندون

11: عینک آفتابی : تنها چیزی که یک پسر رو از اصغر سگ سبیل به جانی دپ تبدیل میکنه.

12: ماءالشعیر. مالتتتتتت باشد

13: کاکائو: از شیرکاکائو تا کیک کاکائو کلا عنصر زندگیه.

14: داستان. از فیلم و بازی کامپیوتری تا کتاب و کمیک بوک. داستانای فانتزی و دارک، و کمی هم کلاسیک باشد ._.

15: کالکشن : نوجوون که بودم مجله دانستنیا و ماشینها رو جمع میکردم. اما الان بیشتر همون دفترچه های خاص و عکسای قدیمی جمع میکنم.

16: ورزش. سعی میکنم هرروز ورزشو داشته باشم. سختم هست هرروز و نشدنی :/ علایقم فوتبال و بسکتباله. بیسبال و فوتبال آمریکایی. بوکس و Ufc و رسلینگ

17. اینکه تو قرن 21 بگم اینترنت چیز مسخره ایه. چون دیگه یه چیزی مثل اکسیژن شده. ولی خب باز گفتم ک جاش خالی نمونه
همه ارتباطات، یادگیریا ، پروژه های کاری و کالکشن جمع کردنا و ... از همینه

این رسما سبد کالا بود :/ عه پس هدف و رویا چی ؟ مردم و عشق چی ؟ حاجی فقط مادیات. فقططططط مادیات :/ پول رو هم نزدم چون کل موارد بالا با پوله D:

خب قاعدتا بیشترم هست اما من یادم نمیاد. شما هم بسم الله بگید و شروع کنید. حداقل 9  تا

قوانین مربوط به این تاپیک

نکته1: هرکی گفت بدون عشقم نمیتونم، بن دائم میشه !!!!

نکته2:مهمترین نکته و همینطور حساس ترین. نکته اول رو جدی بگیرید!

نکته3: هی یارو اسپم نده. با خودتم که نمیدونی اسپم چیه میای تو گ.ا بحث میکنی همش :/

نکته4: سلامتی داداشم که دراگز و الکل رو حالت دیفالتش بود D: و ایام قرنطینه برای بهداشت از صابون زیاد استفاده میکرد (: خلاصه که آدم باشید و چیزای خوب بنویسید :v

نکته 5: بانوان عزیز bff خودتونو تگ نکنید و شروع نکنید کل تاپیکو قربون صدقه هم برید و تهشم ازدواج کنید. یکم دلم پره ازتون

پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، امیر‌حسین ، Medusa ، ρσєѕɪ ، ßяɪcε ، م‍حمّد ، ρυяρℓє_ѕку ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، SABER ، ♥Nastaran♥ ، شـــقآیــق
آگهی
عه؟ فقط مادیات باشه؟ با من لج میکنی؟ 
حالا که اینجوریه همین ابتدا میخوام قربون صدقه فاطیما و رها برم ((:
@Anill
@Faust
بدون عشقمم نمیتونم تازه :v

و حالا فکر کردی گفتی مادیات باشه من قراره تغییری توی لیستم بدم؟ نات این عه میلیون یِرز دوود.
الان براتون میرم بالا منبر در ستایش عشق و امید و دوستی و مهربانی :v

هیِر وی گو ..

به جز نیازهای اولیه (غذا، خواب، هوا، .. )
آهنگ و فیلم هم توی لیست هممون هستن، پس ازونا میگذرم.

1- خانوادم، دوستام و در حالت کلی: آدما و ارتباط برقرار کردن

2- هدف، رویا، آرزو و قدرت خیال پردازی

3-ساعت و تقویم

4-کلمات، قابلیت خوندن و نوشتن و حرف زدن. اگه بخواد شئ باشه میشه: کتاب، کاغذ، خودکار

4- مُسَکِن سردرد :|

5- مرطوب کننده و لایه بردار صورت و وسایل بهداشتی

6-چایی/دلستر لیمو/الویه نامینو که از گشنگی میمردم اگه نبود. |:

7-اینترنت، مخصوصا گوگل!

8- اُمید - چون «این عمر طی نمودیم اندر امیدواری» خلاصه.

9- آگاهی و شناخت، نسبت به خودم، دیگران و جهان

10- یه دلیل، همیشه باید دلیلی برای زنده موندن وجود داشته باشه. (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Faust ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel* ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
بنام خدا
1.میم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9 چیزی که بدون اون نمیتونم زندگی کنم 1 (چون گفتی هرکی بگه عشق بن میشه گفتم :v)
2.فست فود (عشق دوم ♡) بی تو هرگز هات داگ و این داستانا !
3.ماشین
4.موزیک
5.دستبند چرم و چوبی (همیشه هست)
6.انگشتر (همیشه یکی هست تو دستم)
7.تیپ مجلسی و رسمی (اکثر وقتا) نمیدونم حالا چی بهش میگن .. ولی اون لیدی های قدیم رو دیدی ؟ ((((: عین همونا . پاشنه بلند فلان .. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9 چیزی که بدون اون نمیتونم زندگی کنم 1
(مدیونید فکر کنید وی به خود مینازد !) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8.عطر و ادکلن (قشنگ خالی میکنم رو خودم !)
9.بی تو هرگز فرهان :v (هول شدم چیزی یادم نمیاد ، یه گزینه رو دادم به خودت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9 چیزی که بدون اون نمیتونم زندگی کنم 1 )
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Jack Daniel'ѕ ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel* ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
1-موزیک
2-ستایش و ایناز
3-مدرسه
4-بچع های فلش
5-خل بازی هام
6-رقص تانگو
7-لاکی همون لاکپشتم
8-لباسام
9-گوشیم

نکته 10 رو یادم رف
و بدون گفتن fروزم شب نمیشه
همون فرانسه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Jack Daniel'ѕ ، ρυяρℓє_ѕку ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust ، امیر‌حسین ، sober ، ρσєѕɪ
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون Telegh_01Telegh_01

اهم اهم :

1. خونواده (خصوصا خواهرم !)
2.اهنگ
3.ابنبات و کالباس (کلا هله هوله !)
4.گوشی و نت
5.کتاب خوندن
6.نقاشی و طراحی کردن ^^
7.رقصیدن و ورزش کردن .-.
8.ساعت .. و دستبند البته
9.شیطنت ((:

عشقامو تو گ.ا تگ میکنم .-.
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Jack Daniel'ѕ ، Faust ، ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel* ، ßяɪcε ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
شیطونه میگه عشقامو تگ کنم صفحه پر شه D:

1 آزادی
2 خواااااااب فقط خواب ❤
3  گوشیم اگه نباشه من نصف کارام رو هواس ، ی عالمه اسکرین شات و عکس و فیلم و ..
4 امنیت
5 اکسیژن D:
6  تفریح
7 شال مشکی -_- : اگه نباشه من دیوونه میشم و حاضر نیستم شال رنگ دیگه رو سرم کنم ( خیلی مهمههه ) :|
8 دستبندام یا ساعت حتما باید باشه
9 دیوونه بازیام : هرگز نمیتونم خودمو تغییر بدم و حذفشون کنم باید باشن ، ی ریحانه هست و دیوونه بازیاش ^ ^
10 فیلم و رمان یا شایدم کتاب
11 اینم داشت یادم میرفت : شکلات ❤.❤
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، Ɗєя_Mσηɗ ، *Aɴѕel* ، ßяɪcε ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
آگهی
نقل قول: 2 خواااااااب فقط خواب
حجتو تموم کردی که D: 
16 تا چرت و پرت نوشتم درحالی ک میتونم توی خواب همشو داشته باشم بدون زحمتی (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، Medusa ، ρυяρℓє_ѕку ، Ɗєя_Mσηɗ ، *Aɴѕel* ، ßяɪcε ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
سلام
فکر کردی من از تو می ترسم لیمو؟._.
رو همه ی دخترا کراش دارم خیالت راحت شد؟ (همه دخترا مال منن اصلا *-*مخصوصا این دوتا!)
@Faust
@"Ƒalleη"
+شادی
به ترتیب اولویت نیست
۱.اولین چیزی که واقعا نمی تونم بدون اون زندگی کنم دوستام و خانواده (به خانواده زیاد وابسته نیستم ولی دوستشون دارم)

۲.آشنایی با آدما،شناختشون،حرف زدن باهاشون،شناخت خودم و اهدافم

۳.کتاب،خواندن مقاله و دلنوشته و تحلیل ،اینترنت

۴.فیلم و موسیقی و انیمیشن

۵.من واقعا عاشق دسرم(بستنی،آیس پک،شیرموز،کیک،کلوچه و....)

۶.تاریخ،فلسفه

۷.نوشتن

۸.چای و نسکافه

۹.موبایل (واقعا عاشق اینم حتی برم بشینم حتی درمورد اخبار موبایل های جدید بخونم!)

۱۰.پول،عشق (پول به اندازه کافی برای یه زندگی متوسط و عشق به حد زیاد)

۱۱.لوازم التحریر

۱۳.مجسمه های کوچولو و عروسکهای کوچولوی رومیزی

۱۴.خیال پردازی و تحلیل

۱۵.روانشناسی و جامعه شناسی

بیشتر شد اما اینا به ذهنم اومد
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Ɗєя_Mσηɗ ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، ßяɪcε ، Faust ، ρυяρℓє_ѕку ، Jack Daniel'ѕ ، امیر‌حسین ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، Faust
1.خوانواده و دوستایه مجازی
2.اینترنت و کامپیوتر
3. دوربین و میکرفن کاپیوتر
4. غذا هایه مزر حله حوله
5.گوشی کنسون بازی نکنم میمیرم
6.درس کتاب
7. فلشخور
8.صحبت کردن
9.غذا درست کردن خودم
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، امیر‌حسین ، ßяɪcε ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
MAHSA
GHAZAL
Jimin
BTS
Mrg
SB
NB
BKA
RMD
music
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، ßяɪcε ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بدون اینکه بهم بگی ،بگو بچه چندمی خانواده ای
  بدون اينکه به پايين نگاه کنيد يه حرف از حروف الفبا رو واسه نفر قبلی انتخاب کنيد
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
Wink از نفر بعدیت یه چیزی بخواه
Lightbulb با دیدن این کلمه یاد چه چیزی یا چه کسی می افتی ؟ ♡
  نفرقبلیتو به یه چیزی تشبیه کن
  آیا چیزی هست که هیچ وقت نخواهی بخوری؟
  اگه زندگی نفر قبلی......؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان