امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

موضوع رو بزنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• 193
آگهی
(15-05-2020، 20:44)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبجی نسیم میخوام یه شعر بزارم طولانیهبزارم بخش ادبیات؟

اره عزیزم
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(15-05-2020، 20:42)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:38)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:25)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبجی نسیم میگم که من عقب افتاده ام فک کنم Telegh_59

خواهرمم تایید کرده اینو
دوست فابریکمم که خیلی باهم راحتیم بهم میگه عقب مونده

نه عزیزم این طور نیست

@"-HIDDEИ-"
کم پیدایی!
به اندازه کافی تو انجمن بودم فضاش دیگه بدردم نمیخوره ولی پر از خاطره های بد و خوبه دیگه میدونی ..

(15-05-2020، 20:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:33)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:32)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:31)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قاطی کفتراTelegh_26

علی ر میگم D:
قبل نویسنده شدنت میگفتی علی آقا..
بچه بودی سلام میدادی..
(:

الانم اگه پ.خ باهات حرف بزنم میشید علی اقا ^^
ممد گف گ.ا سلام ندین -_-
بی تربیت

چرآ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
عزیزان دل نسخه رو بزنین سکته میزنما 6
ناشناس بگو (;

(15-05-2020، 20:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:42)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اندازه کافی تو انجمن بودم فضاش دیگه بدردم نمیخوره ولی پر از خاطره های بد و خوبه دیگه میدونی ..

بیشتر از هرکسی می دونم ((:
یه گروهِ تل میزد یکی، میرفتیم گرگینه بازی میکردیم حالش خیلی بیشتر بود تا اینجا و این فضا.
آرش بود تو بودی من بودم ملیکا بود حمید بود اینارو یادمه که مال سه چارسال پیش بودن و فعال! هر روز مزدوج میشد یکی با یکی بوسیله آرش.
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ ، sober
حس پوکیدم میکنم.____.
آگهی
شاید اعصابم خورد شه خودمب زنم Big Grin
بزننننننننییییییینننننننن نننننننسسسسخخخخخههههه روورورورورو6

(15-05-2020، 20:50)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه گروهِ تل میزد یکی، میرفتیم گرگینه بازی میکردیم حالش خیلی بیشتر بود تا اینجا و این فضا.
آرش بود تو بودی من بودم ملیکا بود حمید بود اینارو یادمه که مال سه چارسال پیش بودن و فعال! هر روز مزدوج میشد یکی با یکی بوسیله آرش.

من
من دو ماهه اومدم بعد چجوری چارسال پیش بقیه رو مزدوج میکردم؟؟
ناشناس بگو (;

(15-05-2020، 20:50)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با گروه تل مخالفم چون چندبار رفتم و خیلی متفاوت بودن
منظورمو می دونی؟
الان که همه دوستاشون هم جمع کردن بردن
سه چهارسال پیش آره یادمه چقدر تو سر و کله هم می کوبیدیم اما به قول اهورا فلشخور مثل پدری که بچه هاش مستقل میشن و هر کدوم میرن سر زندگی خودشون

(15-05-2020، 20:52)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من

یه آرش دیگه رو میگیم عزیز
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، BIG-DARK
(15-05-2020، 20:50)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس پوکیدم میکنم.____.

(15-05-2020، 20:53)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با گروه تل مخالفم چون چندبار رفتم و خیلی متفاوت بودن
منظورمو می دونی؟
الان که همه دوستاشون هم جمع کردن بردن
سه چهارسال پیش آره یادمه چقدر تو سر و کله هم می کوبیدیم اما به قول اهورا فلشخور مثل پدری که بچه هاش مستقل میشن و هر کدوم میرن سر زندگی خودشون

(15-05-2020، 20:52)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من

یه آرش دیگه رو میگیم عزیز

اها ببخشید فکر کردم منو میگین Big Grin
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط sober
چرا من آدرس عکسو میزنم ولی عکس برای پستم نمیاره چرا؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان