امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شکوری: از فدراسیون تشکر می‌کنم که به جوانان میدان داد

شکوری: از فدراسیون تشکر می‌کنم که به جوانان میدان داد 1

سرپرست پیشین دبیرکلی فدراسیون فوتبال امیدوار است با تجاربی که به دست‌ آورده بتواند در ادامه مسیر خدمات بهتری را به فوتبال ارائه کند.

به گزارش ایسنا، ابراهیم شکوری، سرپرست پیشین دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره فعالیت‌های فوتبالی‌اش گفت: مدیریت ما طوری بود که فدراسیون فوتبال و رییس‌های آن بستری را فراهم کردند که ما جوانان بتوانیم در آن فعالیت کنیم و ما جزو خانواده فوتبال هستیم و به آن خدمت کنیم. امیدوارم طی روزهای‌ آینده اتفاقات خوبی بیفتد و در جایگاه مناسب بتوانیم خدمات لازم را انجام دهیم.

او درباره شایعه حضورش در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:‌ نمی‌خواهم درباره این مسائل صحبت کنم چون شرایط می‌طلبد که سکوت کار بهتری باشد. امیدوارم اتفاقی بیفتد که به نفع فوتبال باشد چون وضعیت ما کرونایی است و فوتبال ما معلق است. بهتر است که ما نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم و به رفع آن بپردازیم.

شکوری افزود: ما تازه در بحث مدیریت وارد فوتبال شدیم این که رییس‌های فدراسیون به جوانان میدان دادند، امر بسیار خوبی است و جای تشکر دارد. ما تازه اول راه هستیم قطعا در ادامه مسیر می‌توانیم بیش‌تر کمک کنیم. شکوری اینجا با دو سال قبل تفاوت‌های زیادی دارد و امیدوارم از این تجربه استفاده کنیم و خدمات لازم را ارائه کنیم.

سرپرست پیشین دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره ادامه مسابقات لیگ برتر با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: من فکر می‌کنم مسوولان مربوطه در این رابطه صحبت کنند، بهتر باشد چون ما در حال حاضر بیرون گود هستیم و قطعا کارشناسان این کار می‌توانند نظرات بهتری را ارائه کنند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  ماجدی جایگزین شکوری در انجمن ای‌اف‌سی(عکس)
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  طارمی: از تیم حریف تشکر می کنم!
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان