امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش آنری به لغو لیگ فرانسه

واکنش آنری به لغو لیگ فرانسه 1

سرمربی سابق موناکو به لغو لیگ فرانسه واکنش نشان داد و تاکید کرد که باید سلامت مردم در اولویت قرار گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، مسئولان برگزاری لیگ فرانسه بعد از هشدار ستاد مبارزه با بحران کرونا تصمیم گرفتند که لیگ فوتبال را لغو کنند. فرانسه بعد از آمریکا، اسپانیا و ایتالیا بیشترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا را در جهان دارد و همین باعث شد تا لیگ این کشور هم بعد از هلند لغو شود.

تیری آنری در این باره گفت: من واقعا وقتی تلاش پزشکان را در خط مقدم می‌بینم نگران می‌شوم. ما باید کادر درمان را درک کنیم و نهایت تلاش خود را به کار بگیریم تا مشکلات آنها را کمتر کنیم. همه ما به دنبال آن هستیم که زندگی به روال عادی خود برگردد و به همین خاطر باید محتاطانه رفتار کنیم و کاملا هوشیار باشیم.

او ادامه داد: روزم را با ورزش کردن آغاز می‌کنم و بعد از آن صبحانه می‌خورم و کمی دراز می‌کشم و دوباره تمرین می‌کنم. بعضی از بازی های را نگاه می‌کنم و دوباره غذا می‌خورم و احساس می کنم که باید هر دو دقیقه یک بار منزل را تمیز کنم.

آنری درباره لغو لیگ فرانسه گفت: ما برابر یک مشکل جهانی قرار گرفته‌ایم. جهان به یک کشور تبدیل شده و نگرانی همه کرونا است و به همین خاطر باید برای مبارزه با این ویروس تلاش کرد. سلامت مردم مهم‌ترین چیز است و فوتبال در درجه دوم قرار دارد و به همین خاطر مجبور هستیم که صبر کنیم. تنها زمانی لیگ می‌تواند ادامه پیدا کند که بازیکنان از سلامت خود مطمئن شوند. من سابقه بازی کردن بدون تماشاگر را ندارم اما وقتی ضرورت ایجاب می‌کند باید با آن کنار آمد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  جنجال در لیگ فرانسه؛ مارسی- نیس نیمه‌کاره ماند (عکس)
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  واکنش عجیب شجاع خلیل‌زاده نسبت به بوسیدن لوگو
  واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان