امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسانی که رمان مینویسن بخونن(مرسی)

Exclamation 
سلام دوصتااان
نمیخوام زیااد کش بدم پس میرم سر اصل مطلب Cool

خب من میخوام یه رمان بنویسم . که بترکووونه ولی موضوع خاصی به ذهنم نمیرسه Undecided

خب من کمک میخوام
چجور کمکی؟؟؟خب کسی که رمان مینویسه چه مبتدی چ حرفه ای فرقی نداره اگه سرتون خلوته یا اگه دوست داشتین بهم پیام بدین تا باهم ی رمان بنویسیم خب یه چیز دیگه هم میشه اگه داریت رمان مینویسین و ب کمک احتیاج دارین میتونین بهم بگین تا کمکتون کنم

مــــــــــــــــــرصــــــــــــــــــــــــــــی Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥Nastaran♥
آگهی
(02-05-2020، 10:35)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوصتااان

خب من میخوام یه رمان بنویسم . که بترکووونه ولی موضوع خاصی به ذهنم نمیرسه  Undecided

خب من کمک میخوام
چجور کمکی؟؟؟خب کسی که رمان مینویسه چه مبتدی چ حرفه ای فرقی نداره اگه سرتون خلوته یا اگه دوست داشتین بهم پیام بدین تا باهم ی رمان بنویسیم خب یه چیز دیگه هم میشه اگه داریت رمان مینویسین و ب کمک احتیاج دارین میتونین بهم بگین تا کمکتون کنم

با شروع رمانم مشکل دارم اما قسمت های دیگه رو اوکیم

مــــــــــــــــــرصــــــــــــــــــــــــــــی Heart   Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط MEL_ISA
(02-05-2020، 17:23)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2020، 10:35)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوصتااان

خب من میخوام یه رمان بنویسم . که بترکووونه ولی موضوع خاصی به ذهنم نمیرسه  Undecided

خب من کمک میخوام

خیلی هم عااالی اتفاقا من برعکس توامــ

(02-05-2020، 17:24)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2020، 17:23)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوصتااان

خب من کمک میخوام

خیلی هم عااالی اتفاقا من برعکس توامــ یعنی اولش خوب مینویسم وسطاش گیر مکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
من زیاد رمان نمینویسم ولی اگه کمک بخوای من هستمCool
شیطان:کبر و غرور ،گناه مورد علاقه منه!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که رمان مینویسن بخونن(مرسی) 1
پاسخ
(02-05-2020، 18:19)♥Nastaran♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــرسی عزیزمـــ ولی فعلا کمک نمیخوام اگ خواستم در جریان میزارمت Heart
پاسخ
(02-05-2020، 18:22)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2020، 18:19)♥Nastaran♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــرسی عزیزمـــ ولی فعلا کمک نمیخوام اگ خواستم در جریان میزارمت Heart

باشه عزیزم Heart
شیطان:کبر و غرور ،گناه مورد علاقه منه!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که رمان مینویسن بخونن(مرسی) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط MEL_ISA
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کسانی که از دیار آذربایجان غربی هستند بیاد تو
Rainbow اگه آواتار نفر قبلیت جلد یه رمان بود اسم رمان رو چی میزاشتی؟
  رمان خیلی غمگین و عاشقانه اکسو ( زخم عاشقی) .حتما بخون :(
  رمان من یک پسرم بیاین بخونین از دست ندین
  ترسناک ترین رمان قرن 18 تا 20 چی بود؟ بیا تو سپاس بده.
  رمان های زیبا
  رمان ها؟!
Video یه رمان بگو و بگو رمانی که نفر قبلی گفته و خوندی؟و چه نظری در موردش داشتی؟
  بهترین کتاب یا رمان
Smile خلاصه یک رمان که نویسندش خودمم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان