امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیه‌لینی: حق بالوتلی بود سیلی بخورد!

کیه‌لینی: حق بالوتلی بود سیلی بخورد! 1

مدافع یوونتوس معتقد است حق مهاجم ایتالیایی بود که سیلی بخورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جورجو کیه‌لینی تا چند روز دیگر کتاب زندگینامه خود را معرفی خواهد کرد. بخشی از این کتاب به لطف مصاحبه لا رپوبلیکا با مدافع یوونتوس منتشر شد که به موضوعات جنجالی اشاره دارد.

بازیکن ایتالیایی درباره ماریو بالوتلی و فلیپه ملو نوشت: ماریو یک انسان منفی است و به گروه احترام نمی گذارد. در جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۳ برابر برزیل به ما هیچ کمکی نکرد. حقش بود که سیلی بخورد. برخی ها می گفتند جزو پنج بازیکن برتر جهان است. او حتی بین ۱۰ تا ۲۰ بازیکن برتر هم نمی‌توانست قرار بگیرد. بدتر از او فلیپه ملو بود. بی احترامی ها و آن هایی که همیشه ساز مخالف می زنند را نمی توانم تحمل کنم. نزدیک بود با او درگیر شوم.

کیه‌لینی درباره این بخش از کتاب اظهار کرد: این موضوع را تایید می کنم اما عصبانی نیستم و اگر قرار باشد چیزی را با آنها تقسیم کنم این کار را انجام خواهم داد. مشکل این نیست که بد بازی می کنند یا به جشن می روند. اگر احترام نباشد هیچ چیز ندارید.

مدافع اینتر در مورد برخی حریفان صحبت کرد و گفت: مردم متوجه خواهند شد که چه چیزی می خواهم بگویم. از اینتر متنفرم همانطور که مایکل جردن از پیستونز متنفر بود. نمی توانم از این تیم تنفر نداشته باشم. با این حال ۹۹.۹ درصد زمان هایی که به زمین حریف می رویم، می خندیم. هنگامی که زانویم به شدت آسیب دید پیامی که بیش از همه مرا خوشحال کرد برای خاویر زانتی بود.

کیه‌لینی درباره از سرگیری سری آ اظهار کرد: نمی دانم این اتفاق رخ خواهد داد یا نه. فراگیری ویروس کرونا به ما یاد داد، در حال زندگی کنیم. به یک شروع دوباره نیاز داریم اما ساده نیست. این موضوع را به بازیکنان جوان‌تر متذکر شدم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کینه شتری بالوتلی؛ انتقام پس از ده سال(عکس)
  گالیانی: بالوتلی تغییرات مثبتی داشته
Heart دو مشت، دو سیلی و دیگر هیچ!
  عکس گرفتن یک دختر از ماشین ماریو بالوتلی جنجال‌آفرین شد/ تحقیقات پلیس منچستر
  کارتون/ بالوتلی و عوض کردن پیراهن!
  مربی پرسپولیس فحشم بخورد باز بی‌بخار است
  بی‌مهری بالوتلی به والدین واقعی‌اش
  عکسی که ثابت می کند سوارز با قصد قبلی کیه‌لینی را گاز گرفته!
  کونته: هیچ پیامی به بالوتلی نداده‌ام
  تفاوت‌های بالوتلی با سوارز؛ یک تنبل خودخواه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان