امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امری: باید شخصیت نیمار را درک می‌کردم

امری: باید شخصیت نیمار را درک می‌کردم 1

سرمربی سابق پاری سن ژرمن به ستایش از نیمار پرداخت و او را بازیکنی خاص با قلبی بزرگ دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، اونای امری یکی از مربیان پاری سن ژرمن در چند سال اخیر بوده است. او یک فصل در پاری سن ژرمن با نیمار کار کرد و درباره تجربه کار کردن با این بازیکن برزیلی گفت: نیمار قلب بزرگی دارد و باید او را درک و با او ابراز همدردی می‌کردم. او یک ستاره بزرگ است و باید هم مانند ستاره‌ها زندگی کند. او نگاهی متفاوت به زندگی دارد.

امری ادامه داد: نیمار قلب پاکی دارد و افتخار می‌کنم که با این ستاره بزرگ کار کرده‌ام. او می‌تواند به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود.

امری که بعد از نتایج ناامید کننده ای که با آرسنال به دست آورد از کار برکنار شد درباره مقصد بعدی‌اش گفت: آماده کار کردن در اسپانیا، انگلیس، ایتالیا و فرانسه یا هر کشور دیگری هستم با این حال اگر دست به انتخاب بزنم دوست دارم که بعد از چهار سال دوری از لالیگا دوباره در این لیگ مربیگری کنم. آماده بازگشت به دنیای مربیگری در آغاز فصل بعد هستم. اگر پیشنهاد خوب داشته باشم برمی‌گردم و اگر نباشد صبر خواهم کرد.

امری درباره فعالیت خود در روزهای کرونایی گفت: از روزهایی که در خانه هستم برای مطالعه کردن استفاده می‌کنم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  طارمی: ما برای نشان دادن شخصیت خود جنگیدیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  اینزاگی: لواندوفسکی باید برنده توپ طلا می شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان