امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرنوشت سری آ اواسط خرداد مشخص می‌شود

سرنوشت سری آ اواسط خرداد مشخص می‌شود 1

وینچنزو اسپادافورا اعلام کرد درباره از سرگیری سری آ ایتالیا اواخر می تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا در آخرین مصاحبه خود به زمان از سرگیری بازی‌های باقی مانده اشاره کرد. او گفت: از چهارم می (دیروز) اجازه دادیم تمرین‌های انفرادی انجام شوند و از هجدهم این ماه تمرینات گروهی برگزار خواهند شد. اواخر ماه می (اواسط خرداد) می‌توانیم تصمیم بگیریم که سری آ از سر گرفته خواهد شد یا نه. باید کمی صبر کنیم. اگر شرایط امکان پذیر نباشد مانند فرانسه تصمیم خواهیم گرفت و لیگ را مختومه اعلام می کنیم. با این حال من دوست ندارم چنین اتفاقی رخ دهد.

اسپادافورا در ادامه اظهار کرد: اکنون چگونه می توان گفت که از چهاردهم ژوئن می توان سری آ را از سر گرفت؟ نمی‌دانم چون من ابزار دانشمندان را ندارم. اواسط ماه می می‌توان پیش‌بینی کرد.

وزیر ورزش ایتالیا در پایان گفت: از سرگیری بازی های سری آ من را خوشحال می کند اما این اتفاق در حالی رخ خواهد که سلامتی جامعه فوتبال به خطر نیفتد.

سری آ ایتالیا از نهم مارس (اواخر اسفند) به خاطر بحران کرونا متوقف شد و اکنون پس از دو ماه، دوباره تیم ها می توانند تمرین کنند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ ملت های والیبال. ایران _ژاپن. جمعه 7 خرداد 15:30
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین مشخص شد
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  جانشین آقایی در پرسپولیس مشخص شد
  شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد
  سوم خرداد آخرین مهلت اعلام نمایندگان هندبال بانوان ایران برای باشگاه‌های آسیا
  حواشی ۳ ماهه اخیر شهرخودرو/ از غیبت ادامه‌دار خارجی‌ها تا مشخص نبودن زمین تمرین
  سرنوشت لیگ پینگ‌پنگ در گرو تست کرونای بازیکنان/ باشگاه‌ها ملزم به تسویه حساب کامل هس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان