امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مارسلو: نمی‌خواهم رئال مادرید را ترک کنم

مارسلو: نمی‌خواهم رئال مادرید را ترک کنم 1

مدافع رئال مادرید اعلام کرد قصد جدایی از این تیم را ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، مارسلو از طریق دایرکت اینستاگرام با فابیو کاناوارو صحبت کرد و در این گفت‌وگو به موضوعات مهمی هم‌چون آینده‌اش، زین‌الدین زیدان و مقایسه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی اشاره کرد. مدافع برزیلی گفت: نمی‌خواهم از رئال مادرید جدا شوم و تصور نمی‌کنم باشگاه هم من را نخواهد. شرایط من در این تیم خیلی خوب است. از زمانی که با خانواده‌ام به مادرید رفته‌ام داستان فوق‌العاده‌ای داشتم. نمی‌دانم صحت دارد که یوونتوس من را می‌خواهد یا نه. می‌خواهم یک بار دیگر قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کنم و دوست دارم به همراه تیم ملی فاتح جام جهانی شوم.

مدافع رئال مادرید در ادامه به زیدان اشاره کرد و گفت: مردم تصور نمی‌کردند بتواند چنین تیم بزرگی را هدایت کند. با این حال زیزو فوق‌العاده عمل کرد. زمانی که وارد تیم شد در دوران خیلی سختی قرار داشتیم. تقریبا هیچ چیزی نبرده بودیم اما با تلاش و درک یکدیگر توانستیم این کار را انجام دهیم.

مارسلو درباره بهترین بودن مسی یا رونالدو اظهار کرد: هر یک ویژگی‌های خاص خودش را دارد. با توجه به این که ۱۰ سال با رونالدو تمرین و بازی کردم می دانم انگیزه‌ای که این بازیکن به تو می‌دهد، نحوه صحبت و انجام کارها در بالاترین سطح است. با این حال مسی در بازی با توپ می‌تواند تو را میخکوب کند و از هیچ، یک گل بسازد.

او در مورد رقابت این دو ستاره برای کسب توپ طلا گفت: برای این جایزه تنها رقابت بین این دو بازیکن وجود دارد و سپس می‌توان دیگر بازیکنان را بررسی کرد. آن‌ها را نمی‌توان با بازیکنان دیگر مقایسه کرد. متاسفانه هیچ یک قهرمانی در جام جهانی را تجربه نکرده‌اند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان